X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Lisboa Hostal

Juan Morrison 46, Algeciras, Hiszpania

Mapa i dojazd


90%Ocena

  • 90%Dobry towar za tę cenę
  • 94%Bezpieczeństwo
  • 92%Lokalizacja
  • 97%Personel
  • 82%Atmosfera
  • 93%Czystość
  • 85%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Jeżeli Państwo samolotem z Malaga, Jerez i Gibraltar musi wziąć autobus do Algeciras, kierować się znakami "A" z dworca autobusowego w mieście Lizbona na piechotę.
Jeśli przyjedziesz pociągiem następnie według znaków "A" od dworca kolejowego w mieście Lizbona na piechotę.
Jeśli przyjeżdżają ls portu Algeciras się drogowskazami na "B" z dworca morskiego w mieście Lizbona na piechotę.
Jeśli przyjeżdżają samochodem wziąć za punkt odniesienia adnotację "C" z portu Algeciras do Lizbony przez Hostel samochodem

A) PKS lub Dworzec trafić do Hospedaje Lizbona Hostel
Po wyjściu z dworca autobusowego, jesteś w głównym wejściu do dworca autobusowego. Jesteś w Calle (ulicy) San Bernardo. Musisz przejść przez zebra i głowę w lewo o 15 metrów, pozostawiając dworca autobusowego za tobą. Jesteś teraz w "Gesto por la paz" Avenue. Idź przejść do ronda i dalej prosto przez około 120 metrów, aż znajdziesz biały budynek (Ministerstwo Spraw Wewnętrznych) z Europejskiej, hiszpański i Andaluzji flagi Na kolejnym małym światłach, przejechać przez Zebra Crossing. Będziesz pozostawiając biały budynek na swojej lewej stronie placu i Juan Lima za tobą. Weź pierwszą w prawo w "Las Huertas" St odległości około 40 metrów i skręcić w pierwszą w zakręt w lewo. w lewo. Jesteś teraz w "Juan Morrisona" ST, nie poddawać się na około 120 metrów, a znajdziesz się zielony budynek, który jest "Nieruchomość Lisboa". Zobaczysz, że w połowie drogi w tej ulicy jest duży Restauracja nazywa Montes, co znajduje się naprzeciwko niej pomiędzy "Las Coplas" Bar i sklepiku telefonu.

Stacja kolejowa znajduje się po lewej stronie dworca autobusowego. On prosto z około 15 metrów, pozostawiając jej stacji kolejowej, skręca w lewo. w lewo. Iść prosto około 120 metrów na światłach. Będziesz opuszczeniem ronda na plecach; naprzeciwko światłach jest biały budynek z flagami "subwoofera ministerstwo spraw wewnętrznych." Przekroczenia sygnalizacji świetlnej na zebra i otoczyć budynek. Będziesz pozostawiając biały budynek na swojej lewej stronie placu i Juan Lima za tobą. ty. Weź pierwszą w prawo w "Las Huertas" St odległości około 40 metrów i skręcić w pierwszą w zakręt w lewo. w lewo. Jesteś teraz w "Juan Morrisona" ST, nie poddawać się na około 120 metrów, a znajdziesz się zielony budynek, który jest "Hostel Hospedaje Lisboa".


B) Dojazd z portu w Algeciras

Wyjdzie z portu w Algeciras Building i dalej prosto przez około 700 metrów na światłach. Przekraczanie zebra i jesteś w "Avenida del Carmen".
Skręć w prawo, po przejściu dla pieszych, a zobaczysz, Unicaja Bank. iść prosto około 200 metrów, aż dojdziesz do rogu dla BBVA `s Banku.
Następnie skręcić w lewo, przejść ok. 70 metrów prosto opuszcza bank tyłu, skręcić lekko i zachować pieszo około 60 metrów wzdłuż ulicy Santa Maria (ma bardzo wąskie chodniki), pozostawiając budynek Parking do swojej lewej stronie.
Skręcić nieco w ulicy Emilio Castellar `s (jest to tylko przy deptaku) i iść prosto około 200 metrów.
Skręć w prawo, w połowie drogi do ulicy Juan Morrison `s w zielonym budynku, gdzie Hospedaje Lisboa` s Property jest (pomiędzy "Las copla` s "Bar i Mobile Phone Shop.


C) samochodem od portu w Algeciras. odległość 1,6 km, czas 4m
Idź South West. Skręć w prawo w Av de la Marina. Skręć w lewo w Av de la Marina. Spędzić rondo. Skręć w lewo w Av de la Marina. Take 2 prawo do ul. Juan de la Cierva. Lekko w prawo w ul. San Bernardo. Weź 1st prawo do Av Gesto por la Paz. Lekko w lewo w ul. patriarchy Doc Perez Rodriguez. Weź 1st prawo do ul. Emilio Castelar.Take 2nd w lewo, aż John Morrison street.The docelowego Hostal Lizbona jest po lewej stronie.