X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Liberdade Guesthouse

Avenida da Liberdade no. 696 - 3rd floor, Braga, Portugalia

Mapa i dojazd


97%Ocena

  • 100%Dobry towar za tę cenę
  • 80%Bezpieczeństwo
  • 100%Lokalizacja
  • 100%Personel
  • 100%Atmosfera
  • 100%Czystość
  • 100%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z głównego dworca autobusowego:
Pieszo: 10-15 minut.
--- Zostaw dworca autobusowego od głównego wejścia i chodzić Ogólne Avenida Norton de Matos. Po skrzyżowaniu, droga przechodzi pod budynkiem, a zamienia się w Rua dos Chaosu. Spacer w dół drogi, aż dojdziesz na główny plac z dużą fontanną. Spacer obok fontanny na długiej alei otoczonej drzewami i wierszy kwietniki. Po lewej stronie pojawi się duży sklep H & M ubrania. Znajdziesz tu wejście do Liberdade Guesthouse między H & M sklepu i Barclays Bank.

Dworzec autobusowy ma codzienne połączenia do Coimbra, Porto, Guimaraes i Lizbonie. Autobusy do Porto kursują co 30 minut, w niewiele ponad godzinę. Autobusy do Guimaraes kursują co godzinę i wziąć nieco ponad 20 minut.


Z dworca kolejowego:
Pieszo: 20-25 minut.
--- Zostaw dworca kolejowego od głównego wejścia, przeciąć główną drogę i podążać brukowanej ulicy, na lewym Rua Andrade Corvo. Spacer ulicą i chodzić pod dużym kamiennym łuku Arco da Porta Nova. Śledź deptaku Rua do Souto, aż dojdziesz do dużego placu z fontanną na lewo i wysadzanej kwietniki na prawo. Spacer aleją, aż dojdziesz do dużego H & M ubrania sklep. Znajdziesz tu wejście do Liberdade Guesthouse między H & M sklepu i Barclays Bank.

Istnieje godzinę połączenia kolejowe do Porto (podróż trwa około 1 godziny) i regularne pociągi do Lizbona (podróż trwa 3 godziny i 30 minut).


Wskazówki Taxi:
--- Jeśli zdecydujesz się odebrać taksówkę upewnij się, poprosić o spadła na końcu Rua RAIO w pobliżu przystanku autobusowego. Przystanek autobusowy znajduje się w małym placu z grassbeds i posąg. Spacer w kierunku dużej alei kwietniki i skręcić w prawo do niego. Spacer aleją, aż pojawi się sklep H & M po prawej stronie. Znajdziesz tu wejście do Liberdade Guesthouse między H & M sklepu i Barclays Bank.


Inne:
Sa Carneiro International Airport znajduje się około 30 minut.