X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do La Casa de Victor

Calle de Enriqueta Lozano, 22 – 2º B, Granada, Andalucia, Hiszpania

Mapa i dojazd


97%Ocena

  • 100%Dobry towar za tę cenę
  • 96%Bezpieczeństwo
  • 100%Lokalizacja
  • 100%Personel
  • 96%Atmosfera
  • 92%Czystość
  • 96%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Jesteśmy w samym centrum miasta, zaledwie 5 minut spacerem od Puerta Real. Są to autobusy do Realu Puerta od lotniska, dworca autobusowego i kolejowego.

Z Puerta Real w La Casa de VICTOR:
Jest to mniej niż 5 minut od Puerta Real przystanku autobusowego do naszego miejsca. Istnieją trzy kolejne kwadraty od Puerta Real, każdy z fontanną w środku: Fuente de Las Batallas, Plaza del Campillo i Plaza Mariana Pineda, z którego nasza ulica zaczyna. Raz na Enriqueta Lozano ulicy chodzić dwa bloki, aż dojdziesz do numeru 22, który jest po prawej stronie. Sprawdzić bell numerach 2 B i zadzwoni to. Jeśli nie przyjeżdżają na czas dałeś ze swoimi szansami rezerwacyjnych będzie, że nie znajdziesz nikogo tam Cię wpuści Proszę nie przeszkadzać sąsiadom, telefon Victor zamiast zrobić nowy termin.

Z lotniska:
Zapoznaj się z lotniska autobusem i wysiąść na Puerta Real. Następnie postępuj zgodnie ze wskazówkami powyżej. Alternatywnie taksówką do naszych drzwi będzie kosztować około 25 euro.

Z dworca kolejowego:
Idź do Avenida Andaluces (500 metrów) i skręcić w lewo na Avenida de Constitucin. Pobierz na przystanku autobusowym CONSTITUCION 2 i stamtąd każdy z tych autobusów: 1, 3, 7, 9. Wysiąść na Puerta Real i stamtąd wskazówek powyżej. Uwaga: To jest bezpiecznie chodzić całą drogę z dworca kolejowego do naszego miejsca, nawet w nocy, ale należy pamiętać, że jest to długo, 45 minut spacerem od dworca kolejowego, jest daleko od centrum.

Z dworca autobusowego:
Weź jeden z tych autobusów: 3, 33. Dworzec autobusowy nie jest w miłej okolicy i to jest poza miastem około 90 minut spacerem od nas. To może być niebezpieczne nie tylko w nocy, ale nawet w południe. Proszę nie chodzić stamtąd! Nie narażaj się na ryzyko, aby zaoszczędzić kilka euro. Zaoszczędź w innych rzeczach. Wysiąść z autobusu na Puerta Real i stamtąd wskazówek powyżej.

SAMOCHODEM:
Jeśli masz własny samochód należy pamiętać, że nie wolno wchodzić na naszej ulicy (to jest tylko dla mieszkańców) i znalezienie miejsca samochód za darmo w centrum jest po prostu niemożliwe. Masz dwie możliwości: dostać się do Puerta Real i zostawić samochód na parking Puerta Real, który jest najbliżej nas (cena 21 euro za 24 godzin) lub zostawić samochód, jak daleko od centrum, jak to możliwe, w okolicy, w której parkowanie w Ulica jest wolne jak na obszarze południowo-wschodniej przez rzekę Genil od centrum (Zaidin na przykład). Spodziewaj się długo z powrotem spacer (około 20 minut).

Aby dostać się do Puerta Real samochodem jechać autostradą A-44 / E-902 do Motril i podjąć wyłączyć numer 131 (Palacio de Congresos / Armilla). 500 metrów przejść Conference Centre skręcić w lewo i przejść przez rzekę przy Paseo del Salon w Acera del Darro, a następnie Puerta Real.

Aby zaparkować za darmo na ulicy ignorować mostu po Centrum Konferencyjnym i dalej wzdłuż rzeki na Paseo de los Basilios, a następnie skręcić w prawo na Callejn del Pretorio i zacząć szukać wolnego miejsca. Zawsze iść Callejon del Pretorio i utrzymać rzekę za tobą. Im dalej od rzeki, tym większe szanse na znalezienie miejsca są. Spodziewać się od 10 do 20 minut spacerem od stacji kolejki w La Casa de Victor w zależności od tego jak daleko od rzeki można znaleźć miejsce dla swojego samochodu.