X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Lisbon Dreams Guesthouse

Rua Rodrigo da Fonseca 29, Lizbona, Portugalia

Mapa i dojazd


87%Ocena

  • 90%Dobry towar za tę cenę
  • 90%Bezpieczeństwo
  • 80%Lokalizacja
  • 90%Personel
  • 90%Atmosfera
  • 80%Czystość
  • 90%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Dojazd:

Nasz pensjonat położony jest w pobliżu jednego z najbardziej niezwykłych i historycznych placów Lizbony - placu Marques de Pombal (Praça Marques de Pompal) - i głównej ulicy miasta Avenida Liberdade. Nasz pensjonat znajduje się w jasnym żółtym budynku na rogu dwóch ulic: Rua Rodrigo Fonseca, gdzie wejście (drzwi nie 29.) I Rua Alexandre Herculano, że idzie w górę od Avenida Liberdade.

Od lotniska w Lizbonie
Przed głównym wejściem znajduje się przystanek autobusowy dla Airbusa, jak również do regularnego autobusu:
- Aerobus 91 (codziennie 7.00 - 23.00) - 3,50 € / 20 min »Idź z autobusu na placu Marques de Pombal ...
- Autobus 745 (05.05-24.00, niedziele - Noclegi (06.00-24.00) - 1,40 € / 25 min »Idź z autobusu na placu Marques de Pombal ...
... Udając się z autobusu na placu Marques de Pombal, będziesz miał zaledwie 7 minut przed:
przejechać rondo, przejdź jeden blok w dół Avenida Liberdade, a następnie skręcić w prawo w pierwszą ulicę, która jest Rua Alexandre Herculano, chodzić 3 bloki na ulicy i po lewej stronie trzeciego przejścia znajdziesz żółty budynek naszego pensjonatu.

Taksówka z lotniska powinna być około 10 €.

Od "Sete Rios" Bus Terminal
- Metro / Subway - 15 min 1,30 € (0,50 € do ładowania kart + bilet) 0,80 €
Przejść z głównego dworca autobusowego na dół do stacji metra Sete Rios. Złapać niebieskiej linii w kierunku Sta. Apolonia. Zgaśnie na stacji Marques de Pombal i zjazd "Avenida Liberdade / Rua Alexandre Herculano" Spacer 3 bloki na ulicy Rua Alexandre Herculano i po lewej stronie trzeciego przejścia znajdziesz żółty budynek naszego pensjonatu.

Z "STA. Apolonia" DWORZEC KOLEJOWY
- Metro / Subway - 15 min 1,30 € (0,50 € do ładowania kart + bilet) 0,80 €
Wprowadź Sta. Stacja metra i Apolonia złapać niebieską linię w kierunku Amadora Este. Zgaśnie na stacji Marques de Pombal i zjazd "Avenida Liberdade / Rua Alexandre Herculano" Spacer 3 bloki na ulicy Rua Alexandre Herculano i po lewej stronie trzeciego przejścia znajdziesz żółty budynek naszego pensjonatu.

Od "Gare do Oriente" DWORZEC KOLEJOWY
- Metro / Subway 20 min 1,30 € (0,50 € do ładowania kart + bilet) 0,80 €
Wprowadź stacji metra Oriente i podejmują czerwona linia do ostatniego przystanku Alameda, a następnie złapać zielonej linii w kierunku Cais do Sodre i zgaśnie na Baixa Chiado. Teraz przejdź do niebieskiej linii w kierunku Amadora Este i zgaśnie na placu Marques de Pombal. Zjazd "Avenida Liberdade / Rua Alexandre Herculano", chodzić 3 bloki na ulicy Rua Alexandre Herculano, a po lewej stronie trzeciego przejścia znajdziesz żółty budynek naszego pensjonatu.

Od Cais do Sodre Dworzec
- Metro / Subway 20 min 1,30 € (0,50 € do ładowania kart + bilet) 0,80 €
Wprowadź Cais stacji metra Sodre i podjąć zielonej linii w kierunku Telheiras. Zgaśnie na Baixa Chiado i przełączyć się na niebieskiej linii w kierunku Amadora Este i zgaśnie na placu Marques de Pombal. Zjazd "Avenida Liberdade / Rua Alexandre Herculano", chodzić 3 bloki na ulicy Rua Alexandre Herculano, a po lewej stronie trzeciego przejścia znajdziesz żółty budynek naszego pensjonatu.

Od "ROSSIO" DWORZEC KOLEJOWY
- 10-15 min odległości spaceru
Przejść się na główną aleję - Avenida Liberdade - i skręcić w lewo na ostatnim skrzyżowaniu. Spacer 3 bloki na ulicy Rua Alexandre Herculano, po lewej stronie trzeciego przejścia znajdziesz żółty budynek naszego pensjonatu.

Od "Rato" Metro Station
- Walking 3 min
Kiedy kończy się z żółtej linii metra w stacji metra Rato, a następnie podjąć "Rua Do Salitre" exit. Kilka minut spacerem w dół ulicy Rua Alexandre Herculano, aż dojdziesz do drugiego skrzyżowania. Nasz pensjonat znajduje się w pół-żółtym budynku, na górze supermarkecie. Wejście znajduje się na ulicy Rua Rodrigo da Fonseca.