X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do New Generation Hostel Urban Brera

via Renzo Bertoni, 3, Mediolan, Włochy

Mapa i dojazd


80%Ocena

  • 82%Dobry towar za tę cenę
  • 84%Bezpieczeństwo
  • 82%Lokalizacja
  • 74%Personel
  • 74%Atmosfera
  • 85%Czystość
  • 80%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Położony przy Via Renzo Bertoni, oddalony zaledwie o kilka przecznic do katedry, Klasztor Obiekt jest bardzo blisko do dzielnicy i korzyści z bardzo dogodnej lokalizacji Fashon, i, ze względu na jego strategiczne położenie, jest to łatwe do osiągnięcia głównych istotnych miejsc i najważniejszych ulic handlowych w Mediolanie.
Od Stazione Centrale metrem żółtej linii (kierunek San Donato) i wysiąść na drugim przystanku Turati. Wyjdź przez wyjście Moscova i szukać poprzez Montebello; skręcić w prawo w Via Sandro Sandri i na dole znajdziesz przez Renzo Bertoni. Nie widać brązowy otwartych drzwi! Nie jesteśmy!

Od Stazione Centrale można również chodzić do naszej nieruchomości, zajmuje zaledwie 20 minut. Wynocha z Stazione Centrale, złapać za Pisani, przejść przez Piazza della Repubblica wracamy via Turati, następnie skręcić w prawo w Via Moscova. Na światłach skręcić w lewo w Via Corso di Porta Nuova, a następnie skręcić w lewo w via Renzo Bertoni, nie widać brązowy otwartych drzwi! Nie jesteśmy!

Od lotniska Linate podejmują autobus do dworca centralnego i przejść do metra żółtej linii w kierunku San Donato, wysiąść na trzecim przystanku Turati, zjazd połów "Moscova", następnie poprzez Montebello i skręcić w prawo w Via Sandro Sandri; Skręć w lewo i zobaczysz otwarte drzwi brązowy, nie jesteśmy!

Od lotniska Malpensa shuttle busem do dworca Centralnego w Mediolanie i podjąć metra żółtej linii w kierunku San Donato i wysiąść na drugim przystanku Turati, następnie poprzez Montebello i skręcić w prawo w Via Sandro Sandri następnie skręcić w lewo i zobaczysz otwarte drzwi nie jesteśmy!

Dzięki temu, że jest w pobliżu dwóch stacji metra (mm Turati żółta linia i MM Moscova zielona linia) jest możliwe do osiągnięcia nowego centrum kongresowego, w ciągu kilku minut (mniej niż 20), dworca kolejowego, lotniska Linate , Pinakoteka Brera, Leonardos Ostatnia Wieczerza i główne obszary kluby nocne, w których można spędzić przyjemny wieczór i wiedząc, Milan w nocy.

Od Stazione Centrale można również chodzić do naszej własności to zajmuje tylko 20 minut dostać się od Stazione Centrale i iść prosto przez Pisani przejść thru Piazza della Repubblica i podjęcia przez Turati następnie skręcić w prawo w Via Moscova. na światłach skręcić w lewo w Via Corso di Porta Nuova, a następnie skręcić w lewo w via Renzo Bertoni, tam zobaczysz otwarte drzwi! nie jesteśmy!