X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Mama Naxi`s Guesthouse

Wuyi steer WangJiaZhuang Alley 70#, Ancient Town, Lijiang, Chiny

Mapa i dojazd


80%Ocena

  • 82%Dobry towar za tę cenę
  • 76%Bezpieczeństwo
  • 86%Lokalizacja
  • 76%Personel
  • 79%Atmosfera
  • 82%Czystość
  • 76%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Dojazd
Jak przejść do dworca autobusowego 汽车站
Lijiang główny dworzec autobusowy / 丽江 客运站 znajduje się w południowej części Starego Miasta w Lijiang.
Taksówką: Pierwsza taksówka do miasta Lijiang pierwszej gimnazjum (丽江 市 一 中), itcost 15-20yuan/car, a następnie 10 min do naszego pensjonatu.
) Pieszo: autobusem nr, 11 i wysiąść na Zhongyi Rynek / 忠义 市场 (tylko 2 przystanku z autobusu staion). Przejść przez rynek, chodzić do Wanzi Bridge / 万 子 桥, przejść przez ten most, skręcić w lewo, przejść 300 metrów, jesteśmy na siebie leftside. To trwa około 30 min. pieszo.

Jak przejść do lotniska 机场
Taksówką: Możemy zorganizować transport do / z lotniska. Koszt to ¥ 80/car między 7:00-22:00 i ¥ 100/car między 22:00-7:00.
Przez autobusu kursującego na lotnisko: transfer z lotniska spadnie ci na stacji autobusowej / 民航 大巴 站, że znajduje się w Blue Sky Hotel / 蓝天 宾馆 na Shangri-La Rd / 香格里拉 大道.. Koszt to ¥ 20/person. Następnie taksówką do miasta Lijiang pierwszej gimnazjum (丽江 市 一 中), to koszt 15-20yuan/car, a następnie 10 min do naszego pensjonatu.

Jak przejść do dworca kolejowego 火车站
Stacja kolejowa znajduje się LiJiang u podnóża góry daleko na południe od Lijiang Starego Miasta, około 13 km od hotelu.
Taksówką: Możemy zorganizować wybrać usługę do stacji kolejowej. Koszt to ¥ 50/car. 1-6 osób może jeździć w mini-van w zależności od ilości bagażu masz.
Autobusem: Weź autobus No.18 i wysiąść na Zhongyi Rynek / 忠义 市场. Koszt to ¥ 1/person. Przejść przez rynek, chodzić do Wanzi Bridge / 万 子 桥, przejść przez ten most, skręcić w lewo, przejść 300 metrów, jesteśmy na siebie leftside. To trwa około 30 min. pieszo.