X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Lub d Bangkok Siam Square

925/9 Rama 1 Rd., Wangmai, Patumwan, Bangkok, Tajlandia

Mapa i dojazd


87%Ocena

  • 82%Dobry towar za tę cenę
  • 92%Bezpieczeństwo
  • 91%Lokalizacja
  • 87%Personel
  • 81%Atmosfera
  • 91%Czystość
  • 87%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Jesteśmy na Rama 1 Road, naprzeciwko Stadionu Narodowego i pomiędzy Soi Kasemsan 1 i 2. Stadion Narodowy jest tuż obok popularnego centrum handlowego MBK, gdzie wszyscy taksówkarze znają. To jest wyjaśnienie, w Tajlandii - โรงแรม หลับ ดี สยามสแควร์ ถนน พระราม 1 ตรง ข้าม สนาม กีฬา แห่ง ชาติ เยื้อง มาบุญครอง ระหว่าง ซอย เกษมสันต์ 1 และ 2 ติดบันไดเลื่อนรถไฟฟ้าสนามกีฬาแห่งชาติ.

Z Bangkok International Suvarnabhumi Airport
PUBLIC TAXI: Po przybyciu, kierujemy się do odmierzonych taksówek na poziomie 1 w pobliżu bram 4 i 7. Jeśli zbliżył przez nikogo oferując za taksówki, proponujemy spadać i dalej do odmierzonej strefie taxi. Nie znajdziesz opiekuna, który pokaże swój taksówkarz gdzie cię. Podróż z lotniska kosztuje około 400-500 THB zależności od natężenia ruchu. Pamiętaj, że nie jest THB 50 dopłata za przejazd z lotniska i mieć gotówkę gotową, czy kierowca planuje użyć Tollway.

LOTNISKO Rail Link: Postępuj zgodnie ze znakami na lotnisko Rail Link i kupić bilet do stacji Phayathai (stacji końcowej). Na tym stanowisku można przesyłać do BTS Skytrain, gdzie trzeba zakupić odpowiedni taryfy doprowadzić cię do stacji Stadion Narodowy. Nie zapomnij się przesiadać na stacji Siam i wsiąść do pociągu jadącego w kierunku Stadionu Narodowego. Po dotarciu Stadion Narodowy kierujemy się do wyjścia 1. Zejdź po schodach i skręcić iść w przeciwnym kierunku. Spacer na 100 metrów lub, aż pojawi się biały budynek z Lub d logo na prawej stronie. Całkowity czas podróży to około godziny, a całkowity koszt około ludźmi 70.

Z DON Mueng LOTNISKA
PUBLIC TAXI: Na lotnisku, kierujemy się do taksówki publicznej, gdzie można wziąć odmierzoną taksówkę do hostelu. Podróż do naszego hostelu w cenie około 200-300 Siam bahtów zależności od natężenia ruchu. Pamiętaj, że jest 50 THB dopłaty i mieć gotówkę gotową, czy kierowca używa Tollway. Łączny czas podróży to około godziny, jeśli jest mały ruch, ale może potrwać znacznie dłużej w godzinach szczytu.

BTS Skytrain: Autobus na lotnisko A1 lub A2 do stacji Mo Chit BTS. Autobusy kursują 1-2 razy na godzinę między 9.00 i 24.00 z płaską taryfę 30 bahtów. Należy zezwolić około 60 minut, aby dotrzeć Mo Chit zależności od natężenia ruchu.

Na stacji Mo Chit BTS dostać bilet do stacji BTS Stadionu Narodowego na linii Silom (Uwaga: Musisz zmienić linie kolejowe na stacji Siam). Całkowita podróż z Mo Chit do Stadionu Narodowego przez skytrain kosztuje 42 THB. Po dotarciu na stację, kierujemy się do wyjścia 1. Zejdź po schodach i skręcić iść w przeciwnym kierunku. Spacer na 100 metrów, a zobaczysz Lub d Siam Square na prawej stronie. Całkowity czas podróży wynosi 1,5-2 godzin.

Proszę znaleźć więcej informacji o kierunku, poprzez ten link: http://goo.gl/IuCrsy