X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Mini Hostel Kiev

43, Chervonoarmiis'ka St., Kiev, Ukraina

Mapa i dojazd


95%Ocena

  • 95%Dobry towar za tę cenę
  • 93%Bezpieczeństwo
  • 95%Lokalizacja
  • 98%Personel
  • 97%Atmosfera
  • 95%Czystość
  • 92%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Od centralnego dworca kolejowego:

Jeśli przyjadą Państwo do dworca kolejowego po północy, taxi będzie prawdopodobnie najlepszym wyborem. Normalna cena dostać się stamtąd do naszego hostelu jest 35 UAH (50 UAH w większości, tak aby uniknąć targowania - powinny być z tego zadowoleni).

Jeśli przyjadą Państwo do dworca kolejowego, przed północą, choć, można metrem lub autobusem.

Stacja metra Vokzal'na jest 100 metrów na lewo od dworca kolejowego wejścia głównego. Chodzić tam, kupić żeton na osobę, zejdź na dół schodami ruchomymi i wziąć pociąg w kierunku prawego. Idź do 3 stacji od Vokzal'na - Stacja Kreschatik (czyli mijamy stację Universitet, następnie Teatral'na wreszcie zejść na Kreschatik). Gdy na stacji Kreschatik, zmienić linię do stacji Majdan Niepodległości i dojechać pociągiem do stacji Lva Tolstogo (to jest tylko jedna stacja od hotelu). Wyjść z metra do McDonalda, i już jesteś na naszej ulicy, jesteś już na Chervonoarmiis'ka Street. Nasz hostel mieści się na ul, 43 Chervonoarmiis'ka. Aby wejść do budynku prosimy dzwonić '32 'na dzwonek do drzwi na ulicy.


Z lotniska:

Istnieje kilka sposobów, aby dostać się do naszego hostelu z lotniska Boryspol. Najprostszym jeden - jeszcze najdroższy, a także, - jest na taksówki: możesz iść do biura taksówką bezpośrednio poza salonem przylotów i nie powinny być w stanie dostać się taksówką do naszego hostelu około 200 UAH (ok. 19-20 euro ). Tak też powinno być normalne ceny, jeśli zdecydujesz się przyjąć jedną z taksówek czekających przed budynkiem lotniska - nie należy pozwolić im pobierają więcej.

Istnieje również transfer busem z lotniska do Dworca Centralnego. Te autobusy odjeżdżają co 10-15 minut i kosztuje około 30 UAH (ok. 3 euro); biegają w nocy również. Gdy na stacji kolejowej, należy postępować zgodnie z instrukcjami powyżej.


Z centralnego dworca autobusowego:

Idź do stacji metra Lybidska (zajmuje około 10-15 minut), metrem i przejść do stacji Lva Tolstogo. Po wyjściu z metra na, należy postępować zgodnie z instrukcjami powyżej.