X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Mitraa Backpackers Inn

531, Serangoon Road, Singapur, Singapur

Mapa i dojazd


80%Ocena

  • 78%Dobry towar za tę cenę
  • 80%Bezpieczeństwo
  • 84%Lokalizacja
  • 91%Personel
  • 69%Atmosfera
  • 82%Czystość
  • 78%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Jak dostać się do Mitraa Inn:

I. Przez MRT
Uwaga stacja Changi MRT znajduje się pod Terminal 2 oraz Terminal 3 lotniska Changi. Jeżeli trafiłeś na terminalu Terminal 1 lub stylu, proszę, proszę przejść do stacji Changi Airport MRT poprzez Skytrain lub lotnisko kursują autobusy.
Pod kontrolą stacji MRT, można kupić a) wartość zapisaną kartę EZ-link (lub), b) przejścia turystyczny (lub), c) karty Jedna podróż.
Wysiąść na stacji Tanah Mehrah (Stacja EW4, 2 stacji z lotniska), aby przenieść się do miasta związany pociągu (Joo Koon). Wysiąść na stacji Outram Park (EW16) i przejść do linii kolejowej North East dla MRT do Farrer Park (NE8) lub Boon Keng (NE9) Stacje Mitraa Inn @ Serangoon jest w odległości krótkiego spaceru od jednej z tych 2 stacje.
Od Farrer Park: Zjazd G i iść prosto wzdłuż drogi przez 5 Serangoon minut wobec Balestier Road, a zobaczysz Mitraa InnSerangoon po lewej stronie drogi, po stacji benzynowej Shell.
Od Boon Keng MRT: Zjazd A do Towner Road. W odległości krótkiego spaceru od 5 minut po Serangoon Road, i zobaczysz Mitraa Inn @ Serangoon prawą stronę drogi, po Sri Veera Kaliamman świątyni.

II. Taksówką
Taxi taryfy do hostelu kosztuje około S $ 20. To jest około 20 minut jazdy od lotniska. Możesz uniknąć limuzyny, samochody dostawcze i Londyn czarne taksówki, ponieważ są one drogie.
Singapur Taksówki mają metrów taryfy. Poza tym, istnieją pewne dopłaty do taksówki, takich jak S $ 3.00 z lotniska za dodatkową opłatą, Midnight dodatkową opłatą w wysokości 50% taryfy metrów od północy do 5.59 rano, godziny szczytu dodatkową opłatą w wysokości 35% taryfy metrów od 07.30 do 09.30 i 17.00 do godz 20.00 godz.

III. Transfer z lotniska Bus
Dla "lotniska autobusem", proszę zwrócić się do licznika "Transfer z lotniska" w terminalu lotniska Changi. Oni tylko za 9,00 SGD za osobę za usługę i spadnie ci się w naszych drzwi kroku.

Adres :
531 Serangoon Droga
Singapur - 218.163