X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Mambo Tango Youth Hostel

Poeta Cabanyes 23, Barcelona, Hiszpania

Mapa i dojazd


81%Ocena

  • 78%Dobry towar za tę cenę
  • 86%Bezpieczeństwo
  • 86%Lokalizacja
  • 85%Personel
  • 78%Atmosfera
  • 79%Czystość
  • 77%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Od Prat:
Weź Aerobus i wysiąść na ostatnim przystanku, Plaa Catalunya. Stamtąd metrem linii 3 (zielona linia) i wysiąść na stacji Parallel. Spacer z zjazdem Sant Pau, a następnie Fontrodona. Po youre z dworca, idź prosto przez jedną minutę. Kiedy widzisz Burger King, skręcić w lewo. Ulica nazywa Poeta Cabanye i były na numer 23!

Z lotniska Girona:
Wsiąść do autobusu i wysiąść na ostatnim przystanku, dworca Nord w Barcelonie. Stamtąd metrem L1 (czerwona linia) do Plaa Catalunya. Zmienić, żeby linia 3 (linia zielona) i wysiąść na stacji Parallel. Spacer z zjazdem Sant Pau, a następnie Fontrodona. Po youre z dworca, idź prosto przez jedną minutę. Kiedy widzisz Burger King, skręcić w lewo. Ulica nazywa Poeta Cabanye i były na numer 23!

Od dworca kolejowego Sants:
Metrem linii 3 do stacji Parallel. Spacer z zjazdem Sant Pau, a następnie Fontrodona. Po youre z dworca, idź prosto przez jedną minutę. Kiedy widzisz Burger King, skręcić w lewo. Ulica nazywa Poeta Cabanye i były na numer 23!

Od Barcelona Nord:
Metrem L1 (czerwona linia) do Plaa Catalunya. Zmienić, żeby linia 3 (linia zielona) i wysiąść na stacji Parallel. Spacer z zjazdem Sant Pau, a następnie Fontrodona. Po youre z dworca, idź prosto przez jedną minutę. Kiedy widzisz Burger King, skręcić w lewo. Ulica nazywa Poeta Cabanye i były na numer 23!

Od stacji Parallel:
Spacer z zjazdem Sant Pau, a następnie Fontrodona. Po youre z dworca, idź prosto przez jedną minutę. Kiedy widzisz Burger King, skręcić w lewo. Ulica nazywa Poeta Cabanye i były na numer 23!

Proszę być bardzo ostrożnym pobrania kieszenie w Barcelonie; one bardzo dobre triki. Mieć świadomość, zwłaszcza w metrze, kiedy jesteś przybywających ze wszystkich rzeczy na ciebie, a także na wszystkich atrakcji turystycznych.