X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Leanback Hostel

Andr�ssy street 53, I. floor 2, Budapeszt, Węgry

Mapa i dojazd


84%Ocena

  • 87%Dobry towar za tę cenę
  • 73%Bezpieczeństwo
  • 96%Lokalizacja
  • 84%Personel
  • 84%Atmosfera
  • 80%Czystość
  • 82%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Kierunki (jak przyjechać w zakładzie): system transportu publicznego jest bardzo dobra, dzięki czemu można łatwo znaleźć wszystko w zasięgu ręki. Najbliższa stacja metra Oktogon, a najbliższy przystanek tramwajowy Oktogon również.

Możesz znaleźć hostel na słynnej ulicy Andrassy dziedzictwa słowo ulicy 53. I. 2. Dzwonek: 22

Pochodzących z

Dworca Keleti: Metrem czerwona linia (M2) w kierunku Deli pu. i podróży do Deak Ferenc

kwadrat (3 przystanki). Stamtąd metrem żółta linia (M1) w kierunku Mexikoi ut i podróży do Oktogon (3stops). Nasz

brama jest druga brama od TGI Fridays Restaurant.

Lotnisko: (jest to około 40 - 50 minut)

Zapoznaj się z lotniska autobusem (Repter Autobus Nr 200), która zabierze Cię do stacji metra Kobanya Kispest, a następnie przełączyć się na niebieskim metrem (M3) do 10 przystanków do placu Deek Ferenc. Stamtąd metrem żółta linia (M1) w kierunku Mexikoi ut i podróży do Oktogon (3stops). Nasza brama jest druga brama od TGI Fridays Restaurant.

Dworzec kolejowy Nyugati: Tramwajem numer 4 lub 6 do Oktogon (1 przystanek) Nasza brama jest druga brama od TGI Fridays Restaurant..

Dworzec kolejowy Deli: Metrem czerwona linia (M2) w kierunku placu Ors Vezer i podróży do placu Deak Ferenc (4. przystanki). Stamtąd metrem żółta linia (M1) w kierunku Mexikoi ut i podróży do Oktogon (3stops). Nasza brama jest druga brama od TGI Fridays Restaurant.

Nepliget międzynarodowego dworca autobusowego: Metrem niebieska linia (M3) w kierunku upest-Központ i podróży aż do placu Deek Ferenc (6. przystanek). Stamtąd metrem żółta linia (M1) w kierunku Mexikoi ut i podróży do Oktogon (3stops). Nasza brama jest druga brama od TGI Fridays Restaurant.