X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Lisbon Dreams Guesthouse

Rua Rodrigo da Fonseca 29, Lizbona, Portugalia

Mapa i dojazd


91%Ocena

  • 95%Dobry towar za tę cenę
  • 90%Bezpieczeństwo
  • 85%Lokalizacja
  • 90%Personel
  • 95%Atmosfera
  • 90%Czystość
  • 90%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Samolotem:

Nasz pensjonat położony jest w pobliżu jednego z najbardziej niezwykłych i historycznych placów Lizbony de Pombal Marqus (Praa zrobić Marques de Pompal) i gównej alei Avenida Liberdade. Nasz pensjonat znajduje się w jasny żółty budynek na rogu dwóch ulic: Rua Rodrigo Fonseca, gdzie wejście jest (drzwi nie 29.) I Rua Alexandre Herculano, że idzie się z Avenida Liberdade.

Od lotniska w Lizbonie
Przed głównym wejściem znajduje się przystanek autobusowy dla Airbusa, jak również do regularnego autobusem:
- Kliknij, aby wyświetlić 91 (codziennie 7,00 23,00) 3,50 / 20 min Go z autobusu na placu Marques de Pombal
- Autobus 745 (05.05-24.00, Wakacje niedziele (06.00-24.00) 1,40 / 25 min Go z autobusu na placu Marques de Pombal
Gdy schodzili z autobusu na Marqus de Pombal, będziesz miał tylko 7 minut spacerem do przodu:
przejechać przez rondo, przejdź jeden blok w dół Avenida Liberdade, a następnie skręcić w prawo w pierwszą ulicę, która jest Rua Alexandre Herculano, chodzić 3 bloki na ulicy, a po lewej stronie trzeciej przeprawy znajdziesz żółty budynek naszego pensjonatu.

Taksówka z lotniska powinna być około 10.

Od Sete Rios zapewnia Bus Terminal
- Metro / metra 15 min 1,30 (0,50 + 0,80 ładowania kart bilet)
Idź z głównego dworca autobusowego na dół do stacji metra Sete Rios. Złap niebieskiej linii w kierunku Sta. Apolonia. Przejdź się na stacji Marqus de Pombal i zjazd Avenida Liberdade / Rua Alexandre Herculano odległości 3 przecznic w górę ulicy Rua Alexandre Herculano, a po lewej stronie trzeciej przeprawy znajdziesz żółty budynek naszego pensjonatu.

Od STA. APOLNIA DWORZEC
- Metro / metra 15 min 1,30 (0,50 + 0,80 ładowania kart bilet)
Wprowadź Sta. Stacja metra i Apolonia złapać niebieska linia w kierunku Amadora Este. Przejdź się na stacji Marqus de Pombal i zjazd Avenida Liberdade / Rua Alexandre Herculano odległości 3 przecznic w górę ulicy Rua Alexandre Herculano, a po lewej stronie trzeciej przeprawy znajdziesz żółty budynek naszego pensjonatu.

Od Lisboa Oriente TRAIN STATION
- Metro / metra 20 min 1,30 (0,50 + 0,80 ładowania kart bilet)
Wejście do stacji metra Oriente i podejmują czerwona linia do ostatniego przystanku Alameda, a następnie złapać zielonej linii w kierunku Cais Sodre i idę na Baixa Chiado. Teraz przejdź do niebieskiej linii w kierunku Amadora Este i idę na Marqus de Pombal. Zjedź Avenida Liberdade / Rua Alexandre Herculano, chodzić 3 bloki na ulicy Rua Alexandre Herculano, a po lewej stronie trzeciej przeprawy znajdziesz żółty budynek naszego pensjonatu.

Od Cais do Sodre dworca kolejowego
- Metro / metra 20 min 1,30 (0,50 + 0,80 ładowania kart bilet)
Wprowadź stacji metra Cais do Sodre i podjąć zielonej linii w kierunku Telheiras. Zgasną Baixa Chiado i przełączyć się na niebieskiej linii w kierunku Amadora Este i idę na Marqus de Pombal. Zjedź Avenida Liberdade / Rua Alexandre Herculano, chodzić 3 bloki na ulicy Rua Alexandre Herculano, a po lewej stronie trzeciej przeprawy znajdziesz żółty budynek naszego pensjonatu.

Od Rossio stacja kolejowa
- Pieszo 10-15 min
Spacer na główną aleję - Avenida Liberdade - i skręcić w lewo na ostatnim skrzyżowaniu. Spacer 3 bloki na ulicy Rua Alexandre Herculano, po lewej stronie trzeciej przeprawy znajdziesz żółty budynek naszego pensjonatu.

Od RATO Metro
- Zwiedzanie 3 min
Gdy kończy się żółtej linii metra w stacji metra Rato, następnie Rua do wyjścia Salitre. Spacer kilka minut w dół ulicy Rua Alexandre Herculano, aż dotarł do drugiego skrzyżowania. Nasz pensjonat znajduje się w pół-żółty budynek, na szczycie w supermarkecie. Wejście znajduje się na ulicy Rua Rodrigo da Fonseca.