X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do London Backpackers

8/10 Queens Parade, Queens Road, Hendon Central, Londyn, Anglia

Mapa i dojazd


78%Ocena

  • 82%Dobry towar za tę cenę
  • 81%Bezpieczeństwo
  • 72%Lokalizacja
  • 81%Personel
  • 75%Atmosfera
  • 79%Czystość
  • 75%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z lotniska Heathrow:

Podjąć Piccadilly Line do metra na stacji Kings Cross. Na stacji Kings Cross należy zmienić na linii Północnej, gdzie można podjąć pociągu kierunku północnym w stronę metra Edgware. Cele do pociągów będą wskazane na napowietrznych znaki na platformach i na przodzie pociągów przyjeżdżających. Raz w Hendon Central, wyjść z dworca i skręcić w lewo, idąc w kierunku narożnika, gdzie powinieneś być w stanie zobaczyć nasz duży pomarańczowy znak około 50 metrów w górę ulicy na prawej stronie.

Jesteśmy zaledwie tylko 30 sekund spacerem od dworca.

Z lotniska Gatwick:


Weź Gatwick Express do Victoria Station, musisz dostać się na metro i pojechać pociągiem Victoria Linia w kierunku północnym do Warren Street i przesiąść się na linii Northern (dzieje kierunku północnym) do Edgware, trzeba wyjść na stacji metra Hendon Central. Raz w Hendon Central, wyjść z dworca i skręcić w lewo, idąc w kierunku narożnika, gdzie powinieneś być w stanie zobaczyć nasz duży pomarańczowy znak około 50 metrów w górę ulicy na prawej stronie.


Od lotniska w Luton:

Zapoznaj się z przystanków autobusowych - (www.easybus.co.uk) Baker Street-stamtąd autobus 113 - do Hendon Central.

Alternatywnie, dla szybszego opcji. złapać trener Greenline (www.greenline.co.uk) do Brent Cross i chodzić na Hendon Way (A41) na 10 minut do skrzyżowania z Hendon Central. Hostel położony jest w drodze, gdy między siłowni Virgin Active i stacji metra Hendon Central jest.

Z lotniska Stanstead:

Weź autokarowy National Express A6 (www.nationalexpress.co.uk) do Golders Green Station (45 min), a stamtąd jechać autobusem 83 do Hendon Central (10 min).

Z miasta metrem:
Od stacji metra cokolwiek znaleźć się trzeba dostać się do linii Northern (czarna linia) w kierunku Edgware i wysiąść na stacji metra Hendon Central. Raz w Hendon Central, wyjść z dworca i skręcić w lewo, idąc w kierunku narożnika, gdzie powinieneś być w stanie zobaczyć nasz duży pomarańczowy znak około 50 metrów w górę ulicy na prawej stronie.

Z miasta, gdy rura jest zamknięta:
Są autobusy nocne, które działają, gdy rura jest zamknięty. Autobus nocny dostać się do Hendon Central jest N5. Pochodzi z Trafalgar Square, a następnie przechodzi wszystkie następujące stacje, Leicester Square, Tottenham Court Road, Goodge Street, Warren St, Euston, Camden Town, Chalk Farm, Belsize Park, Hampstead, Golders Green następnie Hendon Central. Jeśli nie masz pewności, gdzie są tylko poprosić kierowcę autobusu, jak dostać się do jednego z tych przystanków złapać N5.