X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do MalagaLodge

C/ Hospital Militar, 14, Malaga, Hiszpania

Mapa i dojazd


92%Ocena

  • 94%Dobry towar za tę cenę
  • 94%Bezpieczeństwo
  • 83%Lokalizacja
  • 97%Personel
  • 91%Atmosfera
  • 100%Czystość
  • 86%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google To zajmie Ci około pół godziny jazdy samochodem od lotniska do Guest House. (W sumie trzeba 130 godz. Od lotu do czasu przyjazdu Lodge)
Jest pociąg (135145) z lotniska do centrum miasta (www.renfe.es/cercanias/malaga), jak i autobusem (220) n 19 i ekspresowe (www.emtmalaga.es) i taksówki (opłata około 20-25 ostatni).
* Jeśli pociągiem lub autobusem (nr 19) z lotniska do głównego dworca kolejowego i autobusowego w Mlaga trzeba zmienić do autobusu n 1, aby dostać się do Guest House. Do tego trzeba się w odległości 4 minut (280 m) do Calle Salitre (róg z Jacinto Verdaguer) przystanku n 368.
Poprosić kierowcę autobusu, aby zatrzymać na przystanku Calle Fernando el Catlico n 105, obok Iglesia de la Victoria. Podejdź do kościoła a następnie spójrz w lewo nazwy ulicy "Calle Hospital Militar". Jest to numer domu 14, niebieski dom na prawej stronie.
* Jeśli wziąć taksówkę należy poprosić kierowcę, aby dostać się do pierwszego przystanku autobusowego przy Calle Fernando el Catlico obok Iglesia de la Victoria, a następnie skręcić w prawo w kierunku pierwszego kościoła (zaledwie kilka metrów ), wysiąść z taksówki, a następnie spojrzeć w lewo nazwy ulicy Calle Hospital Militar, 14.
* Jeżeli prowadzisz własny samochód w system nawigacyjny, proszę wpisać nazwę ulicy Calle Fernando el Catlico, 1 na samym początku ulicy znajduje się przystanek autobusowy, włączyć pierwszy w prawo w kierunku kościoła (zaledwie kilka metrów), wysiąść z samochodu, a następnie spojrzeć w lewo nazwy ulicy Calle Hospital Militar. Po zlokalizowaniu Lodge można szukać miejsca parkingowego.