X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Manga hostel

Resavska 7, Belgrad, Serbia

Mapa i dojazd


94%Ocena

  • 94%Dobry towar za tę cenę
  • 94%Bezpieczeństwo
  • 94%Lokalizacja
  • 98%Personel
  • 94%Atmosfera
  • 95%Czystość
  • 92%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z Belgradu Dworzec
:: PIESZO: Przejdź przez główne wyjście i iść prosto do Nemanjina Street. Zapoznaj się z trzecią w lewo (kierunek kolej tramwaj), tj. 1 w lewo po zbombardowanego budynku, w Resavska / Pecabcka St Spacer do końca ulicy i tuż przed kościół św Marco look for # 7 po prawej stronie. Pojawi się ogromna brama. Przejdź przez nią. Na końcu parkingu, widać etapy Manga Hostel. Zapraszamy!

:: Tramwajem: Przejdź przez główne wyjście, a przystanek tramwajowy znajduje się tylko po lewej stronie. Zapoznaj się z tramwajem nr 7 lub No.7L (kierunek "Ustanicka" lub "Tamajdan"). Tramwaj powinien iść pod górę, i należy wysiąść na 2 przystanku. Teraz jesteś w Resavska / Pecabcka Street i St.Marco kościół powinien być przed tobą. Sprawdzić # 7. Pojawi się ogromna brama. Przejdź przez nią. Na końcu parkingu, widać etapy Manga Hostel.
Wskazówka: poprosić kierowcę tramwajem za bilet, który kosztuje 140din tj. 1,2

:: Taxi: Poprosić kierowcę do podjęcia do Resavska 7, to będzie kosztować do 350 din (około 3)
Wskazówka: Jeśli zdecydujesz się wziąć taksówkę, zapytaj o cenę, zanim pojawi się w jednym!


ZE STACJI BELGRADZKIEGO BUS:
Kierunki są takie same jak od stacji kolejowej (dworzec kolejowy i autobusowy są obok siebie):
po prostu przejść przez mały park, w którym wysiadł z autobusu i po ulicy, po prawej stronie stacji kolejowej (duży żółty budynek). Stamtąd postępuj zgodnie z instrukcjami, jak wyżej.

Od lotniska w Belgradzie:

:: Autobus 24 godziny na dobę (A1) z lotniska do placu Slavija (ostatni przystanek)
Złap autobus (A1) z przodu głównego wyjścia. Bilet jest 250din tj. 2,50 (to trwa około 30-40min)
:: Czas pracy:
Od 6h-20h (co 20min)
Od 20h-6h (co 1 godz)
Aby osiągnąć Manga od przystanku Plac Slavija, z hotelu Slavia za tobą, śledzić trolejbusem (kierunek: centrum miasta), podejmują 4-szy prawo (w górnej części ulicy youll zauważyć Kościół St.Markos, z Manga tuż przed nim. Po prawej stronie jest ogromna brama. Przejdź przez niego. Pod koniec parkingu, zobaczysz etapy hostelu Manga. Welcome!).

:: TAXI:
Po przyjeździe, wed doradzić patrząc na biurko Taxi Info. Youll otrzymać Voucher, który udziela stałej cenie (zawiera 1 sztukę bagażu!). Do hostelu Manga, Resavska 7, cena jest 1800din (16, około 20-30min)