X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Nomads Hostel

27,Gurko Str., Veliko Tarnovo, Veliko Tarnovo, Bułgaria

Mapa i dojazd


86%Ocena

  • 85%Dobry towar za tę cenę
  • 83%Bezpieczeństwo
  • 100%Lokalizacja
  • 88%Personel
  • 93%Atmosfera
  • 78%Czystość
  • 78%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Oferujemy bezpłatną usługę transferu. Dane kontaktowe będą w e-mailu potwierdzającym.

To najprostszy hostel aby znaleźć w mieście! Jesteśmy zaledwie 5-20 minut spacerem od dworca kolejowego i autobusowego.

Od dworca autobusowego Hotel Etara:
Z biurem firmy autobusowej za tobą, skręcić w prawo i przejść między stolikami restauracji. Osiągnięciu bulwarze Hristo Botev, skręcić w prawo i iść w górę o kolejne 50 metrów, aż dojdziesz do centrum informacji turystycznej na prawo. Z widokiem na centrum informacji, podejmują ulicę w lewo zjazd; to Hadzhi Dimitar ul. W odległości 150 metrów ulica ta kończy się na początku pięknej Gurko Str. Idź kolejne 50 metrów i jesteś tu na Nomads Hostel.

Z dworca autobusowego Youg:
Z dworca autobusowego za podjąć lewo i iść pod górę, przez 5-10 minut, aż dojdziesz do centrum informacji turystycznej. Z widokiem na centrum informacji, podejmują ulicę w lewo zjazd; to Hadzhi Dimitar ul. W odległości 150 metrów ulica ta kończy się na początku pięknej Gurko Str. Idź kolejne 50 metrów i jesteś tu na Nomads Hostel.

Od dworca kolejowego Wielkie Tyrnowo:
Pieszo: Z dworca kolejowego za sobą, w drogę po lewej stronie. To tylko 10 minut spacerem pod górę do małego parku, w otoczeniu rzeki. Oto Twój pierwszy kontakt z atmosferą w Wielkim Tyrnowie. Weź most pieszy w lewo, a zobaczysz, najwyższy budynek w mieście - Hotel Etara. Z biurem firmy autobusowej za tobą, skręcić w prawo i przejść między stolikami restauracji. Osiągnięciu bulwarze Hristo Botev, skręcić w prawo i iść w górę o kolejne 50 metrów, aż dojdziesz do centrum informacji turystycznej na prawo. Z widokiem na centrum informacji, podejmują ulicę w lewo zjazd; to Hadzhi Dimitar ul. W odległości 150 metrów ulica ta kończy się na początku pięknej Gurko Str. Idź kolejne 50 metrów i jesteś tu na Nomads Hostel.

Środkami transportu publicznego: Weź autobus numer następujący N5, N4, N13 lub N30 od strony dworca kolejowego. Zapytaj kogoś w autobusie na przystanku na poczcie - od tego jest zaledwie 30 metrów od centrum informacji turystycznej. Z widokiem na centrum informacji, podejmują ulicę w lewo zjazd; to Hadzhi Dimitar ul. W odległości 150 metrów ulica ta kończy się na początku pięknej Gurko Str. Idź kolejne 50 metrów i jesteś tu na Nomads Hostel.

Bardzo ważna uwaga: niektórzy ludzie na stacjach lub w mieście oferują zakwaterowanie. Będą polecam niezarejestrowanego obudowę za bardzo niską cenę lub będzie używać nazwy innych hosteli w mieście na własnej kwater. Proszę, proszę nie odpowiadać na ich pytania lub dać w ich ofertach!
Jest w 100% pewien, zostanie wprowadzony w błąd.

Do zobaczenia!