X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Mazzini 16 Downtown

via Mazzini 16, Pisa, Włochy

Mapa i dojazd


54%Ocena

  • 60%Dobry towar za tę cenę
  • 50%Bezpieczeństwo
  • 50%Lokalizacja
  • 50%Personel
  • 50%Atmosfera
  • 60%Czystość
  • 60%Udogodnienia

Autobusem:
Z lotniska autobusem 'lam rossa' i wysiąść po 8 zatrzymuje się na przystanku o nazwie 'Crispi 2'. Nadal w dół ulicy (w tym samym kierunku jak autobus), skręcić w pierwszą ulicę w prawo (Via San Paolo). Na końcu Via San Paolo znajdziesz Via Mazzini, skręć tu w lewo, a znajdziesz nasz hotel po lewej stronie pod numerem 16.
Od stacji masz 3 opcje:
1) Autobusem - wziąć 'linia 5' i wysiądźcie na przystanku 'gambacorti 2', mamy infront przystanku Via Mazzini 16.
2) Autobusem - wziąć 'lam rossa'' lub' linea 2 i wysiąść na przystanek Crispi 2. Nadal w dół ulicy (w tym samym kierunku jak autobus), skręcić w pierwszą ulicę w prawo (Via San Paolo). Na końcu Via San Paolo znajdziesz Via Mazzini, skręć tu w lewo, a znajdziesz się hotel po lewej stronie pod numerem 16.
3) Pieszo - od głównego dworca kolejowego i chodzić prosto przez plac (Piazza Vittorio Emanuele). Po Piazza Vittorio Emanuele Via Massimo D'Azeglio (tam są 2 ulice będzie prosto - Via Massimo D'Azeglio jest po lewej stronie). Dalej prosto na tej ulicy i zamieni się w Via Mazzini. Nasz hotel znajduje się po lewej stronie pod numerem 16 (koniec ulicy).

Oferujemy usługę transferu do być zabierani na lotnisko / dworzec kolejowy, kosztuje 5 euro za osobę (1 osoba 8 euro).
Jeśli chcesz skorzystać z usługi transferu, prosimy wyślij nam wszystkie szczegóły lotu (dzień i godzina przybycia, lot numer oraz numer
osób) w taki sposób, aby być w stanie można czekać na lotnisku, dziękuję.