X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Melbourne International Backpackers

450 Elizabeth Street, Melbourne, Australia

Mapa i dojazd


76%Ocena

  • 76%Dobry towar za tę cenę
  • 79%Bezpieczeństwo
  • 86%Lokalizacja
  • 74%Personel
  • 69%Atmosfera
  • 75%Czystość
  • 74%Udogodnienia

wskazówki :
Jak nas znaleźć :

Lotnisko: ( Tullamarine )
VHA zi na lotnisko : wybory na lotnisku i spada do naszych drzwi hostel przodu , wspominając Melbourne International Backpackers w momencie zakupu biletu , aby uzyskać specjalną cenę 18 dolarów w jedną stronę. Aby wstępnie zarezerwować bilety e-mail lub zadzwoń 03 bookings@vhaairportshuttle.com.au 8566 8525 . Nie rezerwacji ? Bez obaw przystąpić do autoryzowanych GRUPA wyczarterowany autobusem strefa odbioru oznaczone L do M , który jest natychmiast 2 przejścia dla pieszych bezpośrednio po wyjściu z terminalu 2 . Drzwi . Lstrefa M znajduje się na dziedzińcu Tullamarine lotniska, więc jeśli po przybyciu na Tiger Airways Terminal, Terminal 1 i Terminal 3 głowy w kierunku Terminalu 2 , a następnie postępuj zgodnie z powyższych kierunków .

SKYBUS wahadłowy autobus, robocze 24 godziny na dobę , bierze z się z przodu każdego gniazda i spadku można wyłączyć w Southern Cross Station bilet będzie kosztować 18,00 dolarów .

Lotnisko: ( International) Sita Avalon Kanapy działa transfer pomiędzy lotniskiem Avalon i Southern Cross Station w Melbourne . Spełnia wszystkie główne przylatujących i odlatujących lotów . Bilety kosztują 22 dolarów .

Od : Southern Cross Station / Bus Terminal

Tramwaj - tramwajem nr 86 lub 96 Bourke Street w górę , a następnie zmienić na dowolnym tramwajem w kierunku północnym wzdłuż Elizabeth Street.

Pociąg : Weź dowolnego miasta Loop Trenuj do głównego dworca kolejowego i zjazdu z ul Melbourne Elizabeth Jesteśmykrótki spacer dwie przecznice w kierunku północnym do Elizabeth Street i znajduje się na rogu Franklin Street .

Taxi : Z lotniska będzie kosztować około $ 50 - 70 dolarów