Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Ceny
mapa
Recenzje
 • Dobry towar za tę cenę 9.3
 • Bezpieczeństwo 9.6
 • Lokalizacja 9.3
 • Personel 9.9
 • Atmosfera 8.1
 • Czystość 9.0
 • Udogodnienia 8.0

Lokalizacja

Juan Morrison 46

Wskazówki Odnośnie Placówki

Przetłumaczone przez Google
Jeśli przyjeżdżają samolotem z Maladze, Jerez i Gibraltar musi wziąć autobus do Algeciras, kierować się znakami "A" z dworca autobusowego do nieruchomości Lizbony na piechotę.
Jeśli przyjedziesz pociągiem następnie według znaków "A" od dworca kolejowego do nieruchomości Lizbony na piechotę.
Jeśli przyjeżdżają ls portu Algeciras się drogowskazami na "B" ze stacji morskiej w mieniu Lizbony na piechotę.
Jeśli przyjeżdżają Samochodem jako odniesienie adnotację "C" z portu Algeciras do Lizbony przez Hostel samochodu

A), dworca autobusowego, kolejowego Station dojazdu do Hospedaje Lisboa Hostel
Po wyjściu z dworca autobusowego, jesteś w głównym wejściu do dworca autobusowego. Jesteś w Calle (ulica) San Bernardo. Musisz przejść przez zebra i kierujemy się w stronę lewej około 15 metrów, pozostawiając dworca autobusowego za tobą. Jesteś teraz w Gesto por la Paz Avenue. Przejdź przez ronda i dalej prosto przez około 120 metrów, aż znajdziesz biały budynek (Ministerstwo Spraw Wewnętrznych) z Europy, Hiszpanii i Andaluzji flagi na kolejnym małym światłach, przejechać przez Zebra. Będziesz pozostawiając biały budynek do swojej lewej stronie placu i Juan Lima za Ciebie. Weź pierwszą w prawo w las Huertas św odległości około 40 metrów i skręcić w pierwszą w lewo skręcić. lewo. Jesteś teraz w Juan Morrisons St, nie poddawać się na około 120 metrów, a znajdziesz zieloną budynku, który jest własnością Lisboa ". Zobaczysz, że w połowie drogi na tej ulicy znajduje się duża restauracja nazywa Montes, co znajduje się po drugiej stronie od niego między Las Coplas Bar i sklepiku telefonu.

Stacja kolejowa znajduje się po lewej stronie dworca autobusowego. On prosto z około 15 metrów, zostawiając jej dworca kolejowego, skręca w lewo. lewo. Idź prosto około 120 metrów na światłach. Będziesz zjeździe z ronda na plecach; naprzeciwko światłach jest biały budynek z flagami "SUB w ministerstwie spraw wewnętrznych." Krzyż na światłach w zebra i otoczyć budynek. Będziesz pozostawiając biały budynek do swojej lewej stronie placu i Juan Lima za Ciebie. ty. Weź pierwszą w prawo w las Huertas św odległości około 40 metrów i skręcić w pierwszą w lewo skręcić. lewo. Jesteś teraz w Juan Morrisons St, nie poddawać się na około 120 metrów, a znajdziesz zieloną budynek, który jest Hostel Hospedaje Lisboa ".


B) Wskazówki od portu Algeciras

Po wyjściu z portu w Algeciras Building i dalej prosto przez około 700 metrów na światłach. Krzyż na przejściu dla pieszych i jesteś w Avenida del Carmen.
Skręć w prawo po przejściu dla pieszych, a zobaczysz, Unicaja Bank. chodzić prosto przez około 200 metrów, aż dojdziesz rzut rożny dla BBVA`s Banku.
Następnie należy skręcić w lewo, chodzić na około 70 metrów prosto po wyjściu z banku za skręcić lekko i zachować pieszo około 60 metrów wzdłuż ulicy w Santa Marias (ma bardzo wąskie chodniki), wychodząc z budynku parking do swojej lewej stronie.
Skręć lekko w ulicę Emilio Castellar`s (jest to tylko przy deptaku) i idź prosto około 200 metrów.
Skręć w prawo, w połowie drogi do Juan Morrison`s Street w zielonym budynku, gdzie Hospedaje Lisboa`s nieruchomości jest (W między Las Copla`s Bar i Mobile Phone Shop.


C) Samochodem z portu w Algeciras. odległość 1,6 km, czas 4m
Idź South West. Skręć w prawo w Av de la Marina. Skręć w lewo w Av de la Marina. Spędzić rondo. Skręć w lewo w Av de la Marina. Take 2 prawo do ul. z Juan de la Cierva. Lekko w prawo w ul. San Bernardo. Weź 1st prawo do Av gesto por la Paz. Lekko w lewo w ul. patriarchy Doc Perez Rodriguez. Weź 1st prawo na ul. Emilio Castelar.Take 2. w lewo, aż John Morrison street.The docelowego Hostal Lisboa jest po lewej stronie.
 • Dobry towar za tę cenę 9.3
 • Bezpieczeństwo 9.6
 • Lokalizacja 9.3
 • Personel 9.9
 • Atmosfera 8.1
 • Czystość 9.0
 • Udogodnienia 8.0
Przeczytaj wszystkie recenzje ZAREZERWUJ

Mobilna aplikacja Hostelworld

Rezerwuj w dowolnym miejscu i czasie korzystając z nowej aplikacji mobilnej Hostelworld

Wyszukuj i rezerwuj wybierając z ponad 33 000 obiektów noclegowych w ponad 170 krajach z dowolnego miejsca.

Zaloguj Się, Aby Otrzymywać Biuletyn

Wysyłamy Twoje dane

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera!

Subskrybuj nasz newsletter, aby otrzymywać najlepsze oferty zakwaterowania i nowości bezpośrednio na swoją skrzynkę odbiorczą. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.