X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Mapamundo

Calle Milans, Barcelona, Catalonia, Hiszpania

Mapa i dojazd


87%Ocena

  • 86%Dobry towar za tę cenę
  • 88%Bezpieczeństwo
  • 96%Lokalizacja
  • 95%Personel
  • 82%Atmosfera
  • 84%Czystość
  • 78%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google NB: Jeżeli planują Państwo przyjazd później niż wskazano, lub mają problemy ze znalezieniem pensjonatu, proszę do nas zadzwonić / wysłać do nas tekst


Proszę przyjść prosto do domu po przyjeździe do Barcelony, jak będziemy czekać na Ciebie w godzinę można wskazany w rezerwacji.

Dojazd z lotniska w Barcelonie

Autobus:
Po wyjściu z lotniska w Barcelonie zalecamy wziąć niebieski autobus zwany AEROBUS Plaza Catalunya. Ten autobus łączy lotniska do miasta i to jest najprostszy sposób, aby dotrzeć. Jest to około 4 euro, ale pozostawia się w centrum miasta Barcelony. Trzeba wysiąść z autobusu na Plaza Catalunya. (To jest koniec)

W Plaza Catalunya trzeba wziąć metro.

Metro trzeba wziąć to Metro Linia 3 (zielona linia) w kierunku Zona Universitaria. Gdy będziesz w Direction metra Zona Universitaria, mijamy stacja metra Liceu i następny jest Drassanes. Trzeba wysiąść na stacji "Drassanes", wyjść Las Ramblas.

Tuż przed wyjściem z dworca, jest Carrer de Josep Anselm Clave ul.

Ta ulica jest po lewej stronie, to znaczy, gdy jesteś na Ramblas, z Plaza Catalunya w plecach i pomnik Colon przed tobą, to jest po lewej stronie. Trzeba podążać Anselm Josep Clave Street. Ta ulica zmienia nazwę na Carrer obfite.

Gdy idziesz w Carrer obfite i przyjechać na rogu ze Carrer d'Aviny (druga strona Avign nazywa calle Simo Oller), skręcić w lewo w Avinyo, druga ulica po prawej stronie będzie teraz Carrer Milans de. Skręć w prawo w Carrer Mediolanu (znak nazwy ulicy będzie po przeciwnej stronie, że masz do czynienia). Znajdziesz nas na numer 4, pierścień dzwonek oznaczone "Marcelo, główny'' 3a.
Pociąg:
Co 30 minut pociąg odjeżdża z lotniska. Wsiądź do pociągu i wysiąść na stacji Barcelona Sants, to trzeba pojechać metrem, linia 3 (zielona linia) w kierunku Canyelles i wysiąść na stacji na "Drassanes". Gdy jesteś w Drassanes wykonaj następujące wyjaśnienia powyżej.


Dojazd z lotniska Girona:

Autobusem do Barcelony, aż Estacio Nord. Z przodu znajduje się stacja metra. Musisz wziąć Linia 1 (czerwona linia) z kierunku Hospital de Bellvitge. Trzeba wysiąść na Plaza Catalunya. Zmiana na linii 3 (zielona linia) z kierunku Zona Universitaria. Mijamy stacji metra Liceu i wysiąść w Drassanes. Gdy jesteś w Drassanes wykonaj następujące wyjaśnienia powyżej.