X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Mapamundo

Calle Milans, Barcelona, Hiszpania

Mapa i dojazd


88%Ocena

  • 85%Dobry towar za tę cenę
  • 85%Bezpieczeństwo
  • 96%Lokalizacja
  • 95%Personel
  • 83%Atmosfera
  • 85%Czystość
  • 84%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Uwaga: Jeśli planują Państwo przyjazd później niż wskazano, lub mają problemy ze znalezieniem pensjonatu, proszę do nas zadzwonić / wysłać nam tekst


Proszę przyjść prosto do nieruchomości po przyjeździe do Barcelony, jak będziemy czekać na Ciebie w godzinę można wskazany w rezerwacji.

Dojazd z lotniska w Barcelonie

Autobus:
Po wyjściu z lotniska w Barcelonie zalecamy wziąć niebieski autobus zwany AEROBUS Plaza Catalunya. Ten autobus łączy lotnisko z miastem i to jest najprostszy sposób, aby dotrzeć. Jest to około 4 euro, ale pozostawia się w centrum miasta Barcelony. Trzeba wysiąść z autobusu na Plaza Catalunya. (To jest koniec)

Plaza Catalunya trzeba wziąć metro.

Metro trzeba wziąć to Metro Linia 3 (zielona linia) w kierunku Zona Universitaria. Kiedyś będziesz w metro Reżyseria Zona Universitaria, miniesz stacji metra Liceu i następny jest Drassanes. Trzeba wysiąść na stacji "Drassanes", wyjść z Las Ramblas.

Naprzeciwko wyjścia z dworca, jest Carrer de Josep Anselm Clave ulic.

Ta ulica jest po lewej stronie; Oznacza to, gdy jesteś na Ramblas, z Plaza Catalunya w plecach i pomnik Colon przed tobą, to jest po lewej stronie. Trzeba podążać Josep Anselm Clave Street. Ta ulica zmienia nazwę na Carrer Duży.

Gdy idziesz w Carrer obfite i przyjechać na rogu z Carrer d'Aviny (po drugiej stronie Avign nazwie Calle Simo Oller), skręcić w lewo w Avinyo, druga ulica po prawej stronie będzie teraz Carrer de Milans. Skręć w prawo w Carrer Mediolanu (znak nazwy ulicy będzie po przeciwnej stronie, że masz do czynienia). Znajdziesz nas na numer 4, zadzwonić do drzwi oznaczone jako "Marcelo, główny 3a''.
Pociąg:
Co 30 minut, pociąg odjeżdża z lotniska. Wsiądź do pociągu i wysiąść na stacji Barcelona Sants, to trzeba pojechać metrem, linia 3 (zielona linia) w kierunku Canyelles i wysiąść na stacji "Drassanes. Gdy jesteś w Drassanes wykonaj wyjaśnienia powyższych.


Dojazd z lotniska Girona:

Autobusem do Barcelony aż Estacio Nord. Z przodu znajduje się stacja metra. Musisz wziąć Linia 1 (czerwona linia) w kierunku Hospital de Bellvitge. Trzeba wysiąść na Plaza Catalunya. Zmieni się na linii 3 (zielona linia) w kierunku Zona Universitaria. Przekazać stacji metra Liceu i wysiąść w Drassanes. Gdy jesteś w Drassanes wykonaj wyjaśnienia powyższych.