X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Liberdade Guesthouse

Avenida da Liberdade no. 696 - 3rd floor, Braga, Portugalia

Mapa i dojazd


Brak oceny

  • Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Przetłumaczone przez Google Z dworca autobusowego:
Odległość: 10-15 minut.
--- Zostaw dworca autobusowego od głównego wejścia i dojść do Avenida General Norton de Matos. Po skrzyżowaniu, droga przechodzi pod budynek i przechodzi w Rua dos Chaosu. Schodzić z drogi, aż dojdziesz na główny plac z dużą fontanną. Przejść obok fontanny na długiej alei otoczonej drzewami i rzędami kwietniki. Na lewej stronie zobaczysz duży H & M ubrania sklep. Znajdziesz tu wejście do Liberdade Guesthouse między sklepie H & M i Barclays Bank.

Dworzec autobusowy ma codzienne połączenia do Coimbra, Porto, Guimaraes i Lizbonie. Autobusy do Porto kursują co 30 minut, w niewiele ponad godzinę. Autobusy do Guimaraes kursują co godzinę i wziąć nieco ponad 20 minut.


Z dworca kolejowego:
Odległość: 20-25 minut.
--- Zostaw dworca głównego wejścia, przejechać przez główną drogę i podążać brukowanej drogi na lewo Rua Andrade Corvo. Spacer ulicą i chodzić pod dużym kamienny łuk Arco da Porta Nova. Śledź deptaku Rua do Souto aż dojdziesz do dużego placu z fontanną na lewo i wysadzanej kwietniki na prawej stronie. Spacer aleją aż do dużego H & M ubrania sklep. Znajdziesz wejście do Liberdade Guesthouse między sklepie H & M i Barclays Bank.

Istnieje godzinowe połączenia kolejowe do Porto (podróż trwa około 1 godziny) i regularne pociągi do Lizbony (podróż trwa 3 godziny i 30 minut).


Taxi Wskazówki:
--- Jeśli zdecydujesz się wybrać taksówki upewnij się, poprosić o spadła na koniec Rua Raio w pobliżu przystanku autobusowego. Przystanek autobusowy znajduje się w małym placu z grassbeds i posąg. Spacer w kierunku dużej alei z kwietniki i skręcić w prawo do niego. Chodzić aleją, aż pojawi się sklep H & M po prawej stronie. Znajdziesz tu wejście do Liberdade Guesthouse między sklepie H & M i Barclays Bank.


Inne:
Sa Carneiro International Airport znajduje się około 30 minut.