X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do LowCostel Hostels

Hungaria korút 190., Budapeszt, Węgry

Mapa i dojazd


68%Ocena

  • 80%Dobry towar za tę cenę
  • 70%Bezpieczeństwo
  • 50%Lokalizacja
  • 85%Personel
  • 60%Atmosfera
  • 65%Czystość
  • 65%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Od dworca kolejowego Keleti:

Przejść z dworca na prawej wyjściem do Thkly t. Dostać się na autobus nr. 5, 7, 7A, 7E, czy 107E, i wysiąść na vastlloms Zugl (Dworzec Zugl). To jest jeden przystanek 7E i 107e i 4 przystanki innych. Tutaj autobus krzyże Hungria krt, więc po prostu trzeba skręcić w lewo i iść, i iść 2 przystanki tramwajem nr. 1 lub 1A do Erzsbet kirlyn tja. Hostel znajduje się po lewej stronie drogi, naprzeciwko McDonalda. (Hungria krt 190.)

Od dworca kolejowego DLI:

Dostać się na linii metra 2 i przejdź do Dek Ferenc tr. Tutaj zmiany do metra linii 1 i przejść do stacji końcowej, Mexiki t. Od tego momentu można już tylko podążać śladem tramwajem nr. 3 i 69, a po 200 metrach po prawej stronie będzie tunel pod kolejowej. Przejdź przez tunel, a po wózek kolejowego przejechać Hungria krt, i skręcić w prawo. Po kilku metrach znajdziesz hostel, Hungria krt 190, naprzeciwko McDonalda.

Od dworca kolejowego Nyugati:

Wyjdź z głównego wejścia dworca, skręcić w lewo i iść do pierwszego skrzyżowania (Podmaniczky utca), przejść przez ulicę i skręcić w lewo. Dostać się na wózku nie. 72, należy przejść 10 przystanków i wysiąść na Erzsbet kirlyn tja. Skręć w lewo na tej drodze, obok skrzyżowania jest Hungria krt. Tam po prostu trzeba skręcić w lewo i po kilku metrach tam hostel (Hungria KRT 190.), Naprzeciwko McDonalda.

Od dworca autobusowego Npliget:

Dostać się na tramwaj nr 1 lub 1A (do kierunku Bcsi t) i przejść 9 przystanków do Erzsbet kirlyn tja. Hostel jest po lewej stronie (Hungria KRT 190.), Naprzeciwko McDonalda.

Z lotniska:

Dostać się na autobus nr. 200E i przejść do stacji końcowej, Kőbnya-Kispest. Tutaj zmiany do metra linii 3 i przejdź do Npliget. Tutaj zmienić na tramwaj nr. 1 lub 1A (do kierunku Bcsi t) i przejść 9 przystanków do Erzsbet kirlyn tja. Schronisko znajduje się na lewej stronie, Hungria KRT 190, naprzeciwko McDonalda.