X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Lub d Bangkok Silom

4 Decho Road Suriyawong, Bangrak, Bangkok, Tajlandia

Mapa i dojazd


92%Ocena

  • 90%Dobry towar za tę cenę
  • 96%Bezpieczeństwo
  • 84%Lokalizacja
  • 92%Personel
  • 91%Atmosfera
  • 96%Czystość
  • 94%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Jesteśmy na Decho (De-Cho) Road, off Silom Road, zaledwie 100 metrów od Silom Road, obok AIA centrali. W przedniej części hostelu, widać żółte krzesła. To jest wyjaśnienie, w Tajlandii - โรงแรม หลับ ดี สีลม ถนน เดโช ระหว่าง ถนน สีลม กับ ถนน สุร วง ค์ มา จาก สีลม เพียง 100 หน้า โรงแรม มี เก้าอี้ สี เหลือง อยู่.

PUBLIC TAXI: At Bangkok International Suvarnabhumi Airport, odmierzona taxi znajduje się na poziomie 1 w pobliżu Bramy 4 i 7. Posiłek opłata według odległości pokonanej plus dopłaty lotniska THB 50 kierowcy. Jeśli korzystasz z drogi ekspresowej, trzeba będzie zapłacić opłaty. Łączny koszt około THB 400-500. W godzinach szczytu, to może kosztować więcej.

LOTNISKO RAIL LINK: Postępuj zgodnie ze znakami do połączenia kolejowego lotniska i kupić bilet na linii miasto do Phayathai Station (Stacja końcowa). Na tej stacji można przesyłać do BTS Skytrain, gdzie należy zakupić odpowiednią taryfę doprowadzić cię do stacji Nonsi Chong. Nie zapomnij się przesiadać na stacji Siam i pociągu będzie w kierunku Wongwian Yai. Po dotarciu Chong Nonsi, kierujemy się do wyjścia 3. Idź po schodach wyjeżdża z dworca i iść aż do Silom Road. Skręć w lewo w Bangkoku - skrzyżowanie Naradhiwas i iść aż do następnych świateł na Decho Road. Skręć w prawo w dół Decho, a znajdziesz nas na lewej stronie z żółtym krzeseł przed budynkiem. Całkowity czas podróży to około godziny, a całkowity koszt około THB 70.