X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Lub d Bangkok Silom

4 Decho Road Suriyawong, Bangrak, Bangkok, Tajlandia

Mapa i dojazd


88%Ocena

  • 87%Dobry towar za tę cenę
  • 93%Bezpieczeństwo
  • 81%Lokalizacja
  • 85%Personel
  • 87%Atmosfera
  • 93%Czystość
  • 93%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Jesteśmy na Decho (De-Cho) Road, off Silom Road; zaledwie 100 metrów od Silom Road, obok AIA siedzibie. W przedniej części hostelu, zobaczysz żółte krzesła. To jest wyjaśnienie, w Tajlandii - โรงแรม หลับ ดี สีลม ถนน เดโช ระหว่าง ถนน สีลม กับ ถนน สุร วง ค์ มา จาก สีลม เพียง 100 เมตรโรงแรมอยู่ซ้ายมือติดกับเอไอเอสำนักงานใหญ่ หน้า โรงแรม มี เก้าอี้ สี เหลือง อยู่.

Z Bangkok International Suvarnabhumi Airport
PUBLIC TAXI: Na Bangkok International Suvarnabhumi Airport, odmierzona taksówką można znaleźć na poziomie 1 w pobliżu Bramy 4 i 7. taryfy pobierana zgodnie z przebytą odległość oraz opłatą z lotniska w THB 50 dla kierowcy. W przypadku korzystania z drogi ekspresowej, konieczne będzie uiszczenie opłaty. Koszt około THB 400-500. W godzinach szczytu, to może kosztować więcej.

LOTNISKO Rail Link: Postępuj zgodnie ze znakami na lotnisko Rail Link i kupić bilet na linii miasta do Phayathai Station (stacji końcowej). Na tej stacji można przesyłać do BTS Skytrain, gdzie trzeba kupić odpowiednie taryfy doprowadzić cię do dworca Chong Nonsi. Nie zapomnij się przesiadać na stacji Siam i wsiąść do pociągu jadącego w kierunku Talat Phlu. Po dotarciu Chong Nonsi, kierować się drogowskazami do wyjść 3. Zejdź kroki wyjeżdża z dworca i iść aż do Silom Road. Skręć w lewo w Silom - Naradhiwas skrzyżowaniu oraz w odległości aż do następnych światłach w Decho Road. Skręć w prawo w dół Decho i znajdziesz nas na lewej stronie z żółtymi krzesła w przedniej części budynku. Łączny czas podróży to około godziny, a całkowity koszt około ludźmi 76.

Z lotniska Don Muang
TAXI PUBLICZNE: taksówka powinna kosztować 200 - 300 THB. Należy pamiętać, że podczas ciężkich godzin ruchu (rano i wieczorem) w północnej części Bangkoku może być bardzo wspierane - tak można byłoby mądre, aby dać sobie 1,5 - 2 godziny, aby dostać się do naszego hostelu taksówką.

BTS: Możesz wziąć taksówkę lub autobusem do Mochit stacji, kupić bilet do Chong Nonsi.Get na Skytrain (pozycja w kierunku łożyska) do centralnej stacji Siam. Postępuj zgodnie ze znakami do przeniesienia do linii Silom BTS (pozycja w kierunku Wongwian Yai) i wreszcie wysiąść na stacji Chong Nonsi. Zjazd nr 3, przejdź na dół i idź prosto (pozycja od stacji), aż dojdziesz do ruchliwe skrzyżowanie Silom Road. Skręć w lewo i idź aż zobaczysz pierwsze światło, które jest Decho ruchu drogowego. Skręć w prawo w poprzek Decho Road i iść prosto przez około 200 metrów, aż zobaczysz Lub d Silom na lewej stronie.

Proszę znaleźć więcej informacji na temat kierunku, za pośrednictwem tego linku: http://goo.gl/IuCrsy