X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Lub d Bangkok Siam Square

925/9 Rama 1 Rd., Wangmai, Patumwan, Bangkok, Tajlandia

Mapa i dojazd


91%Ocena

  • 85%Dobry towar za tę cenę
  • 94%Bezpieczeństwo
  • 93%Lokalizacja
  • 93%Personel
  • 87%Atmosfera
  • 93%Czystość
  • 89%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Jesteśmy na Rama 1 Road, naprzeciwko Stadionu Narodowego oraz pomiędzy Soi Kasemsan 1 i 2. Stadion Narodowy to obok popularnego centrum handlowego, MBK, gdzie wszyscy taksówkarze znają. To jest wyjaśnienie, w Tajlandii - โรงแรม หลับ ดี สยามสแควร์ ถนน พระราม 1 ตรง ข้าม สนาม กีฬา แห่ง ชาติ เยื้อง มาบุญครอง ระหว่าง ซอย เกษมสันต์ 1 และ 2

PUBLIC TAXI: Po przybyciu, kierujemy się do mierzona taksówki na poziomie 1 w pobliżu bram 4 i 7. Jeśli zwróci oferty aby ktokolwiek taxi, sugerujemy spadać i nadal obszarze pomiaru taksówki. Nie znajdziesz opiekuna, który pokaże swój taksówkarza, gdzie do podjęcia. Podróż z lotniska kosztuje około THB 400-500 w zależności od natężenia ruchu. Pamiętaj, że jest 50 THB dopłaty na przejazd z lotniska i mieć pieniądze gotowe, jeśli kierowca ma zamiar użyć tollway.

LOTNISKO RAIL LINK: Postępuj zgodnie ze znakami do połączenia kolejowego lotniska i kupić bilet do Phayathai Station (Stacja końcowa). Na tej stacji można przesyłać do BTS Skytrain, gdzie należy zakupić odpowiednią taryfę doprowadzić cię do stacji Narodowego Stadionu. Nie zapomnij się przesiadać na stacji Siam i pociągu będzie w kierunku Stadionu Narodowego. Po dotarciu Stadion Narodowy kierujemy się do wyjścia 1. Zejdź na dół po schodach i skręć iść w przeciwnym kierunku. Spacer na 100 metrów lub, aż pojawi się zielone paski Lub d patio Siam na prawej stronie.