X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacje

Wskazówki dojazdu do La Banda Rooftop Hostel

C/Dos de Mayo 16, Sewilla, Hiszpania

Mapa i dojazd


96%Ocena

  • 95%Dobry towar za tę cenę
  • 95%Bezpieczeństwo
  • 98%Lokalizacja
  • 99%Personel
  • 97%Atmosfera
  • 96%Czystość
  • 95%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Adres: Calle Dos de Mayo 16.

Z lotniska

-Autobusem: Jest tylko jeden autobus z lotniska do miasta (Bus EA). Należy wysiąść na przystanku arena w Paseo Colon Avenue. La Banda Hostel dachu jest 4 minuty spacerem od tam, w dół Calle Dos de Mayo i 150 metrów po lewej stronie. Kosztuje 4 w jeden sposób.

-Taksówką: taksówką do la Rooftop Hostel Banda będzie kosztować około 20 - 25 euro, plus dodatkowa opłata za bagaż.

Z dworca autobusowego

-Dworzec Autobusowy Prado de San Sebastian: Ten dworzec autobusowy jest około 15 minut spacerem od hostelu (lub 2 ride minut tramwajem - wysiąść na Archivos de Indias stop). Wyjdź z dworca autobusowego na Avenida Carlos V. Krzyż na rondzie na ulicy San Fernando (droga piesza z tramwajem). Śledź San Fernando i tramwajowych na Avenida Constitucin. Tuż po poczcie / oficina de correost, w drogę w lewo. Po tej drodze w dół przez bramę po prawej stronie. Jesteś na Calle Dos de Mayo. Jesteśmy numerem 16. 100meters na prawej!

- Z dworca autobusowego Plaza de Armas: Ten dworzec autobusowy położony jest bardzo blisko do naszego hostelu, około 15 minut pieszo. Po wyjściu z dworca autobusowego trzeba wziąć Arjona St w kierunku walki byków (Plaza de Toros). Jedź dalej prosto na Paseo Colon Avenue. Raz na Paseo Colon skręcić w lewo w dół piąta ulica (rzeka jest po prawej stronie), a znajdziesz Dos de Mayo St Jesteśmy w liczbie 16!

W przypadku, gdy torba jest zbyt ciężki można wziąć taksówkę około 5 euro plus dodatkowe opłaty za bagaż

Od dworca kolejowego Santa Justa

-Autobusem: Autobus linii 32 do ostatniego przystanku La Campana. Stamtąd jest 15 minut spacerem po ulicach: Tetuan, Plaza Nueva, Avenida de la Constitucion, Almirantazgo i Dos de Mayo.

Lub autobusem C1 (przystanek autobusowy znajduje się prosto na parkingu i na drodze przed sobą) do San Sebastian dworca autobusowego. Stamtąd postępuj zgodnie ze wskazówkami powyżej z San Sebastian PKS!

-Taksówką: taxi na dachu hostelu La Banda od dworca kolejowego Santa Justa będzie kosztować około 10 euro, plus dodatkowa opłata za bagaż.