X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Nirvana Backpacker

No.91 WenSheng alley WuYi street, Old Town, Lijiang, Chiny

Mapa i dojazd


86%Ocena

  • 80%Dobry towar za tę cenę
  • 80%Bezpieczeństwo
  • 100%Lokalizacja
  • 80%Personel
  • 100%Atmosfera
  • 80%Czystość
  • 80%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Pieszy
Jeśli jesteś na koła wodnego (w pobliżu KFC, na skraju starego miasta i nowy), należy iść na południe wzdłuż kanału wodnego w kierunku Sifang Square (oznakowane).
Od Sifang Square, należy iść na wschód wzdłuż Wuyi ulicy (od niewielkiego wzgórza) na kilka minut, aż do 50m po przekazać wszystkie sklepy. Wuyi Street, a następnie zamienia się Wenming Lane.

Z lotniska:
Weź autobus (jest tylko jeden autobus) z lotniska i wysiąść na ostatnim przystanku. Następnie dostać się taksówką do Beimen Po Wujingzhidui (北 门 坡 武警 支队 望 古城 客栈 对面 路口) dostać się na starym mieście. Spacer w dół starej ulicy kostka następnie skręcić w prawo. Spacer na 20m i znajdą nas. Z lotniska do hostelu taksówką do będzie kosztować 80-100yuan.

Oferujemy lotnisko pick-up (serwis z kompensacją), plz e-mail lub zadzwoń do nas

Z dworca kolejowego:
Weź No.4 autobusem i wysiąść na Guchengkou (古城 口), następnie autobusem nr 2 wysiąść na Wujingzhidui (武警 支队), aby wejść do starego miasta. Spacer ulicą, zrobić pierwszy zakręt w lewo w prawo jechać prosto do 20m i znajdziesz nas Albo No.18 wysiąść na Bailong Guangchang (白龙 广场), a następnie autobusem nr 2 wysiąść na Wujingzhidui (武警 支队). Trzecia opcja to możesz wziąć Min-van, który z prawej strony wyjścia, który kosztował 10yuan/person; Taksówką będzie to
Koszt 40yuan w czasie dni, 50yuan wcześnie rano lub późno w nocy.
Z dworca autobusowego: Taksówką do hostelu kosztuje 10yuan/taxi
Od dworca dalekobieżnych autobusów: Weź No.11 autobusem i wysiąść na Guchengkou (古城 口), a następnie przenieść do autobusu nr 2, od dworca Express Bus: przejść na drugą stronę ulicy i wziąć No.13 bus.and wysiąść na Wujingzhidui (武警 支队). Włącz się do starego miasta, wzdłuż ulicy, a następnie skręcić w prawo, przejść na 20m i znajdą nas.
Jeśli wziąć taksówkę, a następnie skontaktuj się z nami i będziemy wyjaśniać kierowcy jaki sposób dostać się do naszego hostelu. to sprawi, że podróż o wiele łatwiejsze.