X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do La Banda Rooftop Hostel

C/Dos de Mayo 16, Sewilla, Hiszpania

Mapa i dojazd


97%Ocena

  • 95%Dobry towar za tę cenę
  • 96%Bezpieczeństwo
  • 98%Lokalizacja
  • 99%Personel
  • 98%Atmosfera
  • 96%Czystość
  • 95%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Adres: Calle Dos de Mayo 16.

Z lotniska

-Autobusem: Jest tylko jeden autobus z lotniska do miasta (Bus EA). Należy wysiąść na przystanku arena w Paseo Colon Avenue. La Banda Hostel dachu jest 4 minuty spacerem od tam, w dół Calle Dos de Mayo i 150 metrów po lewej stronie. Kosztuje 4 w jeden sposób.

-Taksówką: taksówką do la Rooftop Hostel Banda będzie kosztować około 20 - 25 euro, plus dodatkowa opłata za bagaż.

Z dworca autobusowego

-Dworzec Autobusowy Prado de San Sebastian: Ten dworzec autobusowy jest około 15 minut spacerem od hostelu (lub 2 ride minut tramwajem - wysiąść na Archivos de Indias stop). Wyjdź z dworca autobusowego na Avenida Carlos V. Krzyż na rondzie na ulicy San Fernando (droga piesza z tramwajem). Śledź San Fernando i tramwajowych na Avenida Constitucin. Tuż po poczcie / oficina de correost, w drogę w lewo. Po tej drodze w dół przez bramę po prawej stronie. Jesteś na Calle Dos de Mayo. Jesteśmy numerem 16. 100meters na prawej!

- Z dworca autobusowego Plaza de Armas: Ten dworzec autobusowy położony jest bardzo blisko do naszego hostelu, około 15 minut pieszo. Po wyjściu z dworca autobusowego trzeba wziąć Arjona St w kierunku walki byków (Plaza de Toros). Jedź dalej prosto na Paseo Colon Avenue. Raz na Paseo Colon skręcić w lewo w dół piąta ulica (rzeka jest po prawej stronie), a znajdziesz Dos de Mayo St Jesteśmy w liczbie 16!

W przypadku, gdy torba jest zbyt ciężki można wziąć taksówkę około 5 euro plus dodatkowe opłaty za bagaż

Od dworca kolejowego Santa Justa

-Autobusem: Autobus linii 32 do ostatniego przystanku La Campana. Stamtąd jest 15 minut spacerem po ulicach: Tetuan, Plaza Nueva, Avenida de la Constitucion, Almirantazgo i Dos de Mayo.

Lub autobusem C1 (przystanek autobusowy znajduje się prosto na parkingu i na drodze przed sobą) do San Sebastian dworca autobusowego. Stamtąd postępuj zgodnie ze wskazówkami powyżej z San Sebastian PKS!

-Taksówką: taxi na dachu hostelu La Banda od dworca kolejowego Santa Justa będzie kosztować około 10 euro, plus dodatkowa opłata za bagaż.