X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Montenegro Hostel Budva

Vuka Karadziæa 12 , Stari Grad Budva, Budva, Czarnogóra

Mapa i dojazd


88%Ocena

  • 89%Dobry towar za tę cenę
  • 87%Bezpieczeństwo
  • 96%Lokalizacja
  • 87%Personel
  • 84%Atmosfera
  • 85%Czystość
  • 86%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Hostel jest bardzo łatwe do znalezienia, ponieważ znajduje się zaledwie 100 metrów od każdej bramy bramy, w samym centrum Starego Miasta w Budva.

Kiedy przyjeżdżają do Starego Miasta prosto do bramy głównej. Brama główna jest tylko jedna brama na zachodniej stronie murów miejskich, 10 metrów w pobliżu plaży, w odległości 20 metrów w pobliżu wielkiego czarnego hotelu Avala.
Wejść przez główne wejście i prosto 50 metrów do małego placu (Plac Poetów), gdzie jest tylko apteka na starym mieście (po lewej stronie).
Apteka znajduje się w tym samym budynku, w którym znajduje się hostel, ale główne drzwi hostelu znajduje się po drugiej stronie budynku (trzeba przejść wokół budynku).
Idź prosto 5 metrów (przesuń Kappa Sklep i Puma Store), a następnie skręcić w lewo.
Przed skręcić w lewo zobaczysz Caffe bar Greco, kawiarnia Jef i na prawej bocznej biura Organizacji Turystycznej Budva.
Po lewo będzie wprowadzić w bardzo małej ulicy Vuka Karadzica i hostel znajduje się numer 12.
Czarnogóra Hostel to pierwsze drzwi na lewo do butiku "Prestige" (instrukcja butiku) i można wprowadzić w butiku i prosić o pokój, jeśli butik jest otwarty.

Ale jeśli zdecydujesz się skręcić w lewo w małą uliczkę, gdzie jest apteka, idź prosto do i budynku (widać irlandzki pub z lewej strony), a następnie skręcić w prawo i jeszcze raz w prawo.
Pójdziesz wokół budynku i znajdziesz hostel bardzo proste.
Nazwa ulicy, Vuka Karadzica i numer 12 jest nad wejściem do hostelu, zobaczysz :)

Jeśli pochodzą z dworca autobusowego w Budvie używać białą taksówkę przez liczby zaczynając 19 ... wskazał na kapturach samochodowych,
dlatego, że jest bardzo tani. Tylko 1,5 euro do Starego Miasta, może 2 euro. Zobaczysz tego rodzaju taksówki wszędzie wokół dworca autobusowego.
Białe taksówki bez numerów przed dworca autobusowego będzie 5 euro, co jest zbyt wiele.

Możesz 10-15 minut pieszo od dworca autobusowego do Starego Miasta. Dworzec autobusowy znajduje się zaledwie 1 km daleko od Starego Miasta.

Lotnisko znajduje się 20 km od Budvy.