X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Magic Bus Kiev

31 Saksaganskogo Str, apt.3, Kiev, Ukraina

Mapa i dojazd


94%Ocena

  • 95%Dobry towar za tę cenę
  • 93%Bezpieczeństwo
  • 93%Lokalizacja
  • 100%Personel
  • 95%Atmosfera
  • 93%Czystość
  • 90%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Magiczny Autobus Kiev znajduje się na Saksaganskogo ulicy # 31 apt.3. Na drugim piętrze. Spróbuj skontaktować się z nami w góry przed przyjazdem +38097-336-03-03

Łatwo można dojść do hostelu z dworca kolejowego. Wystarczy, że wybierzesz się na ulicy Symona Petliury (Kominternu) i na drugi krzyż obracać w prawo do Saksaganskogo ulicy, a potem po prostu zachować na spacery aż zobaczysz budynek nr 31 w prawo.

Jeśli plecak jest zbyt ciężki można dostać się do hostelu przez podziemia - jest tuż przy stacji kolejowej. Więc dostać się do stacji metra "L'va Tolstogo", a następnie przejść Chervonoarmiis'ka w dół ulicy do 1 blok, a następnie skręcić w prawo do Saksaganskogo ulicy. Za następnym Cross Road zobaczysz nr 31 w zostawiłeś. Witamy w Magic Bus!

Najlepszym sposobem, aby dostać się z dworca autobusowego do hostelu jest przez underground - po prostu dostać się do stacji metra "L'va Tolstogo", a następnie przejść Chervonoarmiis'ka w dół ulicy do 1 blok, a następnie skręcić w prawo do Saksaganskogo ulicy. Za następnym Cross Road zobaczysz nr 31 w zostawiłeś. Witamy w Magic Bus!

Z lotniska Boryspol Proszę wziąć jeden z tych autobusów SKY zawsze czeka na lewej stronie wyjścia. To doprowadzi cię do głównego dworca kolejowego, z którego można dostać się do hostelu przez underground.
Wystarczy dostać się do stacji metra "L'va Tolstogo", a następnie przejść Chervonoarmiis'ka w dół ulicy do 1 blok, a następnie skręcić w prawo do Saksaganskogo ulicy. Za następnym Cross Road zobaczysz nr 31 w zostawiłeś. Witamy w Magic Bus!