X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Niriis Hotel

Agii Apostoli, Herakleous St, Kato Daratso, Chania, Grecja

Mapa i dojazd


89%Ocena

  • 95%Dobry towar za tę cenę
  • 89%Bezpieczeństwo
  • 81%Lokalizacja
  • 94%Personel
  • 89%Atmosfera
  • 89%Czystość
  • 85%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Oto wskazówki, w jaki sposób dotrzeć do hotelu Niriis:

Przez samolot (lotnisko Chania), wynajem samochodów i autobus:
Z lotniska do Chanii są autobusy (lokalny rozkład jazdy autobusów, zmieniają się co tydzień: www.bus-service-crete-ktel.com/timetable.php) co 2 godziny do Chania (pierwszy o 5:00, ostatni o 24: 00, w zależności od sezonu), cena 2,30 euro każdy bilet. Lotnisko znajduje się 19 km od hotelu, 20 minut jazdy do Chanii. Kiedy w Chanii, trzeba złapać inny autobus z 1866 kwadratu, 1 blok od terminalu lotniska autobusem w Chania dworca autobusowego (patrz informacje poniżej "Autobusem"). Transport publiczny jest łatwe.
Można również wziąć taksówkę, to około 25 euro do hotelu. Jest to 25 Euro do Chanii. Zawsze pytaj średnią cenę przed wejściem do taksówki! Nie ma potrzeby, aby dokonać wcześniejszej rezerwacji, ponieważ jest mnóstwo taksówek czekających na postoju taksówek naprzeciwko terminalu lotniska.
Wynajem samochodów jest około 30 euro za dzień, jeśli czynsz na 4 dni, płacisz 3. Gazu na Krecie jest 1.85 euro za litr. Jeśli masz samochód, dam wam pomysłów gdzie iść i co robić! Jeśli są 3 osoby, jej taniej wynająć samochód, niż iść na wycieczkę autobusem.
Wypożyczalni samochodów, które zalecamy stosowanie jest OK czynsze. To solidny i daje pełne ubezpieczenie i znajdują się mniej niż 100 metrów od hotelu, obok INKA supermarkecie.
Na kierunkach od lotniska, jechać w kierunku zachodnim do węzła Kladissos Chania. Należy postępować zgodnie ze wskazówkami poniżej od Kladissos.

Autobusem od: dworca autobusowego Chania / Chania Centralnego (lokalny rozkład jazdy autobusów, zmieniają się co tydzień):
W Chanii chodzić do 1866 plac (Platia 1866, w języku greckim), gdzie autobusy odjeżdżają i zakończyć do / z Agii Apostoli (gdzie hotelu Niriis jest). Autobusem nr 21 (i inne) z 1866 kwadratowy. Jest to 1 minut piechotą (50m) od przystanku autobusowego i dworca autobusowego w Chania. Odległość jest nawet krótszy od Chania dworca autobusowego (lokalny rozkład jazdy autobusów, zmieniają się co tydzień: www.bus-service-crete-ktel.com/timetable.php). Pierwszy autobus do Agii Apostoli odjeżdża o 7:00, ostatni o 23:00, od 1866 kwadratu, ale zaleca się tam wcześniej. Można dostać się tam taksówką z 1866 placu. Kup bilet w kiosku (1,10 euro), zanim pojawi się na autobus do Agii Apostoli, bilety są tańsze, jeśli kupisz je, zanim pojawi się w autobusie. Gdy pojawi się w autobusie, poprosić kierowcę do spadku można przez Agii Apostoli parkingu, obok Agii Apostoli Park. Będziesz wiedzieć, że jesteś tam, kiedy zobaczyć morze. Po wysiąść z autobusu na parkingu, a morze jest za tobą, zobaczysz przeciwny restauracja Xenios Dias. Stamtąd Niriis jest 30m. Lub poprosić, aby zatrzymać po Inka supermarketów Lidl lub w Agii Apostoli i znaleźć restaurację Xenios Dias naprzeciwko parkingu. Na lewo od restauracji jest bardzo małe, dwu-kierunek ulica, Herakleous ul. Wejść, droga idzie w lewo, a następnie w 5 m widać Hotel Niriis na lewym skrzydle.

Samochodem od Chania:
Idź do skrzyżowania Kladissos Zachód granic miasta Chania, z 6 światłach. Stamtąd Niriis jest 3km. Trzymaj wszystko prosto, skręcić w prawo na trzecich światłach, które można natknąć się, gdy zobaczysz na swojej prawej stronie INKA supermarketu, po schodząc ze wzgórza. Stamtąd Niriis jest 300m. Następnie przejdź wszystkie prosto. Zobaczysz małe boisko do piłki nożnej na prawo, i mały park po lewej. Możesz zobaczyć morze. Stamtąd Niriis jest 100m. Skręcić w lewo i jechać wzdłuż parku. Będzie przybywać w wielkim parkingu, morze jest przed tobą. Na dużym parkingu znajduje się restauracja, Xenios Dias. Stamtąd Niriis jest 30m. Na lewo od restauracji jest bardzo małe, dwu-kierunek ulica, Herakleous ul. Wejść, droga skręca w lewo, w 5m na lewej stronie zobaczysz Hotel Niriis.