Darmowe WiFi
bezpłatne śniadanie‎

Museum View Hotel

Bezpłatne odwołanie rezerwacji Zarezerwuj z 2-dniowym wyprzedzeniem, aby móc bezpłatnie anulować rezerwację.

Brak oceny
77 recenzja/-e/-i
Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Opis nieruchomości

Informacje o własności:

Naprzeciw hotelu znajduje się Muzeum Egipskiego, kt?re cieszy się doskonałą lokalizacją w centrum dzielnicy biznesowej i handlowej w samym sercu Muzeum Hotel Cairo Zobacz to najnowszy hotel w centrum Kairu, a więc jest bardzo dobrze wyposażone i wszystko, co w to jest bardzo czysty i patrząc excellent.

Hotel View Muzeum wormely os?b podr?żujących budżetu, gdzie znaleźć poczucie Witamy w odr?żnieniu od innych

Hotel cieszy się doskonałą lokalizacją w centrum dzielnicy biznesowej i handlowej w centrum Kairu

Naprzeciw hotelu znajduje się w Muzeum Egipskim w hotelu, kt?ry został nazwany po nim, gdzie można zobaczyć skarby z najbardziej znanych starożytnych egipskich King Tut.
Muzeum Zobacz oferuje klimatyzowane pokoje dla naszych Gości latem i urządzeń grzewczych dla naszych gości zima

Hotel oferuje r?wnież bezpłatny śniadanie

Hotel oferuje bezpłatny odebrać z lotniska na lotnisko za pokoje z łazienką więcej niż jedną noc
Jeśli chcesz być zabierani na lotnisku prosimy o poinformowanie nas bout nazwę linii lotniczych, numer lotu, datę i godzinę

Nasze anglojęzycznych super przyjazny i pomocny personel postara się odpowiedzieć na wszelkie pytania podczas pobytu, to jest plus zabawne i komfortową atmosferę nie czujesz

Mamy oferuje bezpłatne mapy Kairze i wolne informacje turystyczne
Oferujemy bezpłatny transport na lotnisko, jeśli pobyt dłuższy niż trzy noce w pokojach z łazienkami

PS proszę nieważne lotniska i Hustlers ulicy i hotelu touts na drodze do nas

Najbliższe interes?w
Muzeum Egipskim, Naprzeciw do hotelu