X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Mikro Village Hotel

Xirokambos, Agios Nikolaos, Grecja

Mapa i dojazd


Brak oceny

  • Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Przetłumaczone przez Google Jak dostać się do hotelu, od Herakilon (HER) lotnisko.

Kiedy przybył na lotnisko Herakilon idziesz prosto z lotniska do głównej drogi, gdzie można zobaczyć znak drogowy Agios Nikolaos 68 km. Zaledwie dziesięć metrów za znakiem pomiędzy zaparkowanych samochodów można zobaczyć trochę autobusem znak; to gdzie zielone autobusy z Minoas Linie autobusowe zatrzymać co pół godziny, od 8:30 do 17:00. Wystarczy powiedzieć kierowcy lub mężczyzn sprzedaży biletów doprowadzić cię do Agios Nikolaos możesz umieścić walizki w bagażniku autokaru. Bilety będą kosztować euro 6,80 i wycieczka autobusem trwa około jednej godziny i pokazuje wszystkie miasteczka i naturę między off wybrzeżu Krety.
Na przystanku Agios Nikolaos znajduje się zawsze kilka taksówek czeka na Ciebie taksówkę na koszt hotelu między Euro 6 i 8 euro w zależności od kierowcy.

Można również wziąć taksówkę z lotniska do hotelu to koszt średnio 60 euro, - poza sezonem i Euro 80, - lub więcej w sezonie. Uzgodnić cenę przed dostać się do taksówki.

Jeśli wynająć samochód na Herakilon lotniska (HER) podróż do hotelu jest tylko pół godziny. Po opuszczeniu lotniska zobaczysz znak drogowy mówi Agios Nikolaos 68 km nowej autostrady został wybudowany w zeszłym roku, który jedzie bezpośrednio do Agios Nikolaos. Wystarczy kierować się drogowskazami jej bardzo łatwy, jego prosta droga, nie ma obrotów.