X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Maleku Hostel

50 mts oeste del Hospital Nuevo Alajuela, Alajuela, Kostaryka

Mapa i dojazd


86%Ocena

  • 86%Dobry towar za tę cenę
  • 92%Bezpieczeństwo
  • 86%Lokalizacja
  • 91%Personel
  • 76%Atmosfera
  • 89%Czystość
  • 82%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Znajdujemy się:. 50 mts Oeste de la Entrada głównego del Hospital Nuevo de Alajuela, przekątna la parada de taksówki, Casa Esquinera (50 mts na zachód od głównego wejścia do nowego szpitala Alajuela, dom jest na rogu)

NIGDY nie wierzyć taksówkarzy! Robią fałszywych połączeń telefonicznych (mają ludzi na telefon, udając, że pracuje dla nas! Jest to duży Lich) zawsze będą próbować cię gdzieś indziej i powiedzieć, że jesteśmy pełni lub w pobliżu.
Także, jeśli jesteś w San Jose i taksówkarze powiedzieć, że drogi są w pobliżu lub nie jest przejawem! to kłamstwo zbyt!


PAMIĘTAJ!
Jeśli przyjeżdżasz z wybrzeżu Pacyfiku i Ameryki Środkowej, wszystkie autobusy zatrzymują się na lotnisku. Więc nie przejść całą drogę do San José w dół miasta, wysiąść na lotnisku.

Dojazd z lotniska
Autobusem:
Autobusy zatrzymują się przed lotniskiem (żółte lub czerwone autobusy). Zapoznaj się z autobusów, które kursują do ALAJUELA.Tell kierowcę autobusu, aby zatrzymać przy wejściu nowego szpitala Alajuela. (Parar en la entrada del Hospital nuevo de Alajuela). Znajdujemy się 200 mts od przystanku autobusowego, hostel jest na corner.Bus stawki 0,75 dolarów.
By public taxi:
Sięgnij czerwoną kabiną, powiedz taksówki nasz kierunek. Cena około 4 dolarów. Jeśli wziąć czerwoną taksówkę, zawsze pytaj, aby ustawić "La Maria" (rzecz PONER 'la Maria' por). W ten sposób będziesz wiedział, ile jest jazdy i nie będzie pobierać opłaty więcej.
Taksówką z lotniska: We polecam wziąć Pomarańczowy Cab
Daj taksówkarz nasz Kabina direction.Orange 4 dolary - 6 dolarów

Jeśli przyjeżdżasz z San Jose i Heredia:
Weź autobus do Alajuela por el INVU, powiedz kierowcę autobusu, aby zatrzymać się przy wejściu do nowego szpitala Alajuela.If autobus jedzie non stop, nie zatrzyma się na lotnisko. Stawka Bus 0,75 dolarów

* Ceny mogą ulec zmianie w każdej chwili z zewnątrz uprzedzenia