X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Milan Hostel Emmy

Via Fra Galgario,4, fourth floor, Mediolan, Włochy

Mapa i dojazd


48%Ocena

  • 49%Dobry towar za tę cenę
  • 52%Bezpieczeństwo
  • 53%Lokalizacja
  • 47%Personel
  • 40%Atmosfera
  • 53%Czystość
  • 41%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Dla każdego prywatnego pokoju będzie wymagana kaucja.

Znajduje się w Mediolanie, Hostel Emmy jest blisko wszystkich najciekawszych punktów miasta. Hostel jest bardzo dobrze obsługiwany od metra, czerwona linia M1, na 30 metrów od hostelu na piechotę i autostrad są na 3 kilometrów od.

Samochodem

Od głównych dróg, wziąć autostrady Zachód i zjazd na Baggio. Hostel położony jest w trzech kilometrów od centrum miasta w kierunku wyjścia.

Pociągiem

Od dworca kolejowego w Mediolanie, metrem zielonej linii w kierunku M2 "Famagosta", wysiąść na przystanku "Cadorna" i podejmują czerwona linia M1 kierunku "Bisceglie 'i wysiąść na przystanku" Gambara ", zaledwie trzydzieści metrów przez Via J. Palma dotrzeć Via fra Galgario 4, gdzie znajduje się schronisko.

Przez Plain

Z lotniska Malpensa:
Wsiądź do pociągu Malpensa Express do Cadorna Station, co 30 minut, a następnie podjąć kierunku czerwonej linii metra M1 "Bisceglie 'i wysiąść na przystanku" Gambara ", zaledwie trzydzieści metrów przez Via J.Palma dotrzeć Via fra Galgario 4, gdzie schronisko leży.


Od lotniska Orio al Serio:
Weź autobus do Dworca Głównego, co 30 minut, a następnie podjąć subwai zielonej linii M2 i wysiąść na przystanku "Cadorna" i podejmują czerwona linia M1 kierunku "Bisceglie 'i wysiąść na przystanku" Gambara ", zaledwie trzydzieści metrów przez Via J.Palma dotrzeć Via fra Galgario 4, gdzie znajduje się schronisko.


Od Linate Airport:
Autobusem 73 i wysiąść na "Piazza S.Babila ', a następnie podjąć subwayo czerwona linia M1 kierunku" Bisceglie' i wysiąść na przystanku "Gambara", zaledwie trzydzieści metrów przez Via J.Palma dotrzeć Via fra Galgario 4, gdzie Hostel położony jest.