X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Marble Arch Inn

49-50 Upper Berkeley Street, Marble Arch, Londyn, Anglia

Mapa i dojazd


71%Ocena

  • 53%Dobry towar za tę cenę
  • 80%Bezpieczeństwo
  • 87%Lokalizacja
  • 80%Personel
  • 73%Atmosfera
  • 73%Czystość
  • 53%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Najbliższe stacje do naszego hotelu jest stacja metra Marble Arch i Paddington kolejowy i stacja metra.

Z Heathrow Airport

Metrem - linia Piccadilly do stacji Acton Town. Od stacji Acton Town mieć taką samą linię do stacji Park Zielona, ​​podejmują linii Jubilee stamtąd do stacji Bond Street i stacji Bond Street wziąć Central Line do stacji Marble Arch.

Co 15 minut. * Podróż z Heathrow Terminal 1,2 i 3 do stacji Paddington trwa 15 minut, ok. 7 minut więcej z Terminalu 4.Z lotniska Gatwick

POCIĄGIEM - Gatwick Express jest bezpośrednio do stacji Victoria. Od dworca kolejowego Victoria, metrem linii Victoria Park Station Green, podejmują linii Jubilee stamtąd do stacji Bond Street i stacji Bond Street wziąć Central Line do stacji Marble Arch.

Gatwick Express kursuje (platform stacji Victoria 13 i 14) i lotniska Gatwick w Londynie, co 15 minut, co godzinę w nocy (00.50 - 05.20). Podróż jest non-stop 30 minut w każdym kierunku, a można nawet kupić bilety na pociąg.Z lotniska Stanstead
POCIĄGIEM - Szybki pociąg do stacji Liverpool Street, a następnie metrem Central Line do stacji Marble Arch.
MINI CAB - (należy rezerwować z wyprzedzeniem)
Autobusem - Istnieje bezpośrednie autobusy do stacji Victoria od lotniska.

Z lotniska Luton
POCIĄGIEM - Intercity do Kings Cross St Pancras, a następnie metrem linii Victoria do stacji Oxford Circus i od stacji Oxford Circus do stacji Marble Arch z linii Central.
MINI CAB - (należy rezerwować z wyprzedzeniem)
Autobusem - Istnieje bezpośrednie autobusy do stacji Victoria od lotniska.