X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Kruger View Lodge for Backpackers

61 Bosbok Street, Komatipoort, Kruger Park, Republika Południowej Afryki

Mapa i dojazd


85%Ocena

  • 90%Dobry towar za tę cenę
  • 80%Bezpieczeństwo
  • 95%Lokalizacja
  • 90%Personel
  • 75%Atmosfera
  • 90%Czystość
  • 75%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z Johannesburg:
Jechać autostradą N12 na wschód, w kierunku Witbank. Dołącz do autostrady N4 wschód poprzez Nelspruit. Kontynuuj wzdłuż N4 do Komatipoort (Rissik Street). Skręć w lewo w Komatipoort. Najpierw tuż po ulicy Centrum w Bok Spar. W lewo w Bosbok Street. Śledź aż No.61 Bosbok ulicy po prawej stronie (nieruchomości róg).

Z Pretorii / Nelspruit:
Weź N4 Highway East. Kontynuuj wzdłuż N4 do Komatipoort. Skręć w lewo w Komatipoort (Rissik Street). Najpierw tuż po ulicy Centrum w Bok Spar. W lewo w Bosbok Street. Śledź aż No.61 Bosbok ulicy po prawej stronie (nieruchomości róg).

Od Kruger National Park:
Wyjść Kruger przez Crocodile Bridge Gate. Po drodze do Komatipoort (Rissik Street). Skręć w lewo w Bok Street. W lewo w Bosbok Street. Śledź aż No.61 Bosbok ulicy po prawej stronie (nieruchomości róg).

Z Suazi (poprzez Jeppes Reef):
Weź północ R570. Dołącz do autostrady (w kierunku wschód N4 Komatipoort / Maputo). Kontynuuj wzdłuż N4 do Komatipoort. Skręć w lewo w Komatipoort (Rissik Street). Najpierw tuż po ulicy Centrum w Bok Spar. W lewo w Bosbok Street. Śledź aż No.61 Bosbok ulicy po prawej stronie (nieruchomości róg).

Z Suazi (poprzez Mananga):
Weź północ R571. Skręcić w lewo na skrzyżowaniu na autostradzie N4 zachodu. Kontynuuj wzdłuż N4 do Komatipoort. Skręć w prawo w Komatipoort (Rissik Street). Najpierw tuż po ulicy Centrum w Bok Spar. W lewo w Bosbok Street. Śledź aż No.61 Bosbok ulicy po prawej stronie (nieruchomości róg).

Z Mozambiku (poprzez Lebombo):
Kontynuuj wzdłuż N4 do Komatipoort. Skręć w prawo w Komatipoort (Rissik Street). Najpierw tuż po ulicy Centrum w Bok Spar. W lewo w Bosbok Street. Śledź aż No.61 Bosbok ulicy po prawej stronie (nieruchomości róg).

Na Mainline Autobusy:
Inter Cape, Translux, Greyhound, miasta do miasta z Pretorii i Johannesburga codziennie i Pantera Azul z Johannesburga codziennie. Wszystkie Mainline autobusy odjeżdżają z Maputo, Mozambik, codziennie. Zadzwoń za darmo pick-up z zasnąć punktów (Lebombo Border post lub Sasol Stacja Paliw naprzeciwko Komatipoort wyłączyć na autostradzie N4) wokół Komatipoort.