X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Leanback Hostel

Andr�ssy street 53, I. floor 2, Budapeszt, Węgry

Mapa i dojazd


89%Ocena

  • 96%Dobry towar za tę cenę
  • 88%Bezpieczeństwo
  • 92%Lokalizacja
  • 84%Personel
  • 80%Atmosfera
  • 92%Czystość
  • 92%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Dojazd (jak przyjechać w zakładzie): System transportu publicznego jest naprawdę dobre, więc łatwo można znaleźć wszystko w zasięgu ręki. Najbliższa stacja metra, Oktogon, a najbliższy przystanek tramwajowy znajduje Oktogon również.

Możesz znaleźć hostel na słynnej ulicy dziedzictwa słowo ulicy Andrassy 53. I. 2. dzwonka: 22

Pochodzi z

Dworzec kolejowy Keleti: Weź czerwoną linia metra (M2) w kierunku Deli pu. i podróży do Deak Ferenc

kwadrat (3 przystanki). Stamtąd żółtej linii metra (M1) w kierunku Mexikói ut i podróży do Oktogon (3stops). Nasz

Brama to druga brama z TGI Fridays Restaurant.

Lotnisko: (to jest około 40 - 50 minut)

Zapoznaj się z lotniska autobusem (Repter autobusem nr 200), który zabierze Cię do stacji metra Kőbánya Kispest, a następnie przełączyć się na niebieskim metrem (M3) przez 10 przystanki do placu Deek Ferenc. Stamtąd żółtej linii metra (M1) w kierunku Mexikói ut i podróży do Oktogon (3stops) .Nasza brama jest druga brama z TGI Fridays Restaurant.

Dworzec kolejowy Nyugati: Weź numer 4 lub 6 tramwajem aż Oktogon (1 przystanek) .Nasza brama jest druga brama z TGI Fridays Restaurant.

Dworzec kolejowy Deli: Weź czerwoną linia metra (M2) w kierunku placu Ors Vezer i podróży do placu Deak Ferenc (4 przystanki). Stamtąd żółtej linii metra (M1) w kierunku Mexikói ut i podróży do Oktogon (3stops). Nasz brama jest druga brama z TGI Fridays Restaurant.

Nepliget międzynarodowy dworzec autobusowy: Weź niebieską linią metra (M3) w kierunku upest-Központ i podróży aż kwadratowy Deek Ferenc (6 przystanku). Stamtąd żółtej linii metra (M1) w kierunku Mexikói ut i podróży do Oktogon (3stops). Nasz brama jest druga brama z TGI Fridays Restaurant.