X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do La Ni�a

Calle 66 4a -07, Bogota, Kolumbia

Mapa i dojazd


85%Ocena

  • 84%Dobry towar za tę cenę
  • 87%Bezpieczeństwo
  • 84%Lokalizacja
  • 91%Personel
  • 76%Atmosfera
  • 86%Czystość
  • 86%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z lotniska lub dworca autobusowego

Ponieważ transport publiczny z lotniska lub dworca autobusowego do dowolnego miejsca w Bogot może być dość trudne i nie ma Transmilenio z tych miejsc, zalecamy taksówkę że można wysiąść przed hostelu.

Koszt i czas trwania:
Z lotniska: 17,000 dolarów kolumbijskich pesos (COP) ~ US $ 8; około 30 minut

Z terminalu autobusowego: 10,000 dolarów COP ~ US $ 5; około 20 minut, ale zależy od ruchu.

Od nigdzie indziej w Bogot
Z łatwością można dotrzeć do schroniska z dowolnego miejsca w Bogot od jej się dwie przecznice od Cra 7 (gdzie są autobusy) i 8 minut drogi od la Caracas (gdzie jest Transmilenio).

By Transmilenio: Przyjazd do stacji Transmilenio nazwie Calle 63 w niebieskiej linii, Zona A - Caracas i iść w kierunku do góry (Wschód). Należy zdać wielki plac z kościołem (Lourdes), a następnie dotrzeć do wielkiego sklepu o nazwie "Carulla". Krzyż na 7th Avenue i idź w lewo (na północ) 2 bloki, aż dojdziesz do 65. Ulicy. Skręć w prawo na rogu i iść dwa bloki aż światło, a następnie skręcić w lewo. W końcu bloku jest hostel. Koszt: 1,700 dolarów COP ~ US 0,95 dolarów

Autobusem:
Weź autobus, który przechodzi przez 7th Avenue i wysiąść na 65 Ulicy. Weź tę ulicę w kierunku gór i iść dwa bloki aż światło, a następnie skręcić w lewo. W końcu bloku jest hostel. . Koszt: 1,400 dolarów COP ~ US 0,80 dolarów