X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Mediterranean Youth Hostel

Diputació 335 principal, Barcelona, Hiszpania

Mapa i dojazd


88%Ocena

  • 87%Dobry towar za tę cenę
  • 89%Bezpieczeństwo
  • 89%Lokalizacja
  • 93%Personel
  • 88%Atmosfera
  • 87%Czystość
  • 85%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Przede wszystkim, proszę nie mylić GIRONA stacji metra (linia-4, centrum miasta) z Barcelona girony Dworzec (1 godzina z Barcelony!)

Od Prat:

... Terminal 2:

Pociągiem. Przede wszystkim kupić w A.Machines karta T-10 (Nigdy nie jeden, dwa lub trzy dni karta, tylko godne robi 7 lub 8 wycieczek dziennie!), To tylko 9,65 € i można go używać (i podzielić się z inni!) przez cały rok, w tym pociągiem z lotniska i wszystkich stacjach metra i autobusów w mieście Barcelona.
Następnie pociągiem do stacji Passeig de Gracia, a stamtąd przejść do metra linii 4 (żółty) i jeden przystanek dostaniesz się do stacji w Gironie. W ulicy Girona na rogu ulicy Diputacio znajdziesz hostel w liczbie 335 Diputacio ul.

... Terminal 1:

Są dwie opcje. Tania opcja to wziąć bezpłatny autobus do Terminalu 2, a następnie postępować zgodnie z instrukcjami, jak powyżej.
Wygodne opcją jest wziąć Aerobus (5,90 €) do Plaza Catalunya (to ostatni przystanek). Stamtąd metrem linii 1 (czerwony) jeden przystanek do Urquinaona stacji. Tutaj, przejdź do wiersza 4 (żółty) do stacji Girona (to dwa przystanki). W ulicy Girona na rogu ulicy Diputacio znajdziesz hostel w liczbie 335 Diputacio ul.

Z lotniska Girona:

Autobus zabierze cię do Barcelony Estacio del Nord w 70 minut. Autobus będzie zostawić cię na dworzec autobusowy, który znajduje się w odległości krótkiego spaceru od hostelu. Spacer do Calle Roger de Flor i skręcić w lewo w Calle Diputacio. To zajmie 15 minut.
W przeciwnym razie, metrem wziąć Linia 1 jeden przystanek do stacji Urquinaona; przełączyć tutaj do linii 4 (żółty) oraz w dwóch przystanków wysiąść na stacji Girona.
Jeśli masz ciężki bagaż, taxi nie będzie kosztować więcej niż 10 €

W ten sam sposób, jeśli przyjeżdżają autobusem na Estacio del Nord.

Z lotniska Reus:

Wsiąść do autobusu (Hispano firmy Igualadina) do Barcelona Sants Station (Dworzec Centralny). To trwa jedną godzinę .. Sprawdź harmonogram na http://www.igualadina.com/pdfs/REUS% 20AIRPORT.pdf

Od dworca Sants (stacja kolejowa):
Przesiąść się na metro i podjąć linii 5 (niebieski) do stacji metra Verdaguer i zmienić tutaj na linii 4 (żółty). Wysiąść na stacji metra Girona, która jest stacja metra obok schroniska.

Nie idź do Girona City! Jest to godzina-i-pół z Barcelony!

Jeśli potrzebują Państwo więcej informacji, prosimy o kontakt po dokonaniu rezerwacji.