X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Mosquito Old Town Apartments

Poselska 17, Kraków, Polska

Mapa i dojazd


100%Ocena

  • 100%Dobry towar za tę cenę
  • 100%Bezpieczeństwo
  • 100%Lokalizacja
  • 100%Personel
  • 100%Atmosfera
  • 100%Czystość
  • 100%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Moskitiery Old Town Apartments znajduje się na ulicy 17 Poselskiej (.

Z LOTNISKA
Jeśli wybierasz się na płaszczyźnie, najprostszym sposobem, aby dostać się do naszego hostelu jest wziąć pociąg odjeżdża z terminala kolejowego lotniska do głównego dworca kolejowego.

Od budynku terminalu lotniska jest bezpłatny autobus, który zabierze cię do terminalu kolejowego lub po prostu chodzić 200meters.

Pociąg działa od 05:24 aż do 22:24 pm.

Bilet jest za 12 zł / 20 zł (bilet rundzie można kupić w pociągu).

To trwa około 19 minut, aby dostać się do głównego dworca kolejowego. Następnie postępuj zgodnie z instrukcją poniżej.

W przypadku późnego przyjazdu tam także autobus nocny 902 do Krakowa.

Najtańszy sposób na dostanie się do Krakowa jest dojechać autobusem numer 208, 292 lub 902 zł Jeden jazdy. 4,00 zł / 2,00 zł (w promocji), ale ostatnio do 45 minut. Autobus zabierze Cię obok dworca kolejowego i wskazówek opisanych poniżej.

Autobusy / Autokary

Istnieją dwa poziomy dworca autobusowego. Jeśli jesteś na pierwszym poziomie zejść na dół do poziomu 0. Na poziomie O przejdź do wejścia do tunelu, a będziesz na stacji kolejowej i postępować zgodnie z poniższymi wskazówkami
Z dworca kolejowego:

1. Pieszo

Zostaw dworca kolejowego i zejść na dół do tunelu, a następnie skręcić w lewo na schody, które prowadzą do głównego budynku stacji. Głowa do budynku i przed wprowadzić skręcić w prawo, gdy widzisz Galeria Krakowska (Big Shopping Mall). Kiedy dojdziesz do wielkiego placu głowę do hotelu o nazwie "Andels". Po lewej stronie hotelu znajdziesz wiadukt prowadzący do centrum miasta. Po drugiej stronie przejścia podziemnego iść na lewo i kontynuować parku. Po ok. 7 minut spacerem skręcić w prawo w ulicę Dominikańska (ulica z torów tramwajowych). Pierwsza ulica po lewej stronie jest ulica Poselska. Iść z małym skręcić w prawo i numer 17 będzie po lewej (duża drewniana brama obok "Trzy Papryczki" Restaurant

2. Tramwajem

Jeśli nie czujesz się jak odległości, można dostać się do Mosquito Apartments tramwajem. Zostaw dworca kolejowego i zejść na dół do tunelu, a następnie skręcić w lewo na schody, które prowadzą do głównego budynku stacji. Głowa do budynku i przed wprowadzić skręcić w prawo, gdy widzisz Galeria Krakowska. Po dotarciu duże sqare dalej wzdłuż Gmachu Głównym dworca kolejowego. W końcu na placu pojawi się przystanek tramwajowy po prawej stronie. Trzeba wsiąść w tramwaj nr 10 (pozycja w kierunku Łagiewnik). Musisz zdjąć na drugim przystanku (Sw. Gertrudy). Po wysiąść swój tramwaj trzeba wziąć ulicy Dominikańskiej (ulica z torów tramwajowych cięcia na park). Przejść przez park. Pierwsza ulica po lewej stronie jest ulica Poselska. Iść z małym skręcić w prawo i numer 17 będzie po lewej stronie (duża drewniana brama obok "Trzy Papryczki" Restaurant). Udało ci się!

Bilety TRAM

Na przystanku obok dworca głównego dworca, jak również w każdym tramwajem (w pierwszym wagonie) można znaleźć maszyny, gdzie można kupić bilety na tramwaj (mają różne opcje języka angielskiego, jak również). Pojedynczy przejazd na 20 minut (więcej niż wystarczająco dla Ciebie) kosztuje 2,80 zł. Pamiętaj! Musisz potwierdzić swój bilet jak najszybciej wejść do tramwaju (nawet jeden kupił w maszynie wewnątrz tramwaju)!


AIRPORT PICK UPS!

Organizujemy odbiór z lotniska dla Ciebie. Wystarczy wysłać do nas zapytanie przez e-mail z imieniem, nazwiskiem, numerem lotu, dzień przyjazdu i będziemy ciebie i doprowadzić prosto do schroniska.
Lotnisko odebrać z lotniska Kraków Balice: 80 zł (1-4 osób), 100 zł (5-8)

Lotnisko odebrać z lotniska Katowice-Pyrzowice: 330 PLN (1-4 osób), 360 zł (5 - 8 osób)