X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Ming Palace International Hostel

10-3 Dong Hua Rd, XiuFeng District, Guilin, Guilin, Chiny

Mapa i dojazd


93%Ocena

  • 93%Dobry towar za tę cenę
  • 93%Bezpieczeństwo
  • 94%Lokalizacja
  • 95%Personel
  • 92%Atmosfera
  • 93%Czystość
  • 92%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google ========== Jak nas znaleźć =========

Od samolot:
▪ Weź transport z lotniska do stacji CAAC (ostatni przystanek), następnie taksówką do naszego hostelu (koszt 9 Yuan), Taxi też idzie bezpośrednio z lotniska do naszego hostelu i kosztuje około 100 juanów.

Od Guilin Długie Bus Odległość Station / Dworzec kolejowy: Guilin
▪ Wyjdź z dworca autobusowego / kolejowego, a następnie przejść przez ulicę, wziąć No.100 (6:00-22:30 koszt 1 yuan) lub NO.99with air-conditoner (6:00-22:00 koszt 2 yuan ), wysiąść na przystanku Lequn Drogowego, skręcić w prawo na pierwszym skrzyżowaniu, idź prosto wzdłuż ulicy, cross dwa big arch znajdziesz nasz hostel.
▪ Wyjdź z dworca autobusowego / kolejowego, a następnie przejść przez ulicę, wziąć nr 10 lub nr 11 (06:00-22:00 koszt 1 yuan), wysiąść na Jiefangqiao przystanku, zawrócić 50ms, zobaczysz Wangcheng towarowy, potem przez przejścia dla pieszych, prosto wzdłuż ulicy, przejechać przez wielki łuk, skręcić w prawo po przyjeździe na duży Banyan przed Jingjiang księcia miasta, przejechać kolejny łuk i znaleźć naszego hostelu.
▪ Weź taksówkę z dworca autobusowego / kolejowego do naszego hostelu, zapytaj napęd taksówkarz WangFu Huayuan budynku i znaleźć naszego hostelu naprzeciwko Wangfu Huayuan budynku. (Koszt 12 juanów)

Od dworca kolejowego w północno Guilin
▪ Wyjdź z dworca wkrótce znaleźć autobus No.1 (06:00-22:30 koszt 1 yuan), wysiąść na przystanku Lequn drogowego. przejść przez przejścia dla pieszych i jechać prosto wzdłuż ulicy, cross dwa arch duży, można znaleźć nasz hostel.Zapraszamy do pozostania z nami i będzie wrażenie w trakcie pobytu!

Ming Pałac