X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Nicoleport

Kalyoncu Kullugu Mah Tekir Sok No:15 Beyoglu, Stambuł, Turcja

Mapa i dojazd


Brak oceny

  • Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

W odniesieniu do transportu z lotniska Ataturk są 2 sposoby:

1 - Możesz wziąć taksówkę z lotniska Ataturk do hotelu. Zwykle trwa około 45-50 lir tureckich. Odległość między lotniskiem a nasz hotel jest około 20 km. Zajmie to mniej więcej 20-25 minuits. Lepiej powiedzieć taksówkarz doprowadzić cię od wybrzeża, aż dotarł do TRT budynku (Turcja Radio & TV), taxi należy skręcić w prawo w stronę TRT (Turcja Radio & TV) budynek (UK Konsulat znajduje się w tym samym pasie ruchu.) następnie skręcić w lewo, w stronę przejścia podziemnego (HAMMALBASI cad.). Potem taxi powinien przejść przez most i skręcić w prawo na drugim pasie (KURDELA sok.). Po prawej stronie znajduje się sklep spożywczy. Skręć w prawo (TEKIR sok.) I zatrzymać się przed szarym budynku z małym pokładzie, że jest napisane NICOLEPORT na nim. Można również poprosić taksówkarza, aby zadzwonić do nas, aby uzyskać kierunek jak najszybciej dostać taksówkę.

2 - Jeśli chcesz dojść do placu Taksim autobusem HAVATAS (. Kosztuje 10 tureckich lir z lotniska Ataturk do Taksim Sq dla każdej osoby) najlepszy kierunek do hotelu na piechotę jest jak poniżej:
Proszę przejść do Istiklal Street i dalej prosto, aż dojdziesz do Galatasaray HIGH SCHOOL (Galatasaray Lisesi). Jest to bardzo znana szkoła w Stambule z bardzo dużym ciemnej bramie zielonym i każdy to wie. Jest wąska ulica przed Galatasaray Lisesi. Wprowadź tę ulicę (Mesrutiyet cad), po 20 metrach zobaczysz planszę, co jest napisane 'HAMMALBASI cad.', Aż do czasu mijamy wiadukt (HAMMALBASI cad.). Zapraszamy zatem do drugiego pasa po prawej stronie (KURDELA sok.). Po prawej stronie pasa istnieje spożywczy. Skręć w prawo, jeszcze raz (TEKIR sok.). Zobaczysz nasz szary budynek z małym pokładzie, że jest napisane NICOLEPORT na nim.