X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do London Backpackers

8/10 Queens Parade, Queens Road, Hendon Central, Londyn, Anglia

Mapa i dojazd


77%Ocena

  • 82%Dobry towar za tę cenę
  • 82%Bezpieczeństwo
  • 71%Lokalizacja
  • 83%Personel
  • 74%Atmosfera
  • 74%Czystość
  • 76%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z lotniska Heathrow:

Weź Piccadilly Line na stacji metra Kings Cross. Na stacji Kings Cross należy zmienić na linii Północnej, gdzie odjeżdżają pociągi kierunku północnym metra w stronę Edgware. Miejsca docelowe pociągów będzie wskazane na napowietrznych znaki na platformach i na przodzie pociągów przyjeżdżających. Raz w Hendon Central, wyjść z dworca i skręcić w lewo, idąc w kierunku narożnika, gdzie powinieneś być w stanie zobaczyć nasz duży pomarańczowy znak około 50 metrów w górę ulicy na prawej stronie.

Jesteśmy zaledwie tylko 30 sekund spacerem od dworca.

Z lotniska Gatwick:


Zapoznaj się z Gatwick Express do stacji Victoria, to musisz dostać się na metro i pociągiem linii w kierunku północnym do Victoria Warren Street i przesiąść się na linię Północnej (dzieje kierunku północnym) w kierunku Edgware, trzeba wyjść na stacji metra Hendon Central. Raz w Hendon Central, wyjść z dworca i skręcić w lewo, idąc w kierunku narożnika, gdzie powinieneś być w stanie zobaczyć nasz duży pomarańczowy znak około 50 metrów w górę ulicy na prawej stronie.


Od lotniska w Luton:

Weź EASY BUS - (www.easybus.co.uk) Baker Street -Od Stamtąd Autobus 113 - do Hendon Central.

Alternatywnie, dla szybszego opcja. złapać trener Greenline (www.greenline.co.uk) do Brent Cross i iść do Hendon Way (A41) na 10 minut do skrzyżowania z Hendon Central. Hostel położony jest w drodze, gdzie między siłowni Virgin Active Hendon Central i stacji metra.

Z lotniska Stanstead:

Weź National Express jazdy A6 (www.nationalexpress.co.uk) stacji Golders Green (45 min), a stamtąd autobusem do Hendon Central 83 (10 minut).

Z miasta przez Tube:
Z zależności od tego, Stacja Metra znajdziesz się trzeba dostać się do Linii Północnej (linia czarna), w kierunku Edgware i wysiąść na stacji metra Hendon Central. Raz w Hendon Central, wyjść z dworca i skręcić w lewo, idąc w kierunku narożnika, gdzie powinieneś być w stanie zobaczyć nasz duży pomarańczowy znak około 50 metrów w górę ulicy na prawej stronie.

Z miasta, gdy Tube został zamknięty:
Są to autobusy nocne, które działają przy Tube jest zamknięty. Autobus nocny dostać się do Hendon Central jest N5. Pochodzi z Trafalgar Square, a następnie przechodzi wszystkie następujące stacje, Leicester Square, Tottenham Court Road, Goodge Street, Warren St, Euston, Camden Town, Chalk Farm, Belsize Park, Hampstead, Golders Green Hendon Central to. Jeśli nie wiesz, gdzie jesteś po prostu poprosić kierowcę autobusu, jak dostać się do jednego z tych przystanków złapać N5.