X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do MalagaLodge

C/ Hospital Militar, 14, Malaga, Hiszpania

Mapa i dojazd


92%Ocena

  • 93%Dobry towar za tę cenę
  • 93%Bezpieczeństwo
  • 87%Lokalizacja
  • 93%Personel
  • 83%Atmosfera
  • 100%Czystość
  • 97%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google To zajmie Ci około 1/2 godziny jazdy samochodem od lotniska do pensjonatu. (W sumie trzeba 130 godz. Od czasu przybycia lotu do Lodge)
Jest pociąg (135145) z lotniska do centrum miasta (www.renfe.es / Cercanías / Malaga), jak również autobus (220) n 19 i A wyraźnej (www.emtmalaga.es) i taksówki (ostatnia opłata ok. 20-25).
* Jeśli zdecydujesz się na pociąg lub autobus (n. 19), z lotniska do głównego dworca kolejowego lub autobusowego w Mlaga trzeba zmienić do autobusu n 1, aby przejść do Guest House. Do tego trzeba chodzić 4 minut (280 m) do Calle Salitre (róg z Jacinto Verdaguer) przystanek autobusowy nr 368.
Poprosić kierowcę autobusu, aby zatrzymać przy Calle przystanku Fernando el Catlico N 105 obok Iglesia de la Victoria. Chodzić do kościoła, a następnie spojrzeć w lewo na nazwę ulicy "Calle Hospital Militar '. To jest numer domu 14, niebieski dom na prawej stronie.
* Jeśli wziąć taksówkę proszę poprosić kierowcę, aby dostać się do pierwszego przystanku na Calle Fernando el Catlico obok Iglesia de la Victoria, a następnie skręcić w prawo na pierwszym kierunku kościoła (tylko kilka metrów ), wysiąść z taksówki, a następnie spojrzeć w lewo na nazwę ulicy Calle Hospital Militar, 14.
* Jeśli prowadzisz swój samochód w system navi, proszę wpisać nazwę ulicy Calle Fernando el Catlico, 1 na samym początku ulicy znajduje się przystanek autobusowy, skręcić w prawo na pierwszym kierunku kościoła (tylko kilka metrów), wysiąść z samochodu, a następnie spojrzeć w lewo na nazwę ulicy Calle Hospital Militar. Po zlokalizowaniu Lodge można szukać miejsca parkingowego.