X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Mosquito Old Town Apartments

Poselska 17, Kraków, Polska

Mapa i dojazd


Brak oceny

  • Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Przetłumaczone przez Google Mosquito Old Town Apartments znajduje się na ulicy Poselskiej 17 (.

Z LOTNISKA
Jeżeli przyjeżdżasz samolotem, najprostszym sposobem, aby dostać się nasz hostel jest pociągiem pozostawiając z terminala kolejowego z lotniska do dworca kolejowego.

Z budynku terminalu lotniska znajduje się bezpłatny autobus, który zabierze cię do terminalu kolejowego lub po prostu chodzić 200meters.

Pociąg działa od 05:24 do 22,24 godz.

Bilet jest za 12 zł / 20 zł Bilet (można go kupić w pociągu).

To trwa około 19 minut, aby dostać się do głównego dworca kolejowego. Następnie postępuj zgodnie z instrukcją poniżej.

W przypadku późnego przyjazdu tam także autobus nocny 902 do Krakowa.

Najtańszy sposób na dostanie się do Krakowa ma podjąć lokalny autobus numer 208, 292 lub 902. Jeden koszt 4,00 zł ride / 2,00 zł (zdyskontowana), ale to trwać do 45 minut. Autobus zabierze Cię obok dworca kolejowego i wskazówek opisanych poniżej.

Autobusy / Autokary

Istnieją dwa poziomy dworca autobusowego. Jeśli jesteś na pierwszym poziomie zejść na dół do poziomu 0. Na poziomie wejścia O przejść do tunelu i będziesz na stacji kolejowej i postępuj zgodnie ze wskazówkami poniżej
Z dworca kolejowego:

1. na piechotę

Zostaw dworca kolejowego i zejść na dół do tunelu, a następnie skręcić w lewo na schody, które prowadzą do głównego budynku dworca. Głowa do budynku i przed wejściem skręcić w prawo, gdy widzisz Galerii Krakowskiej (Big centrum handlowe). Po dotarciu na duży kwadratowy łeb w hotelu o nazwie "Andels '. Po lewej stronie hotelu znajdziesz wiadukt prowadzący do centrum miasta. Z drugiej strony przejścia podziemnego iść w lewo, a dalej z parkiem. Po około 7 minut spacerem skręt w prawo w ul Dominikańskiej (ulica z torów tramwajowych). Pierwsza ulica po lewej stronie jest ulica Poselska. Iść z małym skręcić w prawo i numer 17 będzie po lewej stronie (dużej drewnianej bramie obok Trzy Papryczki restauracji ''

2. tramwajem

Jeśli nie czujesz się jak odległości, można dostać się tramwajem Apartments Mosquito. Zostaw dworca kolejowego i zejść na dół do tunelu, a następnie skręcić w lewo na schody, które prowadzą do głównego budynku dworca. Głowa do budynku i przed wejściem skręcić w prawo, gdy widzisz Galerii Krakowskiej. Po dotarciu duże sqare dalej wzdłuż Gmachu Głównego dworca kolejowego. W końcu placu pojawi się przystanek tramwajowy po prawej stronie. Musisz wsiąść w tramwaj nr 10 (pozycja w kierunku Łagiewnik). Musisz zdjąć na drugim przystanku (Św. Gertrudy). Po wysiąść swój tramwaj trzeba podjąć ulicy Dominikańskiej (ulica z torami tramwajowymi cięcia parku). Przejść przez park. Pierwsza ulica po lewej stronie jest ulica Poselska. Iść z małym skręcić w prawo i numer 17 będzie po lewej stronie (dużej drewnianej bramie obok "Trzy Papryczki" Restaurant). Udało Ci się!

Bilety na TRAM

Na przystanku obok dworca głównego dworca kolejowego, a także w każdym tramwajem (w pierwszym wagonie) można znaleźć maszyn, gdzie można kupić bilety na tramwaj (mają różne opcje języka angielskiego, jak również). Jeden na 20 minut jazdy (więcej niż wystarczająco dla Ciebie) kosztuje 2,80 zł. Pamiętaj! Musisz potwierdzić swój bilet jak najszybciej wejść do tramwaju (nawet jeden zakupiony w maszynie wewnątrz tramwaju)!


Airport pick up!

Możemy zorganizować odbiór z lotniska dla Ciebie. Wystarczy wysłać do nas prośbę o e-mail z imieniem, nazwiskiem, numerem lotu, dzień przyjazdu, a my ciebie i przynieść prosto do schroniska.
Lotnisko odebrać z lotniska Balice w Krakowie: 80 zł (1-4 osób), 100 zł (8/5)

Lotnisko odebrać z lotniska Katowice-Pyrzowice: 330 PLN (1-4 osób), 360 zł (5 - 8 osób)