X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Kvibergs Hostel and Cabins

Lilla Regementsvagen 35, Geteborg, Szwecja

Mapa i dojazd


Brak oceny

  • Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Przetłumaczone przez Google Kvibergs Vandrarhem & Stugby AB
Lilla regementsvagen 35
SE-415 27 Goteborg

Proszę zwrócić uwagę:
Recepcja jest otwarta dla odprawy poniedziałku do soboty 2-6 pm w niedzielę 2-4 godz. Jeśli arrrive później trzeba zadzwonić wcześniej w dniu przyjazdu. W przeciwnym razie nie będzie w stanie sprawdzić.

Z transportu publicznego
Z dworca tramwajem nr. 7 lub 11 w kierunku Bergsjn do przystanku "Kviberg" (po 9 minut). Przejść przez ulicę, na tej samej stronie, jak wyszedł z tramwaju. Przejść przez zieloną bramę i zobaczyć nasze czerwone kabiny. Można zameldować się w budynku z czerwonej cegły po drugiej stronie kabiny.

Z samochodu
Od E6 Oslo / Malm
Następujące objawy E20 Sztokholm, z centrum Göteborga. Gdy jesteś na E20, po kilku minutach zdjąć na wyjeździe 76. Śledź podpisuje Svens i również znak Hostel (kabina z drzewa). Jedź prosto przez rondo i pierwszy po osiągnięciu znak ruchu skręcić w lewo. Powinieneś pojechać mały most i prosto thorugh najbliższych trzech rond (drugi ma kanon w środku). Powinieneś teraz se pizzerię na lewej stronie, Restaurant Regementet. Skręć w prawo na skrzyżowaniu i masz teraz Hostel prosto około 150 metrów. Zapraszamy do sprawdzenia, w budynku z czerwonej cegły z tarasem.

Od E20 Sztokholmie
Zdjąć na wyjeździe 76. Stosuj się do znaków Savėnas i również znak Hostel (kabina z drzewa). Jedź prosto przez rondo i pierwszy po osiągnięciu znak ruchu skręcić w lewo. Powinieneś pojechać mały most i prosto thorugh najbliższych trzech rond (drugi ma kanon w środku). Powinieneś teraz se pizzerię na lewej stronie, Restaurant Regementet. Skręć w prawo na skrzyżowaniu i masz teraz Hostel prosto około 150 metrów. Zapraszamy do sprawdzenia, w budynku z czerwonej cegły z tarasem.