X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Milan Hostel Emmy

Via Fra Galgario,4, fourth floor, Mediolan, Włochy

Mapa i dojazd


45%Ocena

  • 40%Dobry towar za tę cenę
  • 50%Bezpieczeństwo
  • 57%Lokalizacja
  • 33%Personel
  • 30%Atmosfera
  • 60%Czystość
  • 43%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Dla każdego prywatny pokój będzie wymagana kaucja.

W Mediolanie, Hostel Emmy jest blisko do wszystkich najciekawszych punktów miasta. Hostel jest bardzo dobrze służył od metra, czerwona linia M1, w odległości 30 metrów daleko od schroniska na piechotę i autostrad są na 3 km z dala od.

Samochodem

Od głównych dróg, podejmują autostrady zachodniej oraz zjazd na Baggio. Hostel położony jest w trzech kilometrów od centrum miasta w kierunku wyjścia.

Pociągiem

Od dworca kolejowego w Mediolanie, metrem zielona linia M2 kierunek "Famagosta", wysiąść na przystanku "Cadorna" i podejmują czerwona linia M1 kierunku "Bisceglie 'i wysiąść na przystanku" Gambara ", zaledwie trzydzieści metrów przez Via J. Palma dotrzeć Via fra Galgario 4, gdzie znajduje się schronisko.

Przez Równinę

Z lotniska Malpensa:
Wsiądź do pociągu Malpensa Express do stacji Cadorna, co 30 minut, a następnie metrem czerwona linia M1 kierunku "Bisceglie 'i wysiąść na przystanku" Gambara ", zaledwie trzydzieści metrów poprzez Via J.Palma dotrzeć Via fra Galgario 4, gdzie hostel leży.


Z lotniska Orio al Serio:
Weź autobus do Dworca Głównego, co 30 minut, a następnie podjąć subwai zielonej linii M2 i wysiąść na przystanku "Cadorna" i podejmują czerwona linia M1 kierunku "Bisceglie 'i wysiąść na przystanku" Gambara ", zaledwie trzydzieści metrów przez Via J.Palma dotrzeć Via fra Galgario 4, gdzie znajduje się schronisko.


Od Linate LOTNISKA:
Autobusem 73 i wysiąść na "Piazza S.Babila", a następnie podjąć subwayo czerwona linia M1 kierunku "Bisceglie 'i wysiąść na przystanku" Gambara ", zaledwie trzydzieści metrów poprzez Via J.Palma dotrzeć Via fra Galgario 4, gdzie Hostel położony jest.