X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Moscow Style Hostel

Tverskaya St, 15, ap. 80, Moskwa, Rosja

Mapa i dojazd


75%Ocena

  • 78%Dobry towar za tę cenę
  • 75%Bezpieczeństwo
  • 100%Lokalizacja
  • 73%Personel
  • 64%Atmosfera
  • 71%Czystość
  • 65%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Hotel usytuowany jest w vwry sercu Moskwy w Tversaya St potrzebny 4 minut, aby dostać się na Kremlu od naszego hostelu.

Adres: Tverskaya St 15, ap. 80,
Moskwa,
Rosja
-125009

Nie mamy żadnego znaku na zewnątrz, więc proszę, postępuj zgodnie ze wskazówkami!

od airporsts:
można dojechać autobusem, który prowadzi Cię do najbliższej stacji metra, które jest na zielonej linii metra. następnie metrem (linia zielona) i startu na stacji metra Tverskaya (ТВЕРСКАЯ), (linia zielona, ​​żaden transfer metra).

Idziesz z metra, i znaleźć się na ul Tverskaya (ТВЕРСКАЯ). Po przeciwnej stronie drogi znajduje się pomnik Aleksandra Puszkina Trzeba zejść z drogi w prawo, jeśli Monumet jest przed tobą . Idziesz przez około 3 minuty, przechodzą aptekę, a następnie sklep a Lewi, potem jeszcze jedna apteka i znajdziesz się w pobliżu ogromnego łuku (to jest w środku budynku nr 15)

Możesz przejść przez łuk i na lewo można znaleźć duże bramy metalowe, tu wybrać numbers127 (trzy przyciski razem). Następnie numer na wejście 6, to będzie po lewej stronie. tutaj można wybrać 80B i czekać na odpowiedź. można dostać się i przejdź do drugiego piętra.
Możesz dzwonić i powiedzieć cześć do naszego menedżera)

WEA re tutaj czeka na Ciebie!