X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Luccia Apartments

Dimce Malenko 10, Cinar, Ohrid, Macedonia

Mapa i dojazd


96%Ocena

  • 98%Dobry towar za tę cenę
  • 95%Bezpieczeństwo
  • 100%Lokalizacja
  • 100%Personel
  • 85%Atmosfera
  • 100%Czystość
  • 98%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Niedawno ponownie otwarty Luccia Apartamenty znajdują się w samym centrum Ohrid, 10 metrów od 1100-letniego drzewa o nazwie "Chinar" i 250 metrów od jeziora Ohrid.

Międzynarodowy dworzec autobusowy znajduje się 1,3 km far.The goście mogą nas znaleźć bardzo łatwo, jeśli poprosić o jeden z symboli Ohrid, 1100 rok stare drzewa Cinar (jesteśmy
10 metrów od tego symbolu)

Samochodem:
- Jadąc do Ohrid w kierunku Skopje (lub w kierunku przejścia granicznego Qafe Tane z Albanii), 1,3 km od wejścia, jechać prosto na bulwarze "Turisticka'to pierwszych światłach skręcić w prawo na 50 metrów do parking z prawej strony (w 'Chinar drvo ").

- Jadąc do Ohrid w kierunku Bitola, 1,5 km od wejścia, jechać prosto na ulicy '' 7 noemvri na pierwszych światłach, potem przez 50 metrów do parkingu z prawej strony (do "Chinar DRVO" ).

- Jadąc do Ohrid w kierunku przejścia granicznego z St.Naum Albanii, 1,5 km od wejścia, jechać prosto na bulwarze "Turistička" na drugich światłach skręcić w lewo na 50 metrów do parkingu z prawej strony (z "Chinar drvo").

Pieszo:
- Z dworca autobusowego, 1,3 km daleko, po prostu iść prosto na ulicy '' 7 noemvri na pierwszych światłach, potem przez 100 metrów do Rynku z fontanną i 1100 roku stare drzewa o nazwie "Chinar drvo".

Taksówką:
- Jeśli wziąć taksówkę, po prostu powiedzieć kierowcy: "Zabierz mnie do Chınar 'DRVO" i placu z fontanną "i ... znajdziesz Luccia Apartments.