Darmowe WiFi

La Guayunga Hostel Quito

Bezpłatne odwołanie rezerwacji Zarezerwuj z 2-dniowym wyprzedzeniem, aby móc bezpłatnie anulować rezerwację.

8.1
169 recenzja/-e/-i
Idealna lokalizacja
Znakomity personel
Doskonała czystość

Opis nieruchomości

Witamy! Przyjdź i poczuj się jak w domu. Ciesz się autentycznym pobytem w historycznym centrum Quito w Ekwadorze. Nasz hostel jest własnością przyjaznej, gościnnej ekwadorskiej rodziny.
Jesteśmy miłym hostelem wyposażonym we wszystkie udogodnienia, aby Twój pobyt był przyjemny. Możemy pomieścić osoby podróżujące samotnie, pary i duże grupy. Znajdujemy się jedną przecznicę od serca historycznego centrum miasta.
Muzea, place, kościoły, sklepy i zabytki są na wyciągnięcie ręki od naszej lokalizacji. Możesz spędzać czas w naszym wspólnym pokoju, oglądać telewizję i filmy na naszym płaskim ekranie, wziąć książkę z wymiany lub spotkać się z innymi podróżnikami. Możemy zorganizować dla Ciebie profesjonalne lekcje hiszpańskiego już od 4,50 USD za godzinę, a następnie możesz ćwiczyć z naszym personelem!
Wycieczki są dostępne do najbardziej popularnych miejsc z nami. Chętnie pomożemy Ci ze wskazówkami, dokąd chcesz się udać. Oferujemy również transfery lotniskowe, wycieczki, a nawet duży żółty autobus, który zabierze Cię do ulubionego miejsca na imprezę w Mariscal!
W naszym hostelu mamy takie usługi jak darmowy internet, niedrogie usługi pralnicze, wycieczki, (pyszną) restaurację oraz piwo i przekąski na sprzedaż, a także komputery. Nie zapomnij sprawdzić naszego tarasu na dachu z zapierającym dech w piersiach widokiem na Quito! Do zobaczenia wkrótce!
Mówimy tu po angielsku i hiszpańsku. Możliwe wcześniejsze zameldowanie (prosimy o kontakt telefoniczny) w przeciwnym razie zameldowanie: 13:30 / wymeldowanie: 12:30.
*** Karty kredytowe są akceptowane. ***
Mamy nadzieję!
La Guayunga Hostel, rodzina (Auto-translated from original language)

Recenzje i Oceny

Lokalizacja

Najnowsze opinie

8.9
08.03.2024
The Hostal has everything you want when traveling. Laundry service, taxi service, linkages to tours, a small store, and a roof top restaurant. It is walking distance to many attractions.
Mężczyzna, 41+
9.1
Znakomity
29.07.2023
Pretty decent hostel, nothing wrong with them at all. Nice rooftop bar and kitchen with a great view or the city. Not much atmosphere though
Kobieta grupy, 25-30
8.9
06.03.2023
Reception staff were excellent. Bathrooms were super clean. My room was large and clean. WiFi reception was great. Hot showers. Kitchen facilities were not very good. I ate out while there. Not a very social place but very friendly. Overall I would definitely go back and recommend it.
Mężczyzna, 41+

• Wymiana książek
    • Gorący prysznic
    • Telewizja kablowa
    • Odkryty taras
    • Suszarki do włosów do wynajęcia
    • Parkowanie
    • Skrzynka bezpiecznego depozytu