X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do New Generation Hostel Urban Brera

via Renzo Bertoni, 3, Mediolan, Włochy

Mapa i dojazd


75%Ocena

  • 73%Dobry towar za tę cenę
  • 79%Bezpieczeństwo
  • 82%Lokalizacja
  • 74%Personel
  • 68%Atmosfera
  • 78%Czystość
  • 71%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Znajduje się przy Via Renzo Bertoni, oddalony zaledwie o kilka przecznic do katedry Duomo, Klasztor nieruchomości jest bardzo blisko dzielnicy i korzyści z bardzo dogodnej lokalizacji Fashon, a ze względu na swoje strategiczne położenie, jest to łatwe do osiągnięcia głównego istotnych miejsc i najważniejszych ulic handlowych w Mediolanie.
Od głównego dworca metrem żółtej linii (kierunek San Donato) i wysiąść na drugim przystanku Turati. Wyjdź przez wyjście Moscova i szukać poprzez Montebello; skręcić w prawo w Via Sandro Sandri i na dole znajdziesz poprzez Renzo Bertoni. Nie widać brązowy otwarte drzwi! Tam jesteśmy!

Od Stazione Centrale można również chodzić do naszej własności, trwa zaledwie 20 minut. Wynoś się z Stazione Centrale, złapać za Pisani, przejść przez Piazza della Repubblica poddawać się w poprzez Turati, a następnie skręcić w prawo w Via Moscova. Na światłach skręcić w lewo w Via Corso di Porta Nuova, a następnie skręcić w lewo w Via Renzo Bertoni, nie widać brązowy otwarte drzwi! Tam jesteśmy!

Od lotniska Linate podejmują autobus do dworca centralnego i przejść do metra żółtej linii w kierunku San Donato, wysiąść na trzecim przystanku Turati, łapać exit "Moscova ', następnie poprzez Montebello i skręcić w prawo w Via Sandro Sandri; skręcić w lewo, a zobaczysz, brązowy otwarte drzwi, nie jesteśmy!

Z lotniska Malpensa dojechać autobusem do Mediolanu dworca i wziąć metro żółtej linii w kierunku San Donato i wysiąść na drugim przystanku Turati, następnie poprzez Montebello i skręcić w prawo w Via Sandro Sandri następnie skręcić w lewo i zobaczysz otwarte drzwi , tam jesteśmy!

Dzięki temu, że jest w pobliżu dwóch stacji metra (mm Turati żółta linia i MM Moscova zielona linia) jest możliwe, aby dojść do nowego centrum konferencyjnego w ciągu kilku minut (mniej niż 20), głównego dworca kolejowego, lotniska Linate , Pinakoteka Brera The Leonardos Ostatnia Wieczerza i główne obszary, kluby nocne, w których można spędzić przyjemny wieczór i wiedząc Mediolan w nocy.

Od Stazione Centrale można również chodzić do naszej nieruchomości to tylko 20 min wyjść od Stazione Centrale i iść prosto przez Pisani przejść thru Piazza della Repubblica i wziąć za to Turati skręcić w prawo w Via Moscova. na światłach skręcić w lewo w Via Corso di Porta Nuova, a następnie skręcić w lewo w Via Renzo Bertoni, nie widać otwarte drzwi! tam jesteśmy!