X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Mediterranean Youth Hostel

Diputació 335 principal, Barcelona, Hiszpania

Mapa i dojazd


87%Ocena

  • 87%Dobry towar za tę cenę
  • 88%Bezpieczeństwo
  • 90%Lokalizacja
  • 92%Personel
  • 86%Atmosfera
  • 83%Czystość
  • 84%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Przede wszystkim, proszę nie mylić Girona METRO STOP (LINE-4 ,, Barcelona centrum miasta) Z Girony Dworzec (1 godziny od Barcelony !!)

Od Prat:

... Terminal 2:

Wsiądź do pociągu. Przede wszystkim, kupić w A.Machines kartę T-10 (nigdy jeden, dwa lub trzy dni, tylko godne karty robi się 7 lub 8 wycieczek dziennie!), To tylko 10,30 € i można go używać (i dzielić się z inni!) przez cały rok, w tym pociągiem z lotniska i wszystkich stacji metra i przystanków autobusowych w mieście Barcelona.
Następnie pociągiem do stacji Passeig de Gracia, stamtąd przejść do metra linii 4 (żółty) oraz w jednym przystanku dostaniesz się do stacji w Gironie. W ulicy Girona na rogu ulicy Diputacio znajdziesz hostel na numer 335 Diputacio ul.

... Terminal 1:

Nie ma dwie opcje. Tanie rozwiązaniem jest wziąć bezpłatny autobus do Terminalu 2, a następnie postępować zgodnie z instrukcjami, jak powyżej.
Wygodne opcja jest do podjęcia Aerobusem (5,90 €) do Plaza Catalunya (jest to ostatni przystanek). Stamtąd metrem linii 1 (czerwona) na jeden przystanek do Urquinaona stacji. Tutaj, przejść do linii 4 (żółta) do stacji Girona (to dwa przystanki). W ulicy Girona na rogu ulicy Diputacio znajdziesz hostel na numer 335 Diputacio ul.

Z lotniska Girona:

Autobus zabierze cię do Barcelony Estacio del Nord w 70 minut. Autobus będzie zostawić cię z dworca autobusowego, który jest w odległości spaceru od hostelu. Spacer do Calle Roger de Flor i skręcić w lewo w Calle Diputacio. To zajmie 15 minut.
W przeciwnym razie, metrem podjąć Linia 1 jeden przystanek do stacji Urquinaona; przełączać się tutaj do linii 4 (żółty) oraz w dwóch przystanków wysiąść na stacji w Gironie.
Jeśli masz ciężki bagaż, taksówki nie będzie kosztować więcej niż 10 €

W ten sam sposób, jeśli przyjedziesz autobusem na Estacio del Nord.

Z lotniska Reus:

Zapoznaj się z autobusem (firmy Hispano Igualadina) do Barcelona Sants Station (dworzec kolejowy). To trwa godzinę .. Sprawdź harmonogram na http://www.igualadina.com/pdfs/REUS%20AIRPORT.pdf

Od dworca Sants (dworzec kolejowy):
Przesiąść się na metro i podjąć Linia 5 (niebieski) do stacji metra Verdaguer i zmienić tutaj, na linii 4 (żółty). Wysiąść na stacji metra Girona, który jest przystanek metra obok schroniska.

Nie idź do Girona City! Jest to godzina-i-pół z Barcelony!

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, prosimy o kontakt po dokonaniu rezerwacji.