X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Little Town

Malostranské náměstí 11/260, Prague 1 - Lesser Town, Praga, Czechy

Mapa i dojazd


87%Ocena

  • 89%Dobry towar za tę cenę
  • 89%Bezpieczeństwo
  • 97%Lokalizacja
  • 86%Personel
  • 83%Atmosfera
  • 89%Czystość
  • 81%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Od stacji metra Malostranska:
Ta stacja jest na zielonej linii A.
Po wysiąść drugie schody zjazd na lewo i zobaczysz przystanek tramwajowy. Na platformie blisko Ciebie, tramwajem nr 12, 20 lub 22 i przejść tylko jeden przystanek do stacji Malostranske namesti. Wysiąść z tramwaju, skręcić w lewo i przejść kilka metrów w tym samym kierunku co tramwaj (na prawej stronie widać kawę Starbucks). Z kolei rożnego następnie i iść wzdłuż Św Mikołaja. Po kilku metrach masz wejście do kościoła po prawej stronie i willll zobaczysz nas po lewej stronie na Malostranske namesti 11. Przejechać przez ulicę i wprowadzić zielone bramy lub dzwonić na zewnątrz drzwi i przyjdziemy otworzyć je dla ciebie. Witamy! Czas przejazdu około pięć minut.

Z hl.n. Dworzec Główny Praha:
Metrem czerwonej linii C i przejść jeden przystanek do stacji Muzeum. Tutaj zmienić na zielonej linii A i przejść trzy przystanki do stacji Malostranska. Po wysiąść drugie schody zjazd na lewo i zobaczysz przystanek tramwajowy. Na platformie blisko Ciebie, tramwajem nr 12, 20 lub 22 i przejść tylko jeden przystanek do stacji Malostranske namesti. Wysiąść z tramwaju, skręcić w lewo i przejść kilka metrów w tym samym kierunku co tramwaj (na prawej stronie widać Starbuck kawy). Z kolei rożnego następnie i iść wzdłuż Św Mikołaja. Po kilku metrach masz wejście do kościoła po prawej stronie, a zobaczysz nas po lewej stronie na Malostranske namesti 11. Przejechać przez ulicę i wprowadzić zielone bramy lub dzwonić na zewnątrz drzwi i przyjdziemy otworzyć je dla ciebie. Witamy!

Z dworca autobusowego Florenc:
Metrem czerwonej linii C i przejść dwa przystanki do stacji Muzeum. Tutaj zmienić na zielonej linii A i przejść trzy przystanki do stacji Malostranska. Po wysiąść drugie schody zjazd na lewo i zobaczysz przystanek tramwajowy. Na platformie blisko Ciebie, tramwajem nr 12, 20 lub 22 i przejść tylko jeden przystanek do stacji Malostranske namesti. Wysiąść z tramwaju, skręcić w lewo i przejść kilka metrów w tym samym kierunku co tramwaj (na prawej stronie widać Starbuck kawy). Z kolei rożnego następnie i iść wzdłuż Św Mikołaja. Po kilku metrach masz wejście do kościoła po prawej stronie, a zobaczysz nas po lewej stronie na Malostranske namesti 11. Przejechać przez ulicę i wprowadzić zielone bramy lub dzwonić na zewnątrz drzwi i przyjdziemy otworzyć je dla ciebie. Witamy!

Z lotniska w Pradze (Letiste Praha - Ruzyne):
Wsiąść do autobusu 119 i przejść do stacji końcowej, Dejvicka. Tu tramwajem nr. 20 i go pięć przystanków do stacji Malostranske namesti. Wysiąść z tramwaju, skręcić w lewo i przejść kilka metrów w tym samym kierunku co tramwaj (na prawej stronie widać Starbuck kawy). Z kolei rożnego następnie i iść wzdłuż Św Mikołaja. Po kilku metrach będziesz mieć wejście do kościoła w prawo i będziesz nas zobaczyć po lewej stronie na Malostranske namesti 11. Przejechać przez ulicę i wprowadzić zielone bramy lub dzwonić na zewnątrz drzwi i będziesz dochodzimy otworzyć je dla ciebie. Witamy!