X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do MalagaLodge

C/ Hospital Militar, 14, Malaga, Hiszpania

Mapa i dojazd


98%Ocena

  • 97%Dobry towar za tę cenę
  • 97%Bezpieczeństwo
  • 96%Lokalizacja
  • 99%Personel
  • 99%Atmosfera
  • 100%Czystość
  • 97%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google To zajmie Ci około 1/2 godziny jazdy samochodem od lotniska do pensjonatu. (W sumie trzeba 130 godz. Od czasu przybycia lotu do Lodge)
Jest pociąg (135145) z lotniska do centrum miasta (www.renfe.es / Cercanías / Malaga), jak również autobus (220) n 19 i A wyraźnej (www.emtmalaga.es) i taksówki (ostatnia opłata ok. 20-25).
* Jeśli zdecydujesz się na pociąg lub autobus (n. 19), z lotniska do głównego dworca kolejowego lub autobusowego w Mlaga trzeba zmienić do autobusu n 1, aby przejść do Guest House. Do tego trzeba chodzić 4 minut (280 m) do Calle Salitre (róg z Jacinto Verdaguer) przystanek autobusowy nr 368.
Poprosić kierowcę autobusu, aby zatrzymać przy Calle przystanku Fernando el Catlico N 105 obok Iglesia de la Victoria. Chodzić do kościoła, a następnie spojrzeć w lewo na nazwę ulicy "Calle Hospital Militar '. To jest numer domu 14, niebieski dom na prawej stronie.
* Jeśli wziąć taksówkę proszę poprosić kierowcę, aby dostać się do pierwszego przystanku na Calle Fernando el Catlico obok Iglesia de la Victoria, a następnie skręcić w prawo na pierwszym kierunku kościoła (tylko kilka metrów ), wysiąść z taksówki, a następnie spojrzeć w lewo na nazwę ulicy Calle Hospital Militar, 14.
* Jeśli prowadzisz swój samochód w system navi, proszę wpisać nazwę ulicy Calle Fernando el Catlico, 1 na samym początku ulicy znajduje się przystanek autobusowy, skręcić w prawo na pierwszym kierunku kościoła (tylko kilka metrów), wysiąść z samochodu, a następnie spojrzeć w lewo na nazwę ulicy Calle Hospital Militar. Po zlokalizowaniu Lodge można szukać miejsca parkingowego.