X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Musicology Hostel

Calle 9 #3-71, La Candelaria, Bogota, Kolumbia

Mapa i dojazd


74%Ocena

  • 75%Dobry towar za tę cenę
  • 77%Bezpieczeństwo
  • 83%Lokalizacja
  • 79%Personel
  • 68%Atmosfera
  • 68%Czystość
  • 66%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z lotniska:

Jeśli zdecydujesz się wziąć taksówkę, jak wyjdziesz na przybycie międzynarodowej widać linię do oficjalnych taksówek.
Upewnij się, że miernik jest włączony i rozpoczyna się 25. regularne dni i do godziny 20:00 spodziewać się około 20.000 - 22.000 kolumbijskich pesos i około 25.000 kolumbijskich pesos między godzina dwudziesta, a 6 rano.

Jeśli zdecydujesz się wziąć autobus, można skorzystać z bezpłatnego zielony autobus, który zabierze Cię do portalu El Dorado, gdzie można kupić bilet, 1700 COP i jechać autobusem aż do przystanku J6 Las Aguas.

Wynoś się z przystanku i zjeżdżamy, góry na lewo. Po około 50 metrów nie będzie duża ulica, tylko ulica, w prawo. To Carrera 4. Spacer w tym samym kierunku, jak ruch, to 1 stronę ulicy, aż do calle 9 (numer ulicy 9) i moment skręcić w lewo zobaczysz nas po prawej stronie

Z terminalu autobusowego:

Jeśli zdecydujesz się wziąć taksówkę, w terminalu autobusowego znajdziesz sama Taksówka stoi (jak na lotnisku), jak wyjść z peronów przyjazdu. Procedura jest dokładnie taki sam, jak na lotnisku. Taksówką z dworca autobusowego powinien kosztować 10.000 dolarów kolumbijskich pesos na regularnych godzin i około 13,000 dolarów kolumbijskich pesos, jeśli wziąć usługę po 8 wieczorem do 6 rano.

Jeśli zdecydujesz się wziąć autobus, trzeba iść na zewnątrz terminalu, po drugiej stronie ulicy i szukać szerokiej głównej ulicy. Poszukaj najbliższego przystanku autobusowego i wsiąść do autobusu "Germania". Następnie można wykonać te same czynności jak wyżej