X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Mapamundo

Calle Milans, Barcelona, Hiszpania

Mapa i dojazd


88%Ocena

  • 89%Dobry towar za tę cenę
  • 84%Bezpieczeństwo
  • 99%Lokalizacja
  • 96%Personel
  • 83%Atmosfera
  • 83%Czystość
  • 79%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Uwaga: Jeśli planują Państwo przyjazd później niż wskazano, lub mają problemy ze znalezieniem pensjonat, proszę do nas zadzwonić / wysłać do nas tekst


Proszę przyjść prosto do hotelu po przyjeździe do Barcelony, jak będziemy czekać na Ciebie w godzinie wskazanego w formularzu rezerwacji.

Dojazd z lotniska w Barcelonie

Autobus:
Po wyjściu z lotniska w Barcelonie zalecamy wziąć niebieski autobus zwany AEROBUS Plaza Catalunya. Ten autobus łączy lotniska do miasta i to jest najprostszy sposób, aby dotrzeć. Jest to około 4 euro, ale pozostawia się w centrum Barcelony. Trzeba wysiąść z autobusu na Plaza Catalunya. (To jest koniec)

W Plaza Catalunya trzeba wziąć metro.

Metro trzeba wziąć się do linii metra 3 (Zielona linia) w kierunku Zona Universitaria. Gdy będziesz w Zona Universitaria metra Reżyseria miniesz stacji metra Liceu i następny jest Drassanes. Trzeba wysiąść na stacji "Drassanes", zjazd Las Ramblas.

Tuż przed wyjściem z dworca, jest Carrer de Josep Anselm Clave ul.

Ta ulica jest po lewej stronie; Oznacza to, kiedy jesteś na Ramblas, z Plaza Catalunya w plecach i Colon pomnik przed sobą, to jest po lewej stronie. Trzeba podążać Josep Anselm Clave Street. Ta ulica zmienia nazwę na Carrer Duży.

Gdy idziesz w Carrer obfite i przyjechać na rogu z Carrer d'Aviny (druga strona Avign nazywa calle Simo Oller), skręcić w lewo w Avinyo, druga ulica po prawej stronie będzie teraz Carrer de gównej. Skręć w prawo w Carrer Milans (znak z nazwą ulicy będzie po przeciwnej stronie, że stoją). Znajdziesz nas na numer 4, z dzwonka oznaczone 'Marcelo, główny 3a' '.
Pociąg:
Co 30 minut, pociąg odjeżdża z lotniska. Wsiądź do pociągu i wysiąść na stacji Barcelona Sants, to trzeba pojechać metrem, linia 3 (zielona linia) w kierunku Canyelles i wysiąść na stacji "Drassanes. Gdy jesteś w Drassanes należy postępować wyjaśnień wyżej.


Dojazd z lotniska Girona:

Autobusem do Barcelony, aż Estacio Nord. Z przodu znajduje się stacja metra. Musisz pojechać linią 1 (czerwona linia) w kierunku do Hospital de Bellvitge. Trzeba wysiąść na Plaza Catalunya. Zmień na linii 3 (zielona linia) w kierunku Zona Universitaria. Mijamy stację metra Liceu i wysiąść w Drassanes. Gdy jesteś w Drassanes należy postępować wyjaśnień wyżej.