X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Malibu Porto Hotel

Av. dos Navegantes, 567, Centro, Porto Seguro, Brazylia

Mapa i dojazd


Brak oceny

  • Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Przetłumaczone przez Google Pojazd - samochodem lub autobusem:

Dostęp jest na BR-101 w mieście Eunpolis. Stamtąd, należy postępować zgodnie z BR-367, Porto Seguro jest 62 km.
Autobusem - wskazówka jest, aby sprawdzić drogę firmie miasta, które przeprowadza bezpośredni transport do Porto Seguro, więc podróż będzie szybsza i mniej męcząca.

W przeciwnym razie opcja jest, aby przejść do Eunpolis i nie wybrać się na inną firmę. Są to autobusy wyjeżdżające z Porto Seguro do Eunpolis każdą godzinę dnia.
Samochodem - pochodzące z Porto Seguro prawo na Shamrock Cabral w kierunku centrum na rogu Bank Brazylii pomiędzy lewą i przejść po około 500 metrów na lewo widać nasz hotel.

Powietrze:

Dla tych, którzy przybywają samolotem w Porto Seguro, lepiej jest zarezerwowało wypożyczyć samochód, a następnie wziąć taksówkę. Nasze lotnisko otrzyma loty bezpośrednie z Salvador, Sao Paulo, Minas Gerais, Rio Grande do Sul, Parana i Rio de Janeiro są linie lotnicze, Niebieski, Podróż, Gol, Tam i inne loty czarterowe organizowane przez touroperatorów, po prostu powiedzieć, że taksówkarz nasz hotel jest na marynarzy nr.567 zabierze Cię tam, z lotniska do hotelu jest około 2 km, 10 minut maksymalnie.