X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Mithila Hotel

972 Sutter Street, San Francisco, USA

Mapa i dojazd


70%Ocena

  • 64%Dobry towar za tę cenę
  • 80%Bezpieczeństwo
  • 92%Lokalizacja
  • 72%Personel
  • 64%Atmosfera
  • 48%Czystość
  • 68%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Proszę wybrać zdjęcia na stronie internetowej tutaj i 5th obraz jest mapa.

Od Greyhound:
Wyjście z Transbay Terminal Greyhound w San Francisco, i zacząć iść na południowy zachód od Mission Street w kierunku First Street. Skręć w prawo w First Street i przejść na drugą stronę ulicy Rynku. Skręć w lewo na Market Street i dalej iść na południowy zachód od Market Street do chwili nieznaczne prawo na Sutter Street. Dalej Sutter Street na kilka bloków, a hotel będzie po prawej stronie tuż za Leavenwoth Street.

Od Amtrak:
Od Shopping Center kolejowego Amtrak (SFS), przejść na drugą stronę ulicy i iść do Rynku Powell St, po kablu Cars. Skręć w lewo w Sutter i hotel będzie po prawej stronie tuż za Leavenworth Street.

Od Lotniska:
Od międzynarodowego lotniska w San Francisco, przejdź do stacji BART znaleźć na poziomie 3 Międzynarodowego Terminalu i pojechać pociągiem w kierunku Dublina lub Pittsburg. Zjazd na St stacji Powell. Po wyjściu z pociągu na stacji Powell St podjąć ruchomymi oznaczone 'Hallidie Plaza ", a kiedy przechodzą przez kołowrotki skręcić w prawo w kierunku Hallidie Plaza (nie wchodzi centrum handlowe), stacja zjazd w prawo i będzie kolejnym schodkowych do Powell St Skręć w lewo na szczycie schodów i chodzić Powell St, po kablu Cars. Skręć w lewo w Sutter i hotel będzie po prawej stronie tuż za Leavenworth Street.