X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Managua Backpackers Inn

Colonial Los Robles Monte Los Olivos, 1 c. Norte, 1 c. Oeste, � c. Norte Casa #55, Managua, Nikaragua

Mapa i dojazd


84%Ocena

  • 83%Dobry towar za tę cenę
  • 88%Bezpieczeństwo
  • 83%Lokalizacja
  • 85%Personel
  • 81%Atmosfera
  • 84%Czystość
  • 84%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Znajdujemy się tuż przy Carretera Masaya, 1 blok na południe od centrum handlowego Metrocentro. Od starej lokalizacji baru 'Chaman ", jesteśmy w połowie południe bloku.

Taksówkarze będą wiedzieć naszą lokalizację w oparciu o adres: Colonial Los Robles, Donde FUE Bar Chaman, 75 Metro al Sur, Casa # 56

Hostel znajduje się około 30 minut. samochodem od międzynarodowego lotniska Managua (Augusto C. Sandino International Airport). Transfer taksówką kosztuje około 20 dolarów. Oferujemy również transfer zi na lotnisko, które można zarezerwować z wyprzedzeniem przez schroniska pocztą elektroniczną na contact@managuahostel.com. Koszt to 15 dolarów za transport w jedną stronę dla jednej osoby, a 20 dolarów za dwie osoby, a 10 dolarów za każdą dodatkową osobę.

Managua nie posiada centralnego dworca autobusowego, ale hostel położony jest blisko wszystkich głównych punktów komunikacyjnych. UCA jest popularnym miejscem wysiadanie zwłaszcza dla podróżnych przyjeżdżających z Granada / Masaya, który jest tylko 5 10 minut taksówką od hostelu (2 $ 1 $ USA za osobę lub 24-48 Cordoba) lub 20 minut pieszo. Można albo poprosić kierowcę, aby cię bezpośrednio na miejscu lub wysiąść przed Centrum Handlowym Metrocentro i hotelu Intercontinental, a stamtąd jest tylko 5 minut spacerem do nas dojechać.

Dworzec autobusowy TICA jest około 15 minut taksówką od hostelu ($ 2- 3 dolarów USA za osobę lub 48-72 Cordoba).

Z reguły większość miejsc w Managua kosztować $ 2 $ 3 za osobę w taksówkę, aby dostać się, chyba że są bardzo daleko.