X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Magic Bus Kiev

31 Saksaganskogo Str, apt.3, Kiev, Ukraina

Mapa i dojazd


92%Ocena

  • 97%Dobry towar za tę cenę
  • 93%Bezpieczeństwo
  • 93%Lokalizacja
  • 90%Personel
  • 83%Atmosfera
  • 97%Czystość
  • 90%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Magic Bus Kiev znajduje się na ulicy Saksaganskogo 31 apt.3. Na drugim piętrze. Spróbuj skontaktować się z nami w góry przed przyjazdem +38097-336-03-03

Można z łatwością dojść do schroniska z Dworca Głównego. Wystarczy, że wybierzesz się na ulicy Symona Petliury (Kominternu), a na drugim krzyżu skręcić w prawo do ulicy Saksaganskogo, a potem po prostu zachować na spacery aż zobaczysz budynek nr 31 w prawo.

Jeśli Twój plecak jest zbyt ciężki można dostać się do hostelu przez podziemie istnieje prawo na stacji kolejowej. Więc dostać się do stacji metra Lva Tolstogo następnie zejść na Chervonoarmiiska ulicy na 1 blok, a następnie skręcić w prawo na ulicę Saksaganskogo. Za kolejnym przekroju drogi będziesz patrz nr 31 w zostawiłeś. Witamy w Magic Bus!

Najlepszym sposobem, aby dostać się z centralnego dworca autobusowego do hostelu metrem jest po prostu dostać się do stacji metra Lva Tolstogo następnie zejść na Chervonoarmiiska ulicy na 1 blok, a następnie skręcić w prawo na ulicę Saksaganskogo. Za kolejnym przekroju drogi będziesz patrz nr 31 w zostawiłeś. Witamy w Magic Bus!

Od lotniska Boryspol Proszę wziąć jeden z tych autobusów czekających na zawsze SKY lewej stronie zjazdu. Zaprowadzi Cię do głównego dworca kolejowego, z którego można dostać się do hostelu przez podziemia.
Wystarczy dostać się do stacji metra Lva Tolstogo następnie zejść na Chervonoarmiiska ulicy na 1 blok, a następnie skręcić w prawo na ulicę Saksaganskogo. Za kolejnym przekroju drogi będziesz patrz nr 31 w zostawiłeś. Witamy w Magic Bus!