X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Mitraa Backpackers Inn

531, Serangoon Road, Singapur, Singapur

Mapa i dojazd


83%Ocena

  • 85%Dobry towar za tę cenę
  • 85%Bezpieczeństwo
  • 83%Lokalizacja
  • 89%Personel
  • 80%Atmosfera
  • 84%Czystość
  • 75%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Jak dostać się do Mitraa Inn:

I. Przez MRT
Uwaga Changi Stacja MRT znajduje się pod Terminal 2 i Terminal 3 lotniska Changi. Jeżeli trafiłeś na Terminalu 1 lub terminalem stylu, proszę, proszę przejść do Changi Airport MRT stacji via Skytrain lub autobusami transfer z lotniska.
Pod kontrolą stacji MRT, można zakupić) zapisana wartość ez-link karty (lub), b) przejścia Tourist (lub), c) jedna kartę podróż.
Należy wysiąść na stacji (Tanah Mehrah Stacja EW4, 2. Stacja z lotniska) przenieść do miasta związany pociągu (Joo Koon). Należy wysiąść na stacji Outram (EW16 Park) i przejść do północno-wschodniej linii kolejowej na MRT do Farrer Park (NE8) lub Boon Keng (NE9) stacje Mitraa Inn @ Serangoon jest w odległości krótkiego spaceru od jednej z tych 2 stacji.
Od Farrer Park MRT: Weź G Wyjdź i idź prosto wzdłuż Serangoon Droga przez 5 minut w kierunku Balestier drogi i widać Mitraa Inn @ Serangoon po lewej stronie drogi, po stacji benzynowej Shell.
Od Boon Keng MRT: Zjazd A do Droga Towner. Weź krótki spacer z 5 minut wzdłuż drogi Serangoon i widać Mitraa Inn @ Serangoon prawą stronę drogi, po Sri Veera Kaliamman świątyni.

II. Taksówką
Opłaty za przejazdy taksówką do hostelu kosztuje około S 20 dolarów. Jest to około 20 minut jazdy od lotniska. Możesz uniknąć limuzyny, samochody dostawcze lub czarnych londyńskich taksówek, ponieważ są one drogie.
Singapur Taksówki mają metrów taryfy. Poza tym, istnieją pewne dopłat za taksówki, takich jak S 3,00 dolarów dopłaty lotnisko, dopłaty północy z 50% taryfy metrów od północy do 05:59, maksymalne dopłaty godzin z 35% taryfy metrów od 07,30 do 09,30 godziny i 17,00 do 20,00 godziny.

III. Transfer z lotniska Autobus
Dla "lotniska autobusem wahadłowym", proszę podejść do "Transfer z lotniska" licznik w terminalu lotniska Changi. Oni tylko za PLN 9,00 za osobę za usługę i spadnie ci się w naszych drzwi kroku.

Adres:
531 Serangoon Road,
Singapur - 218163