X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Kvibergs Hostel and Cabins

Lilla Regementsvagen 35, Geteborg, Szwecja

Mapa i dojazd


97%Ocena

  • 100%Dobry towar za tę cenę
  • 100%Bezpieczeństwo
  • 80%Lokalizacja
  • 100%Personel
  • 100%Atmosfera
  • 100%Czystość
  • 100%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Kvibergs Vandrarhem & Stugby AB
Lilla regementsvägen 35
SE-415 27 Göteborg

Proszę zwrócić uwagę:
Recepcja czynna jest do kontroli w poniedziałek-sobota 2-6 pm w niedzielę 2-4 pm. Jeśli arrrive później musi zadzwonić wcześniej na dzień przyjazdu. W przeciwnym razie nie będzie w stanie sprawdzić w.

Z transportu publicznego
Z dworca tramwajem nr. 7 lub 11 w kierunku Bergsjön przystanku 'Kviberg' (po 9 minutach). Przejść przez ulicę na tej samej stronie, jak opuścił tramwaj. Przejdź przez zieloną bramę i zobaczyć nasze czerwone domki. Zameldowanie odbywa się w budynku z czerwonej cegły, z drugiej strony kabiny.

Z samochodu
Od E6 Oslo / Malmö
Następujące objawy E20 Sztokholm, z centrum Göteborga. Gdy na E20, po kilku minutach zdjąć na wyjeździe 76. Śledź znaki Savėnas, również znakiem Hostel (kabina z drzewa). Jedź prosto przez pierwsze rondo i kiedy dojdziesz do ruchu się skręcić w lewo. Powinieneś jechać nad małym mostem i prosto Thorugh trzy kolejne ronda (drugi ma kanon w środku). Powinieneś teraz se pizzerię na swojej lewej stronie, Regementet Restaurant. Skręć w prawo na skrzyżowaniu i masz teraz Hostel prosto około 150 metrów. Zapraszamy do sprawdzenia, w budynku z czerwonej cegły z tarasem.

Od E20 Sztokholmie
Zdjąć na wyjeździe 76. Śledź znaki Savėnas, również znakiem Hostel (kabina z drzewa). Jedź prosto przez pierwsze rondo i kiedy dojdziesz do ruchu się skręcić w lewo. Powinieneś jechać nad małym mostem i prosto Thorugh trzy kolejne ronda (drugi ma kanon w środku). Powinieneś teraz se pizzerię na swojej lewej stronie, Regementet Restaurant. Skręć w prawo na skrzyżowaniu i masz teraz Hostel prosto około 150 metrów. Zapraszamy do sprawdzenia, w budynku z czerwonej cegły z tarasem.