X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Mini Hostel Kiev

43, Chervonoarmiis'ka St., Kiev, Ukraina

Mapa i dojazd


91%Ocena

  • 94%Dobry towar za tę cenę
  • 89%Bezpieczeństwo
  • 96%Lokalizacja
  • 90%Personel
  • 90%Atmosfera
  • 92%Czystość
  • 87%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z Główny dworzec kolejowy:

Jeśli przyjedziesz do dworca kolejowego po północy, taxi będzie prawdopodobnie najlepszym wyborem. Normalna cena dostać się stamtąd do naszego hostelu jest 35 UAH (50 UAH co najwyżej, tak aby uniknąć targowania - powinni być zadowoleni z tego).

Jeśli przyjedziesz do stacji kolejowej przed północą jednak można metrem lub autobusem.

Stacja metra Vokzal'na jest 100 metrów na lewo od dworca głównego wejścia. Chodzić tam, kupić żeton na osobę, w dół ruchomymi schodami i wziąć pociąg w kierunku prawej. Idź do 3 stacji od Vokzal'na - stacja Kreschatik (czyli mijamy stację Universitet, potem Teatral'na i wreszcie zejść na Chreszczatyk). Gdy na stacji Chreszczatyk, zmienić linię do stacji Majdan Niepodległości, a pociągiem do stacji Lva Tolstogo (to jest tylko jedna stacja od hotelu). Wyjdź z metrem do McDonalda, a już jesteś na naszej ulicy, jesteś już na Chervonoarmiis'ka Street. Nasz hostel mieści się na ul, 43. Chervonoarmiis'ka Aby wejść do budynku prosimy dzwonić "30" na dzwonek do drzwi na ulicy. Recepcja hostel mieści się w mieszkaniu '30'


Z lotniska:

Istnieje kilka sposobów, aby dostać się do naszego hostelu z lotniska Boryspol. Najprostszym jeden - jeszcze najdroższy, a także, - jest taksówką: możesz iść do biura taksówek bezpośrednio na zewnątrz sali przylotów i nie powinny być w stanie dostać się taksówką do naszego hostelu za około 200 UAH (około 19-20 euro ). To powinno być również normalna cena, jeśli zdecydujesz się na jedną z taksówek oczekujących na zewnątrz budynku lotniska - nie należy pozwolić im pobierają więcej.

Jest też autobus z lotniska do Dworca Centralnego. Te autobusy odjeżdżają co 10-15 minut i kosztuje około 30 hrywien (około 3 euro); biegną również w nocy. Gdy na stacji kolejowej, należy postępować zgodnie z instrukcjami powyżej.


Od centralnego dworca autobusowego:

Przejdź do stacji metra Lybidska (powinno około 10-15 minut), metrem i przejść do stacji Lva Tolstogo. Po wyjściu z metra w sprawie, należy postępować zgodnie z instrukcjami powyżej.