X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Mamallena Backpackers

'Casa 7-62, Calle Primera, Perejil', Panama City, Panama

Mapa i dojazd


77%Ocena

  • 78%Dobry towar za tę cenę
  • 80%Bezpieczeństwo
  • 75%Lokalizacja
  • 84%Personel
  • 78%Atmosfera
  • 74%Czystość
  • 74%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Taksówką,
Jeśli potrzebujesz transportu do lub z lotniska lub innych środków transportu transport, prosimy o kontakt z nami swoimi danymi.
Nie ważne skąd pochodzisz taksówki jest najprostszy na pierwszy raz. Powiedz taksówkarz 'La Primera calle, Perejil, en la misma casa de La Junta Comunal de Calidonia en Perejil. Tiene que Entrar donde esta Antigua Million y seguir la calle, doblar la izquierda. Estamos 50 metros Antes de Via Espania, en la misma casa de la Junta Comunal de Calidonia.

Mogą również podwieźć naprzeciwko Farmacias Arrocha w Perejil zobaczysz budynek o nazwie "Govimar", przejdź do tej ulicy i jesteśmy na dobrej handside.

Mamy również usługę odbioru z lotniska od lotniska międzynarodowego. Jest to 30 dolarów (w tej samej cenie co taksówki) dla 1-4 osób, a my postaramy i można umieścić w jednej grupie z innymi ludźmi, aby to tańsze, jeśli to możliwe.

AUTOBUSEM
Die hard turystów prawdopodobnie będzie zrobić to w ten sposób,
Od międzynarodowego lotniska-
Generalnie zaleca się tylko w dzień. To może trwać 1-2 godzin w zależności od natężenia ruchu i kosztuje 25 centów na tym etapie. Będzie on przejść całą drogę wzdłuż Via Espana. Powiedz kierowcy, który chcesz "Farmacias Arrochas en Perejil". Naprzeciwko Arrocha na Via Espania jest Govimar, obok jest Delta stacja. Idź na ulicę, że Govimar jest i jesteśmy na prawej stronie, jest to pierwszy biały dom., Druga brama i up top.
Aby dostać się do autobusu, wyjść z lotniska i iść w prawo, przejść przez całą stronę kawiarni i spacer po parkingu i do głównej drogi. Krzyż na drogę i czekać w schronisku autobusowego na autobus, który mówi "Tocumen-VIA Espana" z przodu. Z powrotem do terminalu lotniska autobus pojedzie w lewo. Jest to łatwe, ale można poprosić o jakiejś lokalnej pomocy.

Od Bus Terminal / Lotnisko krajowe (Albrook) -
Dojazd do nas z Albrook autobusowego terminalu (gdzie wszystkie autobusy przyjeżdżają i odjeżdżają) jest proste, tak długo, jak wiesz, gdzie wysiąść. Przełącz się na autobus, który mówi VIA ESPANA przodu i powiedzieć kierowcy chcesz wysiąść na "UNIVERSIDAD LATINA". Stamtąd przez jezdnię, udać się do Via Espana i powinieneś wyjść na 'Farmacia Aroccha ", krzyż na przejściu dla pieszych i iść prosto w górę, z Govimar po lewej stronie, a my będziemy biały dom na prawo, drugi brama i up top.
Od lotniska krajowego należy wykonać te same kierunki jak wyżej jednak najpierw trzeba dostać się do dworca autobusowego! który jest 2 dolarów taksówką.