X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Made Inn

Rua Vicente Vaz das Vacas, n�22, Portimao, Portugalia

Mapa i dojazd


99%Ocena

  • 100%Dobry towar za tę cenę
  • 95%Bezpieczeństwo
  • 95%Lokalizacja
  • 100%Personel
  • 100%Atmosfera
  • 100%Czystość
  • 100%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Istnieje kilka sposobów, aby dotrzeć do Made Inn. Pozostawiamy wybór dla Ciebie.
Ale tylko w przypadku, o to Współrzędne GPS:
N 37 8 26
W 8 32 14
Miłej podróży!

Samochodem
Przyjeżdżając EN 124 do Portimao, wejdź do tunelu i idź prosto do świateł, gdzie należy skręcić w prawo i zaraz po lewej stronie (w kierunku następujące znaki "centrum"); dalej prosto przez następnych światłach, tu jechać prosto , aż znajdziesz pierwszą skrzyżowaniu w prawo - Mouzinho de Albuquerque ulicy (z drzewami po obu stronach), gdzie skręcić, na tej ulicy, skręcić w 2 w lewo w Hortinha Street (lewa 1-te ma wpisu); uczynić ulicę end, skręcając w lewo w ostatnim;
Następnie skręcić tylko w lewo naprzeciwko sklepu Esquentotecnica, na Rua Vicente Vaz das Vacas, gdzie znajdziesz Made Inn w liczbie 22.
Przyjeżdżając EN 125, koryto "Old Bridge", wziąć 1L po przekroczeniu rzekę Arade;
Przewiń w dół tej ulicy (równolegle do rzeki) aż do końca, zwracając obowiązkowe prawo do Rua de Santa Isabel;
Czy tę ulicę do końca i skręcić w lewo;
Wkrótce po skręcić w prawo i przed sklepu Esquentotcnica, skręcić w lewo w Rua Vicente Vaz das Vacas, gdzie znajduje się Made Inn w liczbie 22.

Pociągiem i stopy (9min)
Wychodząc z dworca, trochę da Rua Cruz da Pedra (w pobliżu sklepu z samochodu), prosto na Rua Comrcio. Przewiń w dół tej ulicy aż znajdziesz Made Inn w prawo.

Autobusem i pieszo (12min)
Po wyjściu z autobusu, idź w kierunku placu z fontanną (gdzie ratusz jest). Mając na fontannę w lewo, przejść przez kilka restauracji i barów (co lekko skręcić w prawo, a następnie obracając po lewej stronie) oraz śledzić drogę, która idzie prosto do góry, przejście przez ulicę z ruchu (Rua Direita). Teraz powinieneś być w Rua Vasco da Gama. Postępuj zgodnie z tą ulicą prosto, przechodząc przez Alameda (jest to kwadrat). Jedź dalej prosto, przez ulicę, i dalej, aż znajdziesz Made Inn po lewej stronie, przy Rua Vicente Vaz das Vacas.

Statkiem i stóp (20min)
Idź do Praa Manuel Teixeira Gomes (Riverside Area), zawsze równolegle do rzeki. Na tym placu, iść w górę Rua Santa Isabel. Na końcu tej ulicy, skręcić w lewo, a następnie w prawo na Rua da Igreja. Na tej ulicy skręcić w lewo na Vicente Vaz das Vacas i podążać do numeru 22, gdzie znajdziesz Made Inn.