X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Nomads Hostel

27,Gurko Str., Veliko Tarnovo, Veliko Tarnovo, Bułgaria

Mapa i dojazd


74%Ocena

  • 70%Dobry towar za tę cenę
  • 80%Bezpieczeństwo
  • 90%Lokalizacja
  • 70%Personel
  • 70%Atmosfera
  • 70%Czystość
  • 70%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Oferujemy bezpłatne pick-up service. Dane kontaktowe będą w e-mailu potwierdzającym rezerwację.

To najprostszy hostel znaleźć w mieście! Jesteśmy zaledwie 5-20 minut spacerem od dworca kolejowego i autobusowego.

Z hotelu Etara PKS:
W siedzibie firmy autobusowej za tobą, skręcić w prawo i przejść między stołach restauracji. Dotarcie na bulwarze Hristo Botev, skręcić w prawo i iść w górę o kolejne 50 metrów, aż do centrum informacji turystycznej na swojej prawej stronie. W obliczu centrum informacji, podejmują ulicę w lewo zjazd, to jest Str Dimitar Hadzhi. W odległości 150 metrów ulica ta kończy się na początku pięknej ul Gurko. Idź kolejne 50 metrów i jesteś tu na Nomads Hostel.

Od Youg dworca autobusowego:
Z dworca autobusowego za podjąć w lewo i iść pod górę, przez 5-10 minut, aż do centrum informacji turystycznej. W obliczu centrum informacji, podejmują ulicę w lewo zjazd, to jest Str Dimitar Hadzhi. W odległości 150 metrów ulica ta kończy się na początku pięknej ul Gurko. Idź kolejne 50 metrów i jesteś tu na Nomads Hostel.

Od dworca kolejowego w Wielkie Tyrnowo:
Pieszo: Ze stacji kolejowej za sobą, w drogę po lewej stronie. To tylko 10 minut spacerem pod górę do małego parku, w otoczeniu rzeki. Oto Twój pierwszy kontakt z atmosferą w Wielkim Tyrnowie. Zapoznaj się z chodzenia w lewo most, a zobaczysz, najwyższy budynek w mieście - Hotel Etara. W siedzibie firmy autobusowej za tobą, skręcić w prawo i przejść między stołach restauracji. Dotarcie na bulwarze Hristo Botev, skręcić w prawo i iść w górę o kolejne 50 metrów, aż do centrum informacji turystycznej na swojej prawej stronie. W obliczu centrum informacji, podejmują ulicę w lewo zjazd, to jest Str Dimitar Hadzhi. W odległości 150 metrów ulica ta kończy się na początku pięknej ul Gurko. Idź kolejne 50 metrów i jesteś tu na Nomads Hostel.

Transportem publicznym: Weź numer autobusu N4 N5 N13 lub N30 od strony dworca kolejowego. Zapytaj kogoś w autobusie na przystanku na poczcie - od tego jest zaledwie 30 metrów od centrum informacji turystycznej. W obliczu centrum informacji, podejmują ulicę w lewo zjazd, to jest Str Dimitar Hadzhi. W odległości 150 metrów ulica ta kończy się na początku pięknej ul Gurko. Idź kolejne 50 metrów i jesteś tu na Nomads Hostel.

Bardzo ważna uwaga: niektórzy ludzie na stacjach lub w mieście oferują zakwaterowanie. Będą polecam niezarejestrowanego mieszkania za cenę bardzo tanie lub będą używać nazwy innych hosteli w mieście na własnej kwatery. Proszę, proszę nie odpowiadać na ich pytania lub dać w ich ofertach!
Jest w 100% pewien, zostanie wprowadzony w błąd.

Do zobaczenia!