X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Niriis Hotel

Agii Apostoli, Herakleous St, Kato Daratso, Chania, Grecja

Mapa i dojazd


84%Ocena

  • 86%Dobry towar za tę cenę
  • 89%Bezpieczeństwo
  • 83%Lokalizacja
  • 88%Personel
  • 76%Atmosfera
  • 86%Czystość
  • 82%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Oto wskazówki, w jaki sposób dotrzeć do hotelu Niriis:

Samolotem (lotnisko Chania), autobusem i wynajem samochodów:
Z lotniska do Chanii są autobusy (lokalny rozkład jazdy autobusów, zmieniają się co tydzień: www.bus-service-crete-ktel.com/timetable.php) co 2 godziny do Chanii (pierwszy o 5:00, ostatni o 24: 00, w zależności od sezonu), cena 2,30 euro każda biletów. Lotnisko jest 19 km od hotelu, 20 minut jazdy do Chanii. Kiedy w Chanii, musisz złapać kolejny autobus z 1866 kwadratu, 1 przecznicę od terminalu lotniska autobusem w Chania dworca autobusowego (patrz informacje poniżej "autobusem"). Transport publiczny jest łatwe.
Można również wziąć taksówkę, to około 25 Euro do hotelu. Jest to 25 Euro do Chanii. Zawsze pytaj średnią cenę przed wejściem do taksówki! Nie ma potrzeby, aby dokonać wcześniejszej rezerwacji, gdyż istnieje wiele taksówek czekających na postoju taksówek naprzeciwko terminalu lotniska.
Wynajem samochodów jest około 30 euro za dzień, jeśli czynsz na 4 dni, płacisz 3. Gaz na Krecie jest 1,85 euro za litr. Jeśli masz samochód, dam wam pomysłów, gdzie iść i co robić! Jeśli są 3 osoby, jego tańsze wynająć samochód, niż iść na wycieczkę autobusem.
Firma wynajmująca samochody, które zaleca się użycie jest OK czynsze. To solidny i daje pełne ubezpieczenie i znajduje się mniej niż 100 m od hotelu, obok INKA supermarkecie.
Na kierunkach od lotniska, jechać w kierunku na zachód od Chanii do węzła Kladissos. Należy postępować zgodnie ze wskazówkami ryczeć z Kladissos.

Autobusem z: Centralny dworzec autobusowy Chania / Chania (lokalnym planem autobusowego, zmieniają się co tydzień):
W Chanii chodzić do 1866 kwadratu (Platia 1866, w języku greckim), gdzie autobusy odjeżdżają i zakończyć do / z Agii Apostoli (gdzie hotelu Niriis jest). Autobusem nr 21 (i inne) z 1866 placu. Jest to 1 minut piechotą (50m) między przystanku autobusowego i głównego dworca autobusowego Chania. Odległość jest jeszcze krótszy od głównego dworca autobusowego w Chanii (miejscowego planu autobusowego, że zmieniają się co tydzień: www.bus-service-crete-ktel.com/timetable.php). Pierwszy autobus odjeżdża o Agii Apostoli 7:00, ostatni o 23:00 od 1866 kwadratu, ale zaleca się tam wcześniej być. Można dostać się taksówką z 1866 placu. Kup bilet w kiosku (1,10 euro), zanim pojawi się na autobus do Agii Apostoli, bilety są tańsze, jeśli kupisz je, zanim pojawi się w autobusie. Gdy dojdziesz do autobusu, poprosić kierowcę do spadku można przez Agii Apostoli parkingu, obok Agii Apostoli Park. Będziesz wiedzieć, że jesteś tam, kiedy zobaczyć morze. Po wysiąść z autobusu na parkingu, a morze jest za tobą, zobaczysz naprzeciwko restauracja Dias. Stamtąd Niriis jest 30m. Albo poproś, aby zatrzymać po Inka supermarketów Lidl lub w Agii Apostoli i znaleźć restaurację Dias naprzeciwko parkingu. Na lewo od restauracji jest bardzo małe, dwu kierunku ulicy, Herakleous ul. Idź, droga prowadzi w lewo, potem w 5m zobaczysz Hotel Niriis na lewym skrzydle.

Samochodem od Chania:
Idź do skrzyżowania Kladissos, zachodnich granic miasta Chania, z 6 światłach. Stamtąd Niriis jest 3km. Trzymaj wszystkie prosto, skręcić w prawo na trzecich światłach, które można natknąć się, gdy zobaczysz na swojej prawej stronie INKA supermarketu, po schodząc ze wzgórza. Stamtąd Niriis jest 300m. Następnie przejdź wszystkie prosto. Pojawi się małe boisko do piłki nożnej po prawej stronie, oraz mały park po lewej stronie. Możesz zobaczyć morze. Stamtąd Niriis jest 100m. Skręcamy w lewo i jedziemy wzdłuż parku. Będzie przybywać w wielkim parkingu, morze jest przed tobą. Na dużym parkingu znajduje się restauracja, Dias. Stamtąd Niriis jest 30m. Na lewo od restauracji jest bardzo małe, dwu kierunku ulicy, Herakleous ul. Idź, droga skręca w lewo, w 5m na lewej stronie zobaczysz Hotel Niriis.