X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Leanback Hostel

Andr�ssy street 53, I. floor 2, Budapeszt, Węgry

Mapa i dojazd


81%Ocena

  • 82%Dobry towar za tę cenę
  • 84%Bezpieczeństwo
  • 93%Lokalizacja
  • 71%Personel
  • 76%Atmosfera
  • 82%Czystość
  • 78%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Kierunki (jak przyjechać w zakładzie): system transportu publicznego jest bardzo dobra, dzięki czemu można łatwo znaleźć wszystko w zasięgu ręki. Najbliższa stacja metra Oktogon, a najbliższy przystanek tramwajowy Oktogon również.

Możesz znaleźć hostel na słynnej ulicy Andrassy dziedzictwa słowo ulicy 53. I. 2. Dzwonek: 22

Pochodzących z

Dworca Keleti: Metrem czerwona linia (M2) w kierunku Deli pu. i podróży do Deak Ferenc

kwadrat (3 przystanki). Stamtąd metrem żółta linia (M1) w kierunku Mexikoi ut i podróży do Oktogon (3stops). Nasz

brama jest druga brama od TGI Fridays Restaurant.

Lotnisko: (jest to około 40 - 50 minut)

Zapoznaj się z lotniska autobusem (Repter Autobus Nr 200), która zabierze Cię do stacji metra Kobanya Kispest, a następnie przełączyć się na niebieskim metrem (M3) do 10 przystanków do placu Deek Ferenc. Stamtąd metrem żółta linia (M1) w kierunku Mexikoi ut i podróży do Oktogon (3stops). Nasza brama jest druga brama od TGI Fridays Restaurant.

Dworzec kolejowy Nyugati: Tramwajem numer 4 lub 6 do Oktogon (1 przystanek) Nasza brama jest druga brama od TGI Fridays Restaurant..

Dworzec kolejowy Deli: Metrem czerwona linia (M2) w kierunku placu Ors Vezer i podróży do placu Deak Ferenc (4. przystanki). Stamtąd metrem żółta linia (M1) w kierunku Mexikoi ut i podróży do Oktogon (3stops). Nasza brama jest druga brama od TGI Fridays Restaurant.

Nepliget międzynarodowego dworca autobusowego: Metrem niebieska linia (M3) w kierunku upest-Központ i podróży aż do placu Deek Ferenc (6. przystanek). Stamtąd metrem żółta linia (M1) w kierunku Mexikoi ut i podróży do Oktogon (3stops). Nasza brama jest druga brama od TGI Fridays Restaurant.