X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Nobel Hostel

Mimar Mehmet Aga Cad. no:16, Sultanahmet Istanbul, Stambuł, Turcja

Mapa i dojazd


86%Ocena

  • 88%Dobry towar za tę cenę
  • 88%Bezpieczeństwo
  • 98%Lokalizacja
  • 91%Personel
  • 81%Atmosfera
  • 79%Czystość
  • 76%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Nowe usługi
Oferujemy 24/7 pick up service dla naszych gości z lotniska Ataturk (IST) do schroniska (25 euro -18 km) w jedną stronę i od Sabiha Gokcen (SAW) do schroniska (55 euro - 65 km) w jedną stronę. Ceny podane są za usługę, a nie za osobę. Prosimy o poinformowanie nas o numer lotu, nazwa lotniska i godzinie przyjazdu, jeśli chcesz zarezerwować pick up service. (Podnieść ceny usług są dla maksymalnie 4 osób, organizujemy transfer minibusem dla większych grup i proszę poprosić o cenę dla grupy)
Ceny podane są za usługę (nie za osobę).

Z lotniska Ataturk do schroniska
tramwajem do Aksaray (Wszystkie z nich są takie same).
Stamtąd trzeba przejść przez główną ulicę via metra dla pieszych pod drogi. Po wyjściu z odległości metra obok meczetu do głównej drogi, zobaczysz inny tramwaj linii naprzeciwko Ciebie (na niebiesko most), zwany Yusuf Pasa. Tramwajem do Sultanahmet. Upewnij się, że idziesz w dobrym kierunku! Tramwaj powinien powiedzieć Kabatas lub EMINONU.
Wysiąść na przystanku Sultanahmet i iść z górki. Pojawi się informacja turystyczna. Są otwarte w ciągu dnia i mogą pomóc skierować cię do schroniska. Jeśli nie, spacer po parku w kierunku Błękitnego Meczetu.
Przechodzą przed Błękitnego Meczetu po prawej stronie. Schodzić z drogi - zobaczysz Blue Hotel (MAVI EV) na rogu. Skręć w prawo w krzywych dróg. Weź pierwszą drogę w lewo. Widać liczne dywan
sklepy. Zejdź na dół, a następnie będzie można zobaczyć po prawej stronie (pomarańczowy Establishment)

Od lotniska Sabiha do Hostel Sultanahmet
Odległość między lotniskiem Sabiha i Nobel Hostel 65 km

Havas autobusowe Usługi
Aby dostać się do Stambułu, który jest głównym obszarem turystycznym w mieście, można wziąć transfer autobusem AirportHavas i wysiąść na Kadiky. Kosztuje 10TL.Then, można wziąć promy z Kadiky i wysiąść na Eminn.
Tramwaje kursują na trasie między Eminn, Sirkeci, Sultanahmet, Beyazit, Aksaray, Topkapi i Zeytinburnu.


Uwaga
Podczas gdy przyjeżdżasz do naszego hostelu z lotniska, dworca kolejowego, dworca głównego Otogar () lub w dowolnym miejscu, zostanie poproszony przez ludzi, oferując lepszy hostel lub hotel, w niższych cenach. Nawet niektórzy taksówkarze mogą
Oferujemy Państwu bezpłatny transport do hotelu lub hostelu, że chciałby, aby dostać się do. Chcielibyśmy, aby wiedzieć, że są one po prostu starając się prowizji od tych innych hostelach.
Dziękuję za uwagę.

Najlepsze życzenia,
Hostel Zarządzanie