X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Mikro Village Hotel

Xirokambos, Agios Nikolaos, Grecja

Mapa i dojazd


71%Ocena

  • 80%Dobry towar za tę cenę
  • 60%Bezpieczeństwo
  • 80%Lokalizacja
  • 90%Personel
  • 60%Atmosfera
  • 50%Czystość
  • 80%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Jak dostać się do hotelu, od Herakilon (HER) lotniska.

Kiedy przybyliśmy na Herakilon lotniska idziesz prosto z lotniska do głównej drogi, gdzie można zobaczyć znak drogowy Agios Nikolaos 68 km. Zaledwie dziesięć metrów za znakiem między zaparkowane samochody można zobaczyć trochę autobusem znak, to jest gdzie zielone autobusy z Buslines Minoas zatrzymać co pół godziny, od 08:30 do 17:00. Wystarczy powiedzieć kierowcy lub mężczyzn sprzedaży biletów doprowadzić cię do Agios Nikolaos można umieścić walizki w bagażniku autokaru. Bilety będą kosztować euro 6,80 i wycieczka autokarowa trwa około jednej godziny i pokazuje wszystkie miasteczka i przyrodę wśród wybrzeża off Krecie.
Na przystanku Agios Nikolaos zawsze są kilka taksówek czekających na ciebie taksówkę do hotelu, koszt między Euro 6 i Euro 8, w zależności od kierowcy.

Można również wziąć taksówkę z lotniska do hotelu wynosi średnio koszt Euro 60, - w niskim sezonie i Euro 80, - lub więcej w sezonie. Zgadzam cenę zanim wsiądziesz do taksówki.

Jeśli wynająć samochód na Herakilon (HER) lotniska podróż do hotelu jest tylko pół godziny. Po opuszczeniu lotniska zobaczysz znak drogowy mówiąc Agios Nikolaos 68 km nowej autostrady został zbudowany w zeszłym roku, że jedzie bezpośrednio do Agios Nikolaos. Po prostu kierujemy się bardzo łatwo, jest to prosta droga, nie ma tur.