X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Mystic Simurgh Hostel

Huseyin Aga Mah. Buyuk Bayram Sok. No:13 Taksim, Beyoglu/Istanbul, Stambuł, Turcja

Mapa i dojazd


78%Ocena

  • 84%Dobry towar za tę cenę
  • 79%Bezpieczeństwo
  • 91%Lokalizacja
  • 78%Personel
  • 71%Atmosfera
  • 75%Czystość
  • 72%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Adres:
Huseyin Aga mahallesi,
Buyuk bayram nie sokak: 13,
Taksim Beyoglu Stambuł,
Stambuł,
Turcja
34435Przyjazd Mystic Simurgh Od lotniska Sabiha Gken
Pierwsza opcja: Możesz użyć wartości transfer (Havas) Zapewnione przez Turkish Airlines przyjść do Taksim. Bilet do Havas autobus jest około 7. Po przyjeździe Taksim, będziesz patrz szeroka ulica zatłoczona ludźmi i nazwał Istiklal Caddesi. Jeśli nie będziesz go zobaczyć, możesz poprosić kogoś o to jest bardzo dobrze znana ulica. Zachowaj na ulicy Istiklal około 5 minut i będziesz zobaczyć ogromny biały budynek po prawej stronie: Demirren Shopping Mall. Druga droga, po minięciu centrum handlowe nazywa Balo Sok. Należy pamiętać, że istnieje Halk Bank na rogu ulicy. Wystarczy skręcić w prawo od tego. Po krótkim spacerze na ulicy Balo pierwszą ulicę w prawo. Ta ulica nazywa Byk Bayram Sok. I będziesz zobaczyć ogromny Odda hotel po lewej po wpisaniu Byk Bayram Street. Mystic Simurgh pojawi się po kilku krokach po prawej: Numer 13.

Druga i bardziej kosztowna opcja: Możesz wziąć taksówkę. Uważamy jednak, że nie jest to konieczne. Będzie kosztować około 25. Cena może być mniejsza w zależności od wyników negocjacji, ale nie dużo. Mimo to, jeśli wziąć taksówkę, można poprosić kierowcę, aby zadzwonić do schroniska i możemy wyjaśnić adres bezpośrednio do niego.

Przyjazd Mystic Simurgh Od Atatrk lotniska
Pierwsza opcja / SHUTTLE: Można użyć wartości transfer (Havas) Zapewnione przez Turkish Airlines przyjść do Taksim. Bilet do Havas autobus jest około 5 (10 lira turecka). Po przyjeździe Taksim, będziesz patrz szeroka ulica zatłoczona ludźmi i nazwał Istiklal Caddesi. Jeśli nie będziesz go zobaczyć, możesz poprosić kogoś o to jest bardzo dobrze znana ulica. Keep walking na ulicy Istiklal około 5 minut i będziesz zobaczyć ogromny biały budynek po prawej stronie: Demirren Shopping Mall. Druga droga, po minięciu centrum handlowe nazywa Balo Sok. Należy pamiętać, że istnieje Halk Bank na rogu ulicy. Wystarczy skręcić w prawo od tego. Po krótkim spacerze na ulicy Balo pierwszą ulicę w prawo. Ta ulica nazywa Byk Bayram Sok. I będziesz zobaczyć ogromny Odda hotel po lewej po wpisaniu Byk Bayram Street. Mystic Simurgh pojawi się po kilku krokach po prawej: Numer 13.
Druga opcja / METRO: Z lotniska można dojechać metrem do Aksaray. (Bilet na metro 1.75 lira turecka, w przybliżeniu 1. Możesz poprosić o autobus do Taksim po przyjeździe Aksaray. Możesz przyjść do Taksim żółtym autobusem lub minibusem. Kosztują również około 1. Należy powiedzieć kierowcy że chcesz wysiąść na mer Hayyam otobs Durağı (dworzec autobusowy). Jeśli nie rozumiesz, powiedz mu, że to jest po drugiej beyoglu Emniyet Mudurlugu (Police Station Beyoğlu). Balo Street znajduje się tuż obok dworca autobusowego , po prawej stronie. Po wprowadzeniu Balo Street, skręcić w drugą ulicę w prawo. Ta ulica nazywa Balo ulicy Bayram Sok gdzie Mystic Simurgh leży. Będziesz zobaczyć swój znak na prawo po kilku krokach.
Opcja trzecia: Jeśli znajdziesz drugą opcję zbyt skomplikowane można wysiąść z autobusu lub busa na placu Taksim. Po przyjeździe Taksim, będziesz patrz szeroka ulica zatłoczona ludźmi i nazwał Istiklal Caddesi. Jeśli nie będziesz go zobaczyć, możesz poprosić kogoś o to jest bardzo dobrze znana ulica. Keep walking na ulicy Istiklal około 5 minut i będziesz zobaczyć ogromny biały budynek po prawej stronie: Demirren Shopping Mall. Druga droga, po minięciu centrum handlowe nazywa Balo Sok. Należy pamiętać, że istnieje Halk Bank na rogu ulicy. Wystarczy skręcić w prawo od tego. Po krótkim spacerze na ulicy Balo pierwszą ulicę w prawo. Ta ulica nazywa Buyuk Bayram Sok. , A zobaczysz ogromną Odda hotel po lewej po wpisaniu Buyuk Bayram Street. Simurg pojawi się po kilku krokach po prawej stronie: Numer 13.

Czwarty i idealna opcja / autobusem: Możesz wziąć bezpośredni autobus z lotniska do dzielnicy Taksim Atatrk. Możesz łatwo znaleźć gdzie autobusy Taksim są zadając żadnych mieszkańców, pracowników lub pasażera. Bilet autobusowy jest około 2. Należy powiedzieć kierowcy, że chcesz wysiąść na mer Hayyam otobs Durağı (dworzec autobusowy). Jeśli nie rozumiesz, powiedz mu, że to jest po drugiej beyoglu Emniyet mudurlugu (Beyoğlu Police Station). Balo Street znajduje się tuż obok dworca autobusowego, po prawej. Po wprowadzeniu Balo Street, skręcić w drugą ulicę w prawo. Ta ulica nazywa Byk Bayram Sok gdzie Mystic Simurgh leży. Będziesz zobaczyć swój znak na prawo po kilku krokach. Lub jeśli okaże się to zbyt skomplikowane, można wysiąść z autobusu na placu Taksim. Po przyjeździe Taksim, będziesz patrz szeroka ulica zatłoczona ludźmi i nazwał Istiklal Caddesi. Jeśli nie będziesz go zobaczyć, możesz poprosić kogoś o to jest bardzo dobrze znana ulica. Keep walking na ulicy Istiklal około 5 minut i będziesz zobaczyć ogromny biały budynek po prawej stronie: Demiiroren Shopping Mall. Druga droga, po minięciu centrum handlowe nazywa Balo Sok. Należy pamiętać, że istnieje Halk Bank na rogu ulicy. Wystarczy skręcić w prawo od tego. Po krótkim spacerze na ulicy Balo pierwszą ulicę w prawo. Ta ulica nazywa Buyuk Bayram Sok. , A zobaczysz ogromną Odda hotel po lewej po wpisaniu Buyuk Bayram Street. Mystic Simurgh pojawi się po kilku krokach po prawej: Numer 13.