X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Marble Arch Inn

49-50 Upper Berkeley Street, Marble Arch, Londyn, Anglia

Mapa i dojazd


71%Ocena

  • 50%Dobry towar za tę cenę
  • 80%Bezpieczeństwo
  • 90%Lokalizacja
  • 85%Personel
  • 70%Atmosfera
  • 70%Czystość
  • 55%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Najbliższe stacje do naszego hotelu są stacji metra Marble Arch i Paddington kolejowy i stacja metra.

Z Heathrow Airport

BY UNDERGROUND - Piccadilly Line do Acton Town Station. Od Acton Town Station mieć taką samą linię do Green Park Station, podejmują linii Jubilee stamtąd do stacji Bond Street i od Bond Street Station podjąć linii metra Central do Marble Arch Station.

Co 15 minut. * Podróż z Heathrow Terminals 1,2 i 3 do stacji Paddington trwa 15 minut, ok. 7 minut więcej z Terminalu 4.Z lotniska Gatwick

POCIĄGIEM - Gatwick Express pochodzi bezpośrednio do stacji Victoria. Z dworca Victoria metrem, linia Victoria Green Park Station, podejmują linii Jubilee stamtąd do stacji Bond Street i od Bond Street Station wziąć Central linię do stacji Marble Arch.

Gatwick Express działa od Londynu (Victoria Station platformy 13 i 14) oraz na lotnisko Gatwick co 15 minut, a co godzinę w nocy (00.50 - 05.20). Podróż trwa non-stop 30 minut w każdym kierunku, a można nawet kupić bilety na pociąg.Z lotniska Stanstead
POCIĄGIEM - szybki pociąg do stacji Liverpool Street, a następnie metrem linii metra Central do stacji metra Marble Arch.
MINI CAB - (należy rezerwować z wyprzedzeniem)
AUTOBUSEM - Istnieje bezpośrednie autobusy do stacji Victoria od lotniska.

Z lotniska Luton
Pociągiem - Intercity do Kings Cross St Pancras, a następnie metrem linii Victoria do stacji Oxford Circus i od stacji Oxford Circus do stacji Marble Arch z linii Central.
MINI CAB - (należy rezerwować z wyprzedzeniem)
AUTOBUSEM - Istnieje bezpośrednie autobusy do stacji Victoria od lotniska.