X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Mapamundo

Calle Milans, Barcelona, Hiszpania

Mapa i dojazd


88%Ocena

  • 93%Dobry towar za tę cenę
  • 82%Bezpieczeństwo
  • 97%Lokalizacja
  • 97%Personel
  • 85%Atmosfera
  • 84%Czystość
  • 80%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Uwaga: Jeśli planują Państwo przyjazd później niż wskazano, lub mają problemy ze znalezieniem pensjonatu, proszę do nas zadzwonić / wysłać nam tekst


Proszę przyjść prosto do nieruchomości po przyjeździe do Barcelony, jak będziemy czekać na Ciebie w godzinę można wskazany w rezerwacji.

Dojazd z lotniska w Barcelonie

Autobus:
Po wyjściu z lotniska w Barcelonie zalecamy wziąć niebieski autobus zwany AEROBUS Plaza Catalunya. Ten autobus łączy lotnisko z miastem i to jest najprostszy sposób, aby dotrzeć. Jest to około 4 euro, ale pozostawia się w centrum miasta Barcelony. Trzeba wysiąść z autobusu na Plaza Catalunya. (To jest koniec)

Plaza Catalunya trzeba wziąć metro.

Metro trzeba wziąć to Metro Linia 3 (zielona linia) w kierunku Zona Universitaria. Kiedyś będziesz w metro Reżyseria Zona Universitaria, miniesz stacji metra Liceu i następny jest Drassanes. Trzeba wysiąść na stacji "Drassanes", wyjść z Las Ramblas.

Naprzeciwko wyjścia z dworca, jest Carrer de Josep Anselm Clave ulic.

Ta ulica jest po lewej stronie; Oznacza to, gdy jesteś na Ramblas, z Plaza Catalunya w plecach i pomnik Colon przed tobą, to jest po lewej stronie. Trzeba podążać Josep Anselm Clave Street. Ta ulica zmienia nazwę na Carrer Duży.

Gdy idziesz w Carrer obfite i przyjechać na rogu z Carrer d'Aviny (po drugiej stronie Avign nazwie Calle Simo Oller), skręcić w lewo w Avinyo, druga ulica po prawej stronie będzie teraz Carrer de Milans. Skręć w prawo w Carrer Mediolanu (znak nazwy ulicy będzie po przeciwnej stronie, że masz do czynienia). Znajdziesz nas na numer 4, zadzwonić do drzwi oznaczone jako "Marcelo, główny 3a''.
Pociąg:
Co 30 minut, pociąg odjeżdża z lotniska. Wsiądź do pociągu i wysiąść na stacji Barcelona Sants, to trzeba pojechać metrem, linia 3 (zielona linia) w kierunku Canyelles i wysiąść na stacji "Drassanes. Gdy jesteś w Drassanes wykonaj wyjaśnienia powyższych.


Dojazd z lotniska Girona:

Autobusem do Barcelony aż Estacio Nord. Z przodu znajduje się stacja metra. Musisz wziąć Linia 1 (czerwona linia) w kierunku Hospital de Bellvitge. Trzeba wysiąść na Plaza Catalunya. Zmieni się na linii 3 (zielona linia) w kierunku Zona Universitaria. Przekazać stacji metra Liceu i wysiąść w Drassanes. Gdy jesteś w Drassanes wykonaj wyjaśnienia powyższych.