X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Newport International Hostel

16 Howard Street, Newport RI, USA

Mapa i dojazd


92%Ocena

  • 91%Dobry towar za tę cenę
  • 93%Bezpieczeństwo
  • 96%Lokalizacja
  • 94%Personel
  • 92%Atmosfera
  • 87%Czystość
  • 89%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Bonanza Linie autobusowe Usługi Newport. Wygodny autobus jest dostępne z Bostonu, Cape Cod, czy Nowy Jork. Tanie dostępne są lokalne autobusy do iz Providence, Rhode Island. Przybliżony czas podróży samochodem między Newport i Nowym Jorku jest 3 1/2 godz, Newport i Boston to 1 godzina, Newport i Cape Cod 2 godziny, Providence i Newport wynosi 1 godzinę.

Pieszo trafić do 16 Howard Street od Newport Transport & Visitor Information Center:
Transport & Visitor Information Center, gdzie można przyjechać, jeśli przyjeżdżasz autobusem jest na Puchar Ameryki Avenue. Utrzymanie wody na prawym odległości około 1/8 milę Puchar Ameryki, gdzie zasila Memorial Drive. Thames St będzie po prawej stronie. Skręć w prawo na Thames St The Red Parrot Restaurant teraz będzie po lewej stronie. Jedź dalej prosto przez około 8 bloków wzdłuż nabrzeża do Howard St (po lewej stronie). Zdasz Grecki Kościół Prawosławny na lewo. Zobacz Szalony ciasta w Pizza sklep na rogu Howard St następnie w lewo. 16 Howard jest trzeci dom po lewej - duży niebieski dom z czarnymi okiennicami. (UWAGA: Nie należy skręcić w lewo przy znaku Brown / Howard Wharf, który widać po prawej stronie jak podejście Howard St Zażycie lewo będziesz na ulicy Howard Street Dennison jest dwa bloki po tym znakiem na. z lewej) Jeśli jazdy: Howard jest ulica jednokierunkowa idąc w kierunku nabrzeża. Jeśli jazdy trzeba będzie wziąć następny w lewo po Howarda na papieża, a następnie w lewo na wiosnę, a następnie w lewo na Howarda. 16 Howard to trzeci dom od ul Tamizy po prawej.

Autobusem do Newport: Bonanza linie autobusowe usługi Newport. Z Bostonu autobusem od Bonanza linii autobusowych (Peter Pan lub Bonanza) od Dworca Południowego do obu Opatrzności lub Newport. Jeśli do Opatrzności, a następnie zmienić na Rhode Island Transit Authority (RIPTA) autobus (to najtańszy sposób podróżowania na transport publiczny między Newport i Bostonie). Z innego miejsca, jechać autobusem do Opatrzności, a następnie podjąć Rhode Island Transport publiczny organ (RIPTA) autobus do Newport. Śledź walking wskazówkami powyżej.

Samochodem do Newport: Od punktów północ 95S, zjazd 4S (na południe od Opatrzności), do 138e do Newport. Z Cape Cod 6W do 195W, do 24S, do 138e do Newport. Z punktów zachodniej 95N do 4S (tuż przed Opatrzności), do 138e do Newport.

Pociągiem, a następnie autobusem do Newport: Weź pociąg Amtrak do Providence. Zmień na Rhode Island Transport publiczny organ (RIPTA) autobusem do Newport.

Samolotem do Opatrzności: lotnisko TF Zielona poza Providence, RI, jest najbliżej lotniska do Newport. Najlepszym sposobem, aby dostać się do William Gyles Guesthouse z lotniska jest przez transport minivanów prowadzonym przez Cozy Cab. Koszt z lotniska do Newport $ 20 w jedną stronę. Poproś, aby podwieźć na William Gyles Guesthouse w Newport. Ludzie z Cozy Cab może chcą podwieźć w hotelu w pobliżu hostelu, a nie w schronisku. Jeśli tak, to je podwieźć w Hotelu Marriott w centrum Newport. Stamtąd można dostać się do hostelu łapiąc lokalną taksówkę ($ 4) lub pieszo 15 minut wzdłuż nabrzeża (piękny spacer!). Ten scenariusz może się zdarzyć, bo biorą do lotniska, który kosztuje 25 dolarów, a nie prywatną taksówką, która kosztuje 75 dolarów. Jeśli podwieźć w schronisku przy podejmowaniu transport, podziękować im obficie, bo wyszedł z siebie, dla ciebie i dał ci specjalnego traktowania.